zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Urząd Miasta


Szanowni Państwo,Roman Smogorzewski - Prezydent Miasta Legionowo

witam serdecznie w Legionowie - jednym z najmłodszych, ale jednocześnie najszybciej rozwijających się miast województwa mazowieckiego.

Dziękuję za zainteresowanie i odwiedzenie oficjalnej strony Urzędu Miasta Legionowo, na której znajdziecie Państwo aktualne informacje o wydarzeniach, urzędach, instytucjach i podmiotach gospodarczych. Mam nadzieję, że nasza witryna ułatwi Państwu wirtualny spacer po Legionowie, kontakt z służbami miejskimi oraz przedsiębiorstwami.

 

 

Wirtualny spacer jest aplikacją, która umożliwia w sposób prosty i wygodny obejrzeć od wewnątrz budynek legionowskiego ratusza.

Opis: Wirtualny spacer jest aplikacją, która umożliwia w sposób prosty i wygodny obejrzeć od wewnątrz budynek legionowskiego ratusza. Link do wirtualnego spaceru po Urzędzie Miasta Legionowo


Przewodnik urzędowy

Struktura organizacyjna i schemat


Jednostki organizacyjne i spółki

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa