zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Nagrody i wyróżnienia

  Legionowo nagrodzone EkoJanosikiem

  Data dodania: 07 czerwca 2018

  "EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski 2018" to nagroda, jaką przyznano miastu Legionowo za działania na rzecz ekologii i poprawy jakości powietrza.

  więcej
 • Inwestycje

  Legionowo pierwsze w Polsce

  Data dodania: 27 kwietnia 2018

  Legionowo najlepszy miastem w Polsce. Prezydent Roman Smogorzewski odebrał nagrodę wczoraj (27.04) podczas IV Europejskiego Kongresu Samorządów w Krakowie. Organizatorzy plebiscytu Gospodarny Samorząd wybrali pięć najlepszych samorządów spośród blisko 2800 jednostek w kraju.

  więcej
 • Nagrody i wyróżnienia

  Oświatowy lider

  Data dodania: 13 grudnia 2017

  Już po raz piąty Legionowo otrzymało certyfikat Samorządowego Lidera Edukacji. Niezależni eksperci dostrzegli, że władze miasta w sposób szczególny dbają o rozwój szkolnictwa, miasto wyróżnia się pod względem inwestycji w oświatę, wspiera rozwój nie tylko młodzieży, ale też nauczycieli i propaguje „dobre praktyki” w dziedzinie nauki, edukacji i zarządzania oświatą i kulturą.

  więcej
 • InwestycjeGala wręczenia nagród Ranking Samorządów 2017

  Legionowo trzecie w Polsce!

  Data dodania: 24 listopada 2017

  Legionowo zajęło zaszczytne, trzecie miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych samorządów 2017 roku dziennika Rzeczpospolita. Nagrodę, z rąk przewodniczącego kapituły premiera Jerzego Buzka, odebrał prezydent Roman Smogorzewski.

  więcej
 • Prezydentprezydent Roman Smogorzewski został wyróżniony w kategorii „Włodarze”.

  „Perła samorządu” po raz czwarty

  Data dodania: 29 maja 2017

  Czwarty rok z rzędu kapituła konkursu „Perły Samorządu” wyróżniła Legionowo w konkursie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Legionowo zajęło wysokie, II miejsce w kategorii miast do 100 tys mieszkańców, a prezydent Roman Smogorzewski został wyróżniony w kategorii „Włodarze”.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie