zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

EKO Legionowo

 • EKO LegionowoNa zdjęciu prezydent Roman Smogorzewski po podpisaniu umowy

  Dotacja na inwentaryzację źródeł ciepła

  dodano: 10 lipca 2020

  Wczoraj (9 lipca) odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie dla Legionowa w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”. W imieniu miasta umowę podpisał prezydent Roman Smogorzewski. W wydarzeniu wzięli też udział Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Wicemarszałek Wiesław Raboszuk.

 • Ochrona wódNa zdjęciu: falująca woda, kropla wody

  Ruszył nabór w programie „Moja Woda”

  dodano: 02 lipca 2020

  Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

 • KomunikatyNa grafice wizualizacja podstrony

  ITPO. Nowa podstrona Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów

  dodano: 16 czerwca 2020

  Na stronie internetowej Urzędu Miasta Legionowo dodano nową podstronę, która została podzielona na kilka działów tematycznych. Zaprezentowano na niej różnorodne zagadnienia, dot. możliwości wybudowania Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów (ITPO) w Legionowie. Zachęcamy i zapraszamy do jej odwiedzania!

 • KomunikatyNa zdjęciu łąka kwietna przed urzędem miasta

  Łąki kwietne

  dodano: 05 czerwca 2020

  W Legionowie od kilku lat w wybranych lokalizacjach zamiast trawy wysiewane są łąki kwietne. Jedna z nich znajduje się przy ratuszu od strony ulicy Sowińskiego, a już niebawem pojawią się nowe, m.in. w Parku św. Jana Pawła II.

 • EdukacjaZieleń Miejska Mapa z pomnikami przyrody

  Zieleń Miejska w Legionowie - nowa podstrona

  dodano: 04 czerwca 2020

  Gmina Legionowo dba o drzewa rosnące na terenie miasta. Przywiązuje dużą wagę do ochrony drzewostanu z uwagi na pogarszające się parametry środowiska wynikające z rozwoju gospodarczego miasta.