zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Środowisko


 • Środowisko

  Ścieżka edukacyjna „Ptasi azyl"

  dodano: 03 kwietnia 2019

  Ścieżka edukacyjna „Ptasi azyl” znajduje się w kompleksie leśnym przy ulicy Prymasowskiej w Legionowie. Ścieżka została utworzona dzięki zawarciu porozumienia między Gminą Miejską Legionowo a Nadleśnictwem Jabłonna. Realizacja projektu jest odpowiedzią na apele mieszkańców dotyczące zagospodarowania lasu przy ulicy Prymasowskiej. Otwarcie ścieżki już 5 kwietnia o godzinie 12:00.

  więcej
 • ŚrodowiskoDąb Eligiusz

  190-letni dąb pomnikiem przyrody

  dodano: 29 października 2018

  Na wniosek właściciela prywatnej nieruchomości, uchwałą z dnia 24.10.2018 r. Rady Miasta Legionowo ustanowiono pomnikiem przyrody dąb szypułkowy (Quercus robur) rosnący na działce przy ul. Weteranów w Legionowie.

  więcej
 • Edukacja

  Konkurs ekologiczny „RADY NA ODPADY 2018”

  dodano: 03 lipca 2018

  W tegorocznej, XXII edycji konkursu „RADY NA ODPADY 2018”, która rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, a zakończyła w czerwcu 2018 r. wzięły udział dzieci i młodzież z legionowskich szkół i przedszkoli. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

  więcej
 • Eko Legionowo - aktualności

  dodano: 13 lipca 2017
  więcej
 • Gospodarka odpadami

  dodano: 13 lipca 2017

  W dziale „Gospodarka odpadami” znajdują się informacje na temat stanu gospodarki w Legionowie. Bieżące harmonogramy, deklaracje oraz rejestry. 

  więcej
 • Ochrona powietrza

  dodano: 13 lipca 2017

  W dziale „Ochrona powietrza” znajdują się informacje na temat powietrza w Legionowie oraz działaniach prowadzących do poprawy jego jakości.

  więcej
 • Ochrona wód

  dodano: 13 lipca 2017
  więcej
 • Ochrona zieleni

  dodano: 13 lipca 2017
  więcej