zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

  • 21 i 22 stycznia będziemy obchodzić dwa ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie pragnie zaprosić wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków z Wnuczętami na bajkowy wieczór w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15).

    Dzień Babci i Dzień Dziadka w bibliotece

    Data wydarzenia: 21 stycznia 2020
    21 i 22 stycznia będziemy obchodzić dwa ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie pragnie zaprosić wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków z Wnuczętami na bajkowy wieczór w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15).