zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Nagrody i wyróżnieniaNa zdjęcieu Prezydent Roman Smogorzewski z dyplomem za zajęcie III miejsca w kategorii Wykorzystanie środków zagranicznych przez samorządy - ranking za rok: 2018

  Fundusze unijne odmieniają Legionowo

  dodano: 07 października 2019

  Bardzo wysoka, trzecia pozycja w kraju, w rankingu miast wykorzystujących środki z funduszy Unii Europejskiej na inwestycje transportowe jest dowodem na to, że nasze zaangażowanie i ciężka praca włożone w pozyskiwanie środków zewnętrznych się opłacają.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnieniaKryształy PR

  Puls Miasta wyróżniony

  dodano: 02 października 2019

  Miesięcznik „Puls Miasta” otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Kryształy PR” w kategorii najlepsza gazeta miejska lub biuletyn. Jest to już czwarty „kryształ” za promocję przyznany Urzędowi Miasta Legionowo.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnieniaOdebranie nagrody Ranking Samorządów 2019

  Legionowo wysoko w rankingu „Rzeczpospolitej”

  dodano: 30 września 2019
  Po raz kolejny Legionowo zajęło wysoką pozycję w ogólnopolskim Ranking Najlepszych Samorządów, organizowanym przez "Rzeczpospolitą" od 15 lat. W tegorocznej edycji miasto zajęło 4. pozycję wśród gmin Mazowsza i bardzo wysoką, bo aż 7. na 864 gminy w swej kategorii na terenie Polski. Finał XV edycji Rankingu Samorządów odbył się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.
  więcej
 • Nagrody i wyróżnienia

  Legionowo nagrodzone EkoJanosikiem

  dodano: 07 czerwca 2018

  "EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski 2018" to nagroda, jaką przyznano miastu Legionowo za działania na rzecz ekologii i poprawy jakości powietrza.

  więcej
 • Inwestycje

  Legionowo pierwsze w Polsce

  dodano: 27 kwietnia 2018

  Legionowo najlepszy miastem w Polsce. Prezydent Roman Smogorzewski odebrał nagrodę wczoraj (27.04) podczas IV Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie. Organizatorzy plebiscytu Gospodarny Samorząd wybrali pięć najlepszych samorządów spośród blisko 2800 jednostek w kraju.

  więcej