zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Środowisko


 • Grafika wyróżniająca: Dąb

  Nazwij drzewo - konkurs na nazwę dla pomnika przyrody

  dodano: 08 maja 2019

  Wszystkich miłośników przyrody, zapraszamy do udziału w konkursie internetowym „Nazwij pomnik”.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, który będzie trwał od 30 maja do 5 czerwca 2017 r.

  Zapraszamy na Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju

  dodano: 07 maja 2019

  Zachęcamy do udziału w trzeciej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, który będzie trwał od 30 maja do 5 czerwca 2017 r.

 • ŚrodowiskoGrafika wyróżniająca:

  Ścieżka edukacyjna „Ptasi azyl"

  dodano: 03 kwietnia 2019

  Ścieżka edukacyjna „Ptasi azyl” znajduje się w kompleksie leśnym przy ulicy Prymasowskiej w Legionowie. Ścieżka została utworzona dzięki zawarciu porozumienia między Gminą Miejską Legionowo a Nadleśnictwem Jabłonna. Realizacja projektu jest odpowiedzią na apele mieszkańców dotyczące zagospodarowania lasu przy ulicy Prymasowskiej. Otwarcie ścieżki już 5 kwietnia o godzinie 12:00.

 • ŚrodowiskoGrafika wyróżniająca: Dąb Eligiusz

  190-letni dąb pomnikiem przyrody

  dodano: 29 października 2018

  Na wniosek właściciela prywatnej nieruchomości, uchwałą z dnia 24.10.2018 r. Rady Miasta Legionowo ustanowiono pomnikiem przyrody dąb szypułkowy (Quercus robur) rosnący na działce przy ul. Weteranów w Legionowie.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca:

  Konkurs ekologiczny „RADY NA ODPADY 2018”

  dodano: 03 lipca 2018

  W tegorocznej, XXII edycji konkursu „RADY NA ODPADY 2018”, która rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku, a zakończyła w czerwcu 2018 r. wzięły udział dzieci i młodzież z legionowskich szkół i przedszkoli. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

 • Eko Legionowo - aktualności

  dodano: 13 lipca 2017
 • Gospodarka odpadami

  dodano: 13 lipca 2017

  W dziale „Gospodarka odpadami” znajdują się informacje na temat stanu gospodarki w Legionowie. Bieżące harmonogramy, deklaracje oraz rejestry. 

 • Ochrona powietrza

  dodano: 13 lipca 2017

  W dziale „Ochrona powietrza” znajdują się informacje na temat powietrza w Legionowie oraz działaniach prowadzących do poprawy jego jakości.

 • Ochrona wód

  dodano: 13 lipca 2017
 • Ochrona zieleni

  dodano: 13 lipca 2017