zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Karta Dużej Rodziny

Każdy rodzic wie, że wychowywanie dzieci to nie tylko wielka odpowiedzialność, ale i ciężka praca. I do tego bardzo kosztowna. Im więcej dzieci, tym większe wydatki, większy wysiłek organizacyjny.

Mamy nadzieję, że wybiorą się Państwo do Urzędu Miasta, złożą wniosek i będą korzystać z uprawnień, jakie karta da zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. (link do Partnerów Karty Dużej Rodziny).

 • Karta Dużej RodzinyWzór Karty Dużej Rodziny. Na karcie znajdą się: imię i nazwisko, numer karty, data ważności, numer kart oraz oznaczenie 3+ lub 4+ w formie hologramu.

  Jak przystąpić do projektu Karty Dużej Rodziny?

  dodano: 11 kwietnia 2017

  W każdym momencie można zgłosić chęć uczestnictwa w programie: Karta Dużej Rodziny.

  Etap pierwszy: Wypełnij i złóż wniosek
  Etap drugi: Odbierz kartę
  Etap Trzeci: Korzystaj z uprawnień, jakie daje Tobie i Twojej rodzinie Karta Dużej Rodziny

 • Karta Dużej RodzinyLogo: Biuletyn Informacji Publicznej

  Regulamin Karty Dużej Rodziny

  dodano: 11 kwietnia 2017

  Uwaga! Regulamin nie zawiera późniejszych zmian. Należy się z nimi zapoznać w Prawie Miejscowym - Bazie Aktów Własnych (Wybierz z lewego menu kolejno "Relacje" » "JEST ZMIENIONY PRZEZ" - wyświetlą się uchwały zmieniające poniższy regulamin).


  Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr XXVI/334/2012 Rady Miasta Legionowo z dnia 28 listopada 2012 r.

 • Karta Dużej RodzinyLogo KDR Legionowo

  Informacje dla firm zainteresowanych współpracą

  dodano: 11 lipca 2017
  Przystępując do programu, poprzez zaoferowanie jego beneficjentom zniżek na swoje produkty i usługi, przedsiębiorcy otrzymują okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez wspieranie wielodzietnych rodzin mieszkających w naszym mieście, zyskują możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.
 • Karta Dużej RodzinyKDR Broszura

  Katalog Partnerów Karty Dużej Rodziny

  dodano: 12 września 2017

  Urząd Miasta Legionowo prowadzi katalog firm współpracujących w ramach programu Karta Dużej Rodziny, który wręczany jest uprawnionym rodzinom wraz z kartą.

 • Karta Dużej RodzinyLogo KDR Legionowo

  Uwaga - zmiana wniosku o wydanie Karty Dużej Rodziny

  dodano: 22 czerwca 2018

  Osoby wnioskujące o otrzymanie Karty zobowiązane są do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku o wydanie Karty, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) oraz przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)".