zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Powszechny Spis Rolny 2020

 • Powszechny Spis Rolny 2020Grafika promująca koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 - GUS. Dziękujemy!

  Dziękujemy! Spis rolny to nasz wspólny sukces!

  dodano: 30 listopada 2020
  Koniec Powszechnego Spisu Rolnego 2020 to okazja do podziękowania wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób wspierali to przedsięwzięcie i przypominali rolnikom o obowiązku spisowym. Najważniejszego badania polskiego rolnictwa nie udałoby się skutecznie przeprowadzić bez zaangażowania lokalnych społeczności i instytucji.
 • KomunikatyGrafika informująca o końcu Powszechnego SPisu Rolnego 2020 - 30 listopada.

  Zakończyłeś spis rolny? Zapytaj o to innych

  dodano: 20 listopada 2020
  Do końca Powszechnego Spisu Rolnego zostało już niewiele czasu, a wciąż część rolników nie wywiązała się z obowiązku spisowego. Dla polskiego rolnictwa znaczenie ma KAŻDY wypełniony formularz spisowy, dlatego warto o tym przypominać w gronie swoich sąsiadów i znajomych.
 • KomunikatyGrafika z napisem: Daj dobry przykład. Spisz się, jak na rolnika przystało! spisrolny.gov.pl. W tle zdjęcie mężczyzny z dzieckiem, za nimi krowy.

  Rolnik z miasta też się musi spisać!

  dodano: 27 października 2020
  Rolnicy mieszkający w miastach Mazowsza to wbrew pozorom spora społeczność liczona w tysiącach. Wielu z nich może nawet nie wiedzieć, że powinni wziąć udział w trwającym do końca listopada Powszechnym Spisie Rolnym.
 • KomunikatyGrafika z napisem: Daj dobry przykład. Spisz się, jak na rolnika przystało! spisrolny.gov.pl. W tle zdjęcie mężczyzny z dzieckiem, za nimi krowy.

  Płacisz podatki? Segregujesz śmieci? Jesteś rolnikiem? Weź udział w spisie rolnym! To taki sam obowiązek

  dodano: 27 października 2020

  Udział w Powszechnym Spisie Rolnym jest bardzo ważnym obowiązkiem! To wymóg wynikający z ustawy, a za jego nieprzestrzeganie przewidziane są prawne i finansowe sankcje. Do udziału w spisie rolników powinna też przekonać świadomość odpowiedzialności za polskie rolnictwo. Dane spisowe posłużą przecież do wspierania rolników.

 • KomunikatyWażna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym. Daj dobry przykład

  Co by się stało, gdyby nie było spisu rolnego…

  dodano: 23 października 2020
  Wielu rolników zapomina, jak ważny jest spis rolny - jak dotąd na Mazowszu z tego obowiązku wywiązał się zaledwie co trzeci użytkownik gospodarstwa rolnego. Jeśli ten wynik się znacząco nie poprawi, polskiemu rolnictwu grożą bardzo poważne konsekwencje w przyszłości.
 • KomunikatyWażna informacja dla rolników – zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

  Uwaga! Zawieszenie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym

  dodano: 01 października 2020
  W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID-19, Centralne Biuro Spisowe podjęło decyzję o prowadzeniu w najbliższym czasie wyłącznie wywiadów telefonicznych przez rachmistrzów spisowych.
 • KomunikatyPlakat: Powszechny spis rolny. Spiszmy się, jak na rolników przystało!

  Rolnicy, czas się spisać!

  dodano: 18 września 2020

  Od 1 września trwa największe i najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, czyli Powszechny Spis Rolny. Na Mazowszu obowiązkowi spisowemu podlega ponad 250 tys. gospodarstw rolnych.

 • KomunikatyGrafika promująca Powszechny Spis Rolny | źródło: GUS

  Powszechny Spis Rolny 2020 – jakie będą pytania?

  dodano: 19 sierpnia 2020

  Wyniki spisu rolnego są jedynym źródłem pozwalającym dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo, a zebrane dane posłużą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania trafnych decyzji strategicznych. Dlatego udział w spisie oraz udzielenie dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi jest w najlepszym interesie samych rolników.

 • KomunikatyGrafika promująca Powszechny Spis Rolny | źródło: GUS

  Rolniku, przygotuj się do spisu!

  dodano: 31 lipca 2020

  Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem. Bo nawet w naszym mieście mieszkają rolnicy objęci obowiązkiem udziału w Powszechnym Spisie Rolnym.

 • SamorządowePLakat do spisu powszechnego. Tacy ludzie jak Ty zdarzają się raz na dziesięć lat

  Nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych

  dodano: 30 czerwca 2020

  Prezydent Miasta Legionowo – Gminny Komisarz Spisowy ogłasza nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych do Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r. , który przeprowadzony będzie w terminie od 1 września 2020r. do 30 listopada 2020r. na terenie Gminy Miejskiej Legionowo