zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeń

  100. Urodziny nazwy miasta

  dodano: 10 maja 2019

  Legionowo hucznie świętuje 100-lecie nadania nazwy. W ciągu całego roku odbywają się wystawy, koncerty i inne okolicznościowe wydarzenia. Największa impreza odbędzie się 11 maja. Tego dnia nie zabraknie koncertów, ustanowienia rekordu Polski w grze na cymbałkach oraz… fiesty balonowej!

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńOczarowani piosenką

  Oczarowani piosenką

  dodano: 09 maja 2019

  Dziesięć lat temu podczas Nocnego Maratonu Piosenki spotkali się harcerze z legionowskiego hufca ZHP wraz z weteranami harcerskich szlaków. Wspólnota piosenki, atmosfera i klimat spotkania zaowocowały warsztatami w trakcie których weterani wspólnie z hufcową młodzieżą śpiewali, uczyli gry na instrumentach i inspirowali do działania. Efekt- Festiwal Wiosenne Czarowanie, 15 maja 2010 roku w legionowskiej „Jedynce”. Na scenie zaprezentowało się kilkanaście zespołów z hufca i miejscowości ościennych. Koncerty zainaugurował zespół Wołosatki z Kielc, od lat będący ostoją piosenki harcerskiej i turystycznej.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńBezpłatna Mammografia

  Bezpłatna Mammografia

  dodano: 07 maja 2019
  Zapraszamy na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej kobiety w wieku 50-69 lat.
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat: Sto lat! Legionowo - gra w przestrzeni miejskiej

  Sto lat! Legionowo - gra w przestrzeni miejskiej

  dodano: 07 maja 2019
  Po sukcesie escape roomu „Wspomnienia weterana Legionów Polskich” Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie przygotowała kolejną zabawę z historią. Tym razem będzie to gra w przestrzeni miejskiej, która nawiąże do przeszłości Legionowa, miasta obchodzącego w tym roku stulecie swojej nazwy.
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńII etap Dyktanda dla Aktywnych

  II etap Dyktanda dla Aktywnych

  dodano: 15 marca 2019

  Serdecznie zapraszamy na Powiatowy Konkurs Ortograficzny - Dyktando Aktywnych "Aktywne ciało - aktywny umysł" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Legionowo i Starosty Legionowskiego.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  100. Urodziny nazwy miasta

  dodano: 15 marca 2019
  Legionowo hucznie świętuje 100-lecie nadania nazwy. W ciągu całego roku odbywają się wystawy, koncerty i inne okolicznościowe wydarzenia. Największa impreza odbędzie się 11 maja. Tego dnia nie zabraknie koncertów, ustanowienia rekordu Polski w grze na cymbałkach oraz… fiesty balonowej.

  więcej
 • Fiesta Balonowa

  dodano: 15 marca 2019

  Największa impreza z okazji setnych urodzin nadania nazwy Legionowo odbędzie się 11 maja. Tego dnia nie zabraknie koncertów, ustanowienia rekordu Polski w grze na cymbałkach oraz… fiesty balonowej.

  więcej