zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Na grafice maska Wenecka. W prawym górnym rogu znak graficzny z napisem: Pałac w Jabłonie. Poniżej napis koncert moworoczny oraz informacje o miejscu i terminie.

  Koncert Noworoczny "Usta milczą, dusza śpiewa"

  Data wydarzenia: 17 stycznia 2021
  Zapraszamy na pierwszy w 2021 roku koncert z cyklu "Pałacowe spotkania z muzyką" pod patronatem starosty legionowskiego w wersji on-line, transmitowany z Pałacu w Jabłonnie.
 • Plakat informujący o feriach z muzeum. Znak zapytania.

  Ferie z Muzeum 2021

  Data wydarzenia: 04 - 17 stycznia 2021
  Pomimo zamknięcia instytucji kultury w związku z narodową kwarantanną chcielibyśmy zaproponować internetową formę Ferii z Muzeum!