zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

Metamorfozy - konkurs dla mieszkanek Legionowa

Mieszkanki Legionowa, które ukończyły 18 rok życia zapraszamy do udziału w konkursie związanym ze zmianą wizerunku. Konkurs będzie trwać od 15 maja do końca września 2016 r. (trzy etapy).

W tym terminie, zostaną wybrane trzy osoby które bezpłatnie skorzystają z pakietu zabiegów, proponowanych przez firmy uczestniczące w projekcie.

Uczestników konkursów będziemy prosić o przesłanie zdjęcia bez makijażu na adres konkurs@um.Legionowo.pl oraz odpowiedzi na pytanie:

Dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać w konkursie METAMORFOZY ?

O wyborze zwycięzcy będzie decydować komisja złożona z przedstawicieli firm, które biorą udział w projekcie.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne na stronie www.legionowo.pl oraz na fangage'a Legionowo Porusza.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Partnerzy konkursu:

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie