zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Legionowo.Porusza!

Legionowo nie chce zatrzymywać się w rozwoju i udoskonalaniu warunków życia swoich mieszkańców. Wyrazem tej postawy jest m.in. podjęcie wyzwania budowy marki Legionowa.

Logo marki: Legionowo. Porusza!
Opis: Logo marki: Legionowo. Porusza!

Zadaniem marki terytorialnej jest uporządkowanie skojarzeń (tożsamości) związanej z daną jednostką osadniczą, a także nabudowanie na nich atrakcyjnego tematu promocyjnego, który będzie można komunikować – na poziomie: racjonalnym, emocjonalnym; treściowym i wizualnym - najważniejszym grupom odbiorców. I tak jest w przypadku prezentowanej tu Strategii Marki - załącznik (1.9 MB).
 

Video Mapping prezentacja nowego logotypu Legionowa odbyła się 23.06.2012. Powstał film, którego celem było pokazanie wypracowanej koncepcji marki Legionowa.

Jej rdzeniem jest dążenie do wzmocnienia lokalnej wspólnoty mieszkańców poprzez polepszania jakości życia, szczególnie w wymiarze aktywności prozdrowotnej – co jest zgodne z charakterem miasta oraz wpisuje się we współczesne trendy cywilizacyjne.

Nowa marka miasta Legionowo ma szansę stać się wyrazem nowego stylu życia mieszkańców miasta oraz być atrakcyjnym magnesem dla mieszkańców całego regionu aglomeracji warszawskiej.

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 08:00-18:00
wt-pt 08:00-16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: +48 22 774 20 31, +48 22 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
telefon dla niepełnosprawnych:
+48 22 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie