zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Opis: plakat Wieczernica

  Wieczernica

  Data wydarzenia: 26 kwietnia 2019

  Proboszcz parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie, Ks. Prałat Tomasz Chciałowski oraz Legionowskie Stowarzyszenie na Rzecz Kultury VIVA LARTE zapraszają na Uroczystość ku czci Ojca Świętego Jana Pawła II na okoliczność piątej rocznicy kanonizacji pt. ,,WIECZERNICA”, która odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. o godz. 19.00 w Kościele Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie przy ul. Orląt Lwowskich 8.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKoncert zespołu CZERWONY TULIPAN

  Koncert zespołu CZERWONY TULIPAN

  dodano: 04 kwietnia 2019

  Po gorących owacjach, jakimi legionowska publiczność przyjęła Lubelską Federację Bardów, przyszedł czas na kolejną legendę piosenki poetyckiej obudowanej perfekcyjnym i dynamicznym przekazem muzycznym. Czerwony Tulipan bawi i skłania do zadumy już od 30. lat. Jest w posiadaniu deficytowej recepty, jak zrobić chwytliwy i atrakcyjny przebój, nie rezygnując z mądrego tekstu na najwyższym poziomie i niebanalnej aranżacji. Gości z Olsztyna wprowadzi na scenę znany dobrze u nas Marek Majewski.

  więcej