zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Zaproszenia dla dziennikarzy

 • SportNa zdjęciu stoisko Urzędu Miasta Legionowo przy Arenie Legionowo.

  Dzień Dziecka w Legionowie – zaproszenie dla firm

  Data dodania: 30 marca 2016

  Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury organizuje imprezę dedykowaną najmłodszym mieszkańcom miasta - Dzień Dziecka w Legionowie. Do współpracy zaprasza wszystkie firmy, które chciałyby w tym dniu wystawić swoje stoisko handlowe lub gastronomiczne.

  więcej
 • KomunikatyLegionowo. Porusza! Piktogram: Wspólnota

  Zapraszamy do udziału w konferencji rocznej projektu "Młodzi liderzy miasta przyszłości"

  Data dodania: 13 kwietnia 2016

  Fundacja GAP Polska w Warszawie w porozumieniu z Urzędem Miasta Legionowo zaprasza do udziału w konferencji rocznej projektu "Młodzi liderzy miasta  przyszłości".
   

  więcej
 • KomunikatyBaner Debata Społeczna

  Zapraszamy na Debatę Społeczną w Legionowie

  Data dodania: 10 maja 2016

  Kolejny raz mieszkańcy powiatu legionowskiego będą mieli okazję spotkać się z policjantami podczas debaty społecznej, zaplanowanej na 10 maja 2016 roku w godzinach 18.00-20.00.

  więcej
 • Komunikaty

  Zapraszamy do współtworzenia Programu współpracy na 2017 rok

  Data dodania: 14 czerwca 2016

  Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy samorządu Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2017 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Termin składania uwag i propozycji do projektu to 1 lipca br.

  więcej
 • ZdrowiePlakat

  Profilaktyka raka prostaty

  Data dodania: 11 lipca 2017

  Bezpłatne badania prostaty. Zacznij wykonywać te badania profilaktyczne już po czterdziestce. Problemy z prostatą mają coraz młodsi mężczyźni. Wystarczy raz w roku odwiedzić urologa, by odpowiednio wcześnie zacząć działać. Aby zwiększyć dostęp do specjalistycznych świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie profilaktyki raka prostaty Urząd Miasta Legionowo zaprasza mieszkańców Legionowa w wieku 40+ do udziału w programie „Profilaktyka raka prostaty”.

   

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie