zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

  • Grafika: Debata „Mazowieckie NGO w czasie pandemii”

    Debata „Mazowieckie NGO w czasie pandemii”

    Data wydarzenia: 19 maja 2020

    Mija 8 tygodni społecznej izolacji. Dla mazowieckich organizacji pozarządowych to trudny czas. Nie dość, że większość z nas musiała zawiesić swoje działania, to żyjemy w ogromnej niewiadomej, jak będziemy pracować w kolejnych miesiącach. Czy uda nam się zrobić, to co planowaliśmy i planowałyśmy? Jak mamy współpracować z samorządem? Co może zrobić dla nas samorząd? Porozmawiajmy o tym!