zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Rada Miasta

  XVI sesja Rady Miasta Legionowo

  Data wydarzenia: 26 lutego 2020

  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2019 r. poz. 506 z późn. zm.) zwołuję XVI sesję Rady Miasta Legionowo 26 lutego 2020 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.

  więcej
 • Plakat informujący o 80. Rocznicy Zbrodni w Palmirach

  80. Rocznica Zbrodni w Palmirach

  Data wydarzenia: 26 lutego 2020

  W dniu 26 lutego 2020 r. odbędą się obchody 80. Rocznicy Zbrodni w Palmirach dokonanej na mieszkańcach Legionowa i okolic. Uroczystości rozpoczną się o godz. 12:00 na cmentarzu w Palmirach. O godzinie 10:45 odjedzie autobus spod ratusza, który zawiezie chętne osoby na miejsce obchodów.

  więcej