zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat: Zapraszamy Państwa w podroż po drogach wiodących do Rzymu. Jak wiadomo, prowadzą tam wszystkie drogi, a wszystkich przecież nie przejdziemy - wybraliśmy zatem kilka z nich, te, które wydawały nam się znaczące zarówno dla nas samych, jak i dla kultury włoskiej, bo z niej będziemy podczas tej podróży czerpali inspiracje.

  Ironia i nostalgia (Drogi do Rzymu)

  Data wydarzenia: 13 września 2019
  Zapraszamy Państwa w podroż po drogach wiodących do Rzymu. Jak wiadomo, prowadzą tam wszystkie drogi, a wszystkich przecież nie przejdziemy - wybraliśmy zatem kilka z nich, te, które wydawały nam się znaczące zarówno dla nas samych, jak i dla kultury włoskiej, bo z niej będziemy podczas tej podróży czerpali inspiracje.
 • Kalendarz wydarzeń

  Czytam Herberta

  dodano: 11 września 2019
  „CZYTAM HERBERTA” to wydarzenia słowno-muzyczne z udziałem aktorki teatralnej i filmowej Ewy Dałkowskiej oraz pianisty Igora Nowickiego.
 • Kalendarz wydarzeńKomisja

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  dodano: 10 września 2019

  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 13 września 2019 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.

 • Kalendarz wydarzeńCzytaMY Historię

  CzytaMY Historię

  dodano: 03 września 2019

  Muzeum Historyczne w Legionowie oraz Dyskusyjny Klub Książki „Ścieżki” zapraszają na spotkanie z Marcinem Zaborskim, autorem książki Lato ’39. Jeszcze żyjemy – w piątek 13 września 2019 r. o 18.00 w pawilonie wystawowym Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. A. Mickiewicza 23.