zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyNapis - Komunikat

  Dyżur członków Miejskiej Rady Seniorów w Legionowie

  dodano: 10 lutego 2023
  Dyżur członków Miejskiej Rady Seniorów w Legionowie w atrium ratusza w najbliższy poniedziałek tj: 13 lutego 2023 roku w godz. 10:00-12:00. Dyżury odbywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.
 • SeniorzyNapis - Komunikat

  [Odwołany] Dyżur członków Miejskiej Rady Seniorów w Legionowie

  dodano: 23 stycznia 2023

  W dniu 23 stycznia 2023 roku dyżur członków Rady Seniorów został odwołany. Najbliższy dyżur zaplanowano na 13 lutego 2023 roku w godz. 10.00 – 12.00. Dyżury odbywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.

 • SeniorzyNapis - Komunikat

  Dyżur członków Miejskiej Rady Seniorów w Legionowie

  dodano: 20 stycznia 2023
  Dyżur członków Miejskiej Rady Seniorów w Legionowie w Atrium Ratusza w najbliższy poniedziałek tj: 23 stycznia 2023 roku w godz. 10.00 – 12.00. Dyżury odbywają się w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca.
 • SeniorzyNa grafice jest napis: Cudzoziemcy mieszkający w Polsce powinni wziąć udział w spisie powszechnym. Po prawej stronie widać mężczyznę trzymającego małą flagę Ukrainy. Na dole grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! Pośrodku jest adres strony internetowej: spis.gov.pl. W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła, GUS, pionowa kreska, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

  Mieszkają z Tobą cudzoziemcy lub ich zatrudniasz? Pomóż im!

  dodano: 11 sierpnia 2021
  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) to jedyna szansa, by policzyć wszystkich cudzoziemców mieszkających w Polsce. Taka okazja zdarza się raz na 10 lat. Jeśli zatem znamy lub zatrudniamy obcokrajowców, warto im pomóc wypełnić ten obowiązek.
 • SeniorzyNa grafice jest napis: Sprawdź, dlaczego w spisie powszechnym zbierane są informacje o mieszkaniach. Po prawej stronie widać kobietę z zaciekawioną miną. Na dole grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! Pośrodku jest adres strony internetowej: spis.gov.pl. W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła, GUS, pionowa kreska, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

  Dlaczego w spisie powszechnym są pytania o mieszkanie?

  dodano: 11 sierpnia 2021
  Każdy zdaje sobie sprawę, że mieszkania nie są zwykłym towarem czy dobrem konsumpcyjnym. Warunki, w jakich mieszkamy, mają ogromny wpływ na nasze życie rodzinne i zawodowe. Dlatego informacje o mieszkaniach zbierane były we wszystkich spisach powszechnych w naszym kraju już od 100 lat!
 • SeniorzyGrafika – Nie czekaj do września, spisz się już teraz! Na grafice jest napis: Nie czekaj do września, spisz się już teraz! Samodzielnie na spis.gov.pl, dzwoniąc na infolinię spisową, w gminnym punkcie spisowym, z pomocą rachmistrza. Na dole grafiki są cztery małe koła ze znakami dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia, obok nich napis: Liczymy się dla Polski! Po środku jest adres strony internetowej: spis.gov.pl. W prawym dolnym rogu jest logotyp spisu: dwa nachodzące na siebie pionowo koła, GUS, pionowa kreska, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

  Nie czekaj do września, spisz się już teraz!

  dodano: 11 sierpnia 2021

  Lubisz załatwiać sprawy przez Internet? Czy wolisz dzwonić i ustalać wszystko telefonicznie? A może najwyżej stawiasz osobisty kontakt i bezpośrednią rozmowę? Niezależnie od indywidualnych preferencji, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie sposób, aby wypełnić obowiązek udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań (NSP 2021). Najważniejsze, aby zrobić to szybko i nie narażać się na karę grzywny.

 • SeniorzyWłamywacz próbuje wywarzyć drzwi.

  Bezpieczne mieszkanie

  dodano: 12 lipca 2018

  Okres letni nadal trwa i niezmiennie kojarzy się z dłuższymi wyjazdami i pozostawianiem swoich domów i mieszkań. Niestety jest to czas, który złodzieje wykorzystują do włamań, pozbawiając właścicieli niejednokrotnie dorobku całego życia. Żadna Policja, nawet najskuteczniejsza, nie ochroni w pełni naszego mienia, jeżeli sami nie będziemy o nie dbali. Dla przypomnienia kilka podstawowych zasad, jak zabezpieczyć własne mieszkanie.

 • Seniorzylogo - rządowego programu

  Bankierzy Czasu II

  dodano: 23 stycznia 2018

  Projekt „Bankierzy Czasu II” jest współfinansowany w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS) na lata 2014 – 2020.