zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Bezpośrednia obsługa klientów

Umów się dzwoniąc

Urząd Stanu Cywilnego: 22 766 40 22, 22 766 40 21
Informacja: 22 766 40 10
Umów się on-line na wizytę
- Referat Windykacji i Egzekucji,
- Referat Dochodów,
- Wydział Spraw Obywatelskich.

Wizyty w sprawie paszportów - umów on-line
(odbywa się przez dedykowany moduł Starostwa Powiatowego)
nr tel.: 22 774 33 90

Infolinia dowozu na szczepienia: 22 766 40 84
Obsługa mieszkańców na terenie Urzędu Miasta Legionowo odbywa się wyłącznie na parterze ratusza - wejście główne, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.
Zachęcamy do korzystania z możliwości załatwiania spraw urzędowych drogą elektroniczną (e-mail: kancelaria@um.legionowo.pl, poprzez platformę ePUAP) lub telefonicznie.

Aktualności dotyczące KORONAWIRUSA

Poniżej publikujemy artykuły z terenu Legionowa dotyczące sytuacji pandemii wirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę Covid-19.
Śledź tę podstronę i bądź na bieżąco!

 • KORONAWIRUSWażne

  Koronawirus. Nowe procedury obsługi mieszkańców w ratuszu i instytucjach miejskich

  dodano: 13 marca 2020

  Informujemy, że obsługa mieszkańców na terenie Urzędu Miasta Legionowo od 16 marca 2020 r. będzie się odbywała wyłącznie na parterze ratusza – wejście główne, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41. Ograniczenia wprowadzamy w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, wywołującego chorobę COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców.

 • KomunikatyOgłoszenie

  Kwalifikacja wojskowa zawieszona

  dodano: 13 marca 2020

  W związku z zagrożeniem koronawirusem, w powiecie legionowskim do odwołania zostanie zawieszona tegoroczna kwalifikacja wojskowa.

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Bezpłatne porady prawne - odwołane

  dodano: 13 marca 2020

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną do odwołania nie będzie możliwości osobistego uzyskania porady we wszystkich punktach bezpłatnych porad prawnych. W sprawach nagłych prosimy o kontakt mailowy pod adresem pomocprawna@powiat-legionowski.pl

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Punkt Obsługi Pasażerów w Legionowie czynny do 16 marca

  dodano: 13 marca 2020

  Mając na uwadze szczególną sytuację związaną z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2, dbając o bezpieczeństwo pracowników Punktu Obsługi Pasażerów w Legionowie Zarząd Transportu Miejskiego podjął decyzję o zamknięciu punktu z dniem 16 marca br, do odwołania.

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Dezynfekcja pomieszczeń w Urzedzie

  dodano: 13 marca 2020

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że w dniu 13 marca 2020 r. w godz. od 20:00 do 21:00 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne w związku z dezynfekcją pomieszczeń w Urzędzie Miasta Legionowo.

 • KomunikatyPilne

  Apel do mieszkańców Legionowa

  dodano: 11 marca 2020

  Zgodnie z zaleceniami administracji rządowej, w trosce o zdrowie mieszkańców apelujemy, aby w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych skorzystać z możliwości ich zrealizowania drogą elektroniczną (e-mailowo: kancelaria@um.legionowo.pl; poprzez platformę EPUAP) lub telefoniczną. Sugerujemy także, aby dokonywać czynności płatniczych poprzez bankowość elektroniczną.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca: Ważny komunikat

  Rekrutacja do szkół i przedszkoli - zasady rekrutacji bez zmian

  dodano: 11 marca 2020
  Mimo czasowego zamknięcia placówek oświatowych rekrutacja do żłobka, przedszkoli oraz zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych odbywają się zgodnie z harmonogramem.
 • KulturaGrafika wyróżniająca: Ważny komunikat

  Zawieszenie działalności instytucji kultury

  dodano: 11 marca 2020
  W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego. Na tej podstawie do 29 marca br. (włącznie) nie będą funkcjonowały instytucje kultury na terenie Legionowa. Informacja dotycząca pracy placówek po tym okresie, zostanie ogłoszona zgodnie z zaleceniami administracji rządowej.
 • EdukacjaPilne

  Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

  dodano: 11 marca 2020

  W związku z decyzją podjętą przez Mateusza Morawieckiego Prezesa Rady Ministrów w konsultacji z Dariuszem Piontkowskim Ministrem Edukacji Narodowej i Marleną Maląg Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej od 12 do 25 marca zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach, przedszkolach i żłobkach.

 • KomunikatyGrafika: Komunikat

  Jak załatwić sprawę w urzędzie przez internet?

  dodano: 11 marca 2020
  EPUAP czyli Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej to portal, w którym sprawę urzędową możemy załatwić za pośrednictwem Internetu. Jak działa system?
 • Kultura

  Konferencja w KPRM dot. koronawirusa. Premier odwołuje imprezy masowe

  dodano: 10 marca 2020
  W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyła się konferencja poświęcona epidemii koronawirusa z udziałem premiera i szefów czterech resortów: ministra zdrowia, szefa MSWiA, szefa MEN i ministra nauki.