zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Legionowo

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Warszawie z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego (pdf)

Okręg wyborczy nr 5 obejmuje:

obszar od rozjazdu torów kolejowych Warszawa – Zegrze na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku zachodnim do rozjazdu kolejowego przy ulicy Kolejowej, w kierunku północno – wschodnim po granicy miasta z gminą Nieporęt do ulicy Zegrzyńskiej (od nr 2 do końca – strona parzysta), do ulicy Zegrzyńskiej na wysokości numeru ulica Zegrzyńska 25 (z wyłączeniem), w kierunku północno – zachodnim do ulicy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej w kierunku do ulicy Aleja Sybiraków, w kierunku północno – wschodnim do ulicy Piaskowej i torów kolejowych, wzdłuż torów kolejowych w kierunku południowym do rozjazdu torów kolejowych Warszawa – Zegrze na wysokości ulicy Kazimierza Wielkiego

(Granice okręgu określa uchwała nr XLI/551/2014 Rady Miasta Legionowo z dnia 26 marca 2014 r.)

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie