zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Prezydentprezydent Roman Smogorzewski został wyróżniony w kategorii „Włodarze”.

  „Perła samorządu” po raz czwarty

  Data dodania: 29 maja 2017

  Czwarty rok z rzędu kapituła konkursu „Perły Samorządu” wyróżniła Legionowo w konkursie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Legionowo zajęło wysokie, II miejsce w kategorii miast do 100 tys mieszkańców, a prezydent Roman Smogorzewski został wyróżniony w kategorii „Włodarze”.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnieniaPrezydent otrzymał dyplom

  Park Zdrowia wśród najlepszych

  Data dodania: 22 września 2016

  Jury konkursu na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną, organizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich, wyróżniło Park Zdrowia w kategorii „Nowo wykreowana przestrzeń zieleni”.

  więcej
 • Prezydent

  Legionowo nagrodzone "Perłą Samorządu"

  Data dodania: 25 maja 2016

  Trzeci rok z rzędu kapituła konkursu „Perły Samorządu” wyróżniła Legionowo w konkursie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Prezydent Roman Smogorzewski zajął wysokie, II miejsce w kategorii „Włodarze”, Legionowo w kategorii miast znalazło się tuż za podium – na 4. pozycji.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnienia

  Legionowska Perła Samorządu

  Data dodania: 25 czerwca 2014

  O najlepsze miejsca w konkursach samorządowych starają się zawsze miasta z całej Polski. W tym roku Legionowo może poszczyć się już kilkoma nagrodami, w tym zajęciem 7. miejsca w rankingu Newsweeka na 15 najlepszych prezydentów miast. Tym razem w rankingu Dziennika Gazety Prawnej Perły Samorządu 2014 w kategorii Włodarze, prezydent Roman Smogorzewski uplasował się na 6. miejscu w Polsce, a 2. na Mazowszu.

  więcej
 • ISO / Mazowiecka Nagroda JakościPrezydent Roman Smogorzewski z certyfikatem ISO

  "Antykorupcyjne ISO"

  Data dodania: 26 lipca 2012

  W obecności radnych, kierowników i naczelników oraz auditorów wewnętrznych na ręce prezydenta został wręczony Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz kryteriów Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym (SPZK).

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa