zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Konsultacje projektu regulaminu Budżetu Obywatelskiego

 

Przedstawiamy Państwu projekt regulaminu Budżetu Obywatelskiego Gminy Legionowo wraz z załącznikami oraz formularzem konsultacyjnym. Wspólnie ustalmy jego zasady i sposób funkcjonowania. Na propozycje zmian czekamy do 30 kwietnia, a 25 kwietnia zapraszamy do sali ślubów, w ratuszu (ul. Piłsudskiego 41) na otwarte konsultacje, które rozpoczną się o godz. 18:00.

Przekazanie uwag do Budżetu Obywatelskiego Gminy Legionowo jest niezwykle proste:

  1. Można je zgłosić poprzez elektroniczny formularz znajdujący się na tej stronie;
  2. W przypadku wersji papierowej, wystarczy wydrukować formularz konsultacyjny a po jego uzupełnieniu wrzucić do urny znajdującej się w Informacji Urzędu Miasta Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41, 05-120 Legionowo (można tu również pobrać wydrukowane formularze);
  3. Przekazując wypełniony formularz podczas otwartego spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się 25 kwietnia br. w sali ślubów, w ratuszu.

Budżet Obywatelski umożliwia Mieszkańcom współdecydowanie o przeznaczeniu części wydatków z budżetu miasta, poprzez zgłaszanie zadań do realizacji i dokonywanie ich wyboru w drodze głosowania. Jednocześnie stanowi on dodatkowy element budowania wzajemnych relacji w działaniu na rzecz społeczności miasta oraz pobudza mobilizację obywatelską Mieszkańców mając na celu poprawę jakości życia społecznego.

Formularz konsultacyjny

Adres e-mail*:
Wskaż dotychczasowy zapis, który chciałbyś zmienić*:
Zaproponuj zmianę zapisu lub podaj jego nową treść*:
Uzasadnij wprowadzone zmiany*:
Inne propozycje, uwagi i opinie wraz z uzasadnieniem:
Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych dostępnych pod adresem legionowo.pl/pl/konsultacje-budzet-obywatelski-klauzula-informacyjna*
* pola obowiązkowe

Załączniki: