zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat informujący o meczu KS Legion - Żubry Białystok

  Mecz KS Legion - Żubry Białystok

  Data wydarzenia: 10 października 2020

  Zapraszamy na mecz koszykówki KS Legion - Żubry Białystok.

 • Grafika promująca Noc Bibliotek

  Noc Bibliotek 2020 z Powiatową Biblioteka Publiczną

  Data wydarzenia: 10 października 2020
  Zapraszamy na wydarzenie z okazji Nocy Bibliotek, które 10 października organizuje Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie.
 • Plakat promujący Jesienne spotkanie z folklorem

  Jesienne spotkanie z folklorem

  Data wydarzenia: 10 października 2020

  Fundacja Pasja Życia zaprasza na występ Stowarzyszenia Pieśni i Tańca "Komes" pn. "Jesienne spotkanie z folklorem. W programie tradycyjne pieśni, tańce i muzyka z wybranych regionów Polski.

 • Plakat - Ogólnopolski II Memoriał Wojciecha Augustynowicza w Judo

  II Memoriał Wojciecha Augustynowicza w Judo

  Data wydarzenia: 10 października 2020

  Zgłoszenia do udziału w zawodach należy wysyłać na adres e-mail: judolegionowo@wp.pl do dnia 2 października 2020 r. – po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane. W zgłoszeniu proszę podać imię nazwisko zawodnika, rok urodzenia, wagę z dokładnością do 0,1 kg oraz stopień i ilość lat (miesięcy) trenowania judo – na tej podstawie tworzone są listy walk.

 • Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie

  Dzień Roślin - Noc Bibliotek w Poczytalni

  Data wydarzenia: 10 października 2020

  Zapraszamy na zielony, pełen ekologicznej energii Dzień Roślin w Poczytalni! Będzie to podsumowanie, a jednocześnie oficjalne otwarcie, Biblioteki Roślin oraz oaz roślinnych!

 • Plakat: Plan Otwartych Akcji Poboru Krwi

  Otwarta Akcja Poboru Krwi

  Data wydarzenia: 10 października 2020
  Pobór krwi odbywać się będzie w specjalnie do tego przystosowanym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa