zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Nagrody i wyróżnieniaPamiątkowa statuetka i dyplom - 3. miejsce w konkursie

  Najlepsi na Mazowszu

  dodano: 06 lutego 2020

  Legionowo otrzymało III nagrodę w kategorii „Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury” w dorocznym, ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Po raz kolejny byliśmy najlepsi na całym Mazowszu. Wczoraj (5.02) laureatom wręczono pamiątkowe statuetki.

 • Nagrody i wyróżnieniaTargowisko Miejskie w Legionowie

  Świetlane Legionowo

  dodano: 24 stycznia 2020

  Legionowo otrzymało III nagrodę w kategorii „Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury” w dorocznym, ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.

 • Nagrody i wyróżnienia

  II Edycja Kampanii Honorowego Krwiodawstwa: Niepodległą mamy we krwi

  dodano: 19 listopada 2019
  W poniedziałek w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca wyniki kampanii organizowanej przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion oraz Wojskowy Instytut Wydawniczy - wydawcę miesięcznika "Polska Zbrojna".
 • Nagrody i wyróżnieniaLogo: solidny partner

  Solidny partner w środowisku lokalnym

  dodano: 18 października 2019
  Miło nam zakomunikować, że Gmina Legionowo w dniu 10 października 2019 r. została wyróżniona przez Stowarzyszenie Rzetelnego Biznesu, Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego tytułem SOLIDNY PARTNER W ŚRODOWISKU LOKALNYM w dowód uznania za podejmowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw w środowisku lokalnym.
 • Nagrody i wyróżnieniaNa zdjęcieu Prezydent Roman Smogorzewski z dyplomem za zajęcie III miejsca w kategorii Wykorzystanie środków zagranicznych przez samorządy - ranking za rok: 2018

  Fundusze unijne odmieniają Legionowo

  dodano: 07 października 2019

  Bardzo wysoka, trzecia pozycja w kraju, w rankingu miast wykorzystujących środki z funduszy Unii Europejskiej na inwestycje transportowe jest dowodem na to, że nasze zaangażowanie i ciężka praca włożone w pozyskiwanie środków zewnętrznych się opłacają.