zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Powszechny Spis Rolny 2020

 • KomunikatyWażna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

  Uwaga! Zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

  dodano: 01 października 2020
  W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID-19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych.
 • KomunikatyPlakat: Powszechny spis rolny. Spiszmy się, jak na rolników przystało!

  Rolnicy, czas się spisać!

  dodano: 18 września 2020

  Od 1 września trwa największe i najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, czyli Powszechny Spis Rolny. Na Mazowszu obowiązkowi spisowemu podlega ponad 250 tys. gospodarstw rolnych.

 • KomunikatyGrafika promująca Powszechny Spis Rolny | źródło: GUS

  Powszechny Spis Rolny 2020 – jakie będą pytania?

  dodano: 19 sierpnia 2020

  Wyniki spisu rolnego są jedynym źródłem pozwalającym dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo, a zebrane dane posłużą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych. Dlatego udział w spisie oraz udzielenie dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi jest w najlepszym interesie samych rolników.

 • KomunikatyGrafika promująca Powszechny Spis Rolny | źródło: GUS

  Rolniku, przygotuj się do spisu!

  dodano: 31 lipca 2020

  Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem. Bo nawet w naszym mieście mieszkają rolnicy objęci obowiązkiem udziału w Powszechnym Spisie Rolnym.

 • SamorządowePLakat do spisu powszechnego. Tacy ludzie jak Ty zdarzają się raz na dziesięć lat

  Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

  dodano: 30 czerwca 2020

  Prezydent Miasta Legionowo – Gminny Komisarz Spisowy ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych do Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r. , który przeprowadzony będzie w terminie od 1 września 2020r. do 30 listopada 2020r. na terenie Gminy Miejskiej Legionowo