zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

EKO Legionowo

 • EKO LegionowoTermowizja/autor: Explorer1001, źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Termowizja.jpg

  Bezpłatne badania kamerą termowizyjną

  dodano: 10 grudnia 2018

  Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznej już akcji Urzędu Miasta Legionowo dotyczącej ochrony powietrza w Legionowie – badaniu kamerą termowizyjną. Od 2015 r. wykonano już 192 badania kamerą termowizyjną. Właściciele domów w Legionowie otrzymali szczegółowe raporty ze zdjęciami, pokazujące mostki termiczne, nieszczelne okna, nieocieplone fundamenty itd.

  więcej
 • EKO LegionowoPomiar poziomu spalin/Fot. policja.waw.pl

  Podsumowanie działań "SMOG" w powiecie legionowskim

  dodano: 15 listopada 2018

  Policjanci nie zapominają o alarmach smogowych i cyklicznie przeprowadzają działania „SMOG”, podczas których kontrolują pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym pod kątem ich ogólnego stanu technicznego, w tym w uzasadnionych przypadkach także pod kątem emisji spalin. Wczoraj, podczas takich właśnie działań, legionowscy policjanci przeprowadzili 113 kontroli pojazdów. Mundurowi zatrzymali 5 dowody rejestracyjne od pojazdów, które były w złym stanie technicznym. Ponadto za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym ukarali mandatami karnymi 40 kierujących pojazdami.

  więcej
 • EKO LegionowoKosze na śmieci

  Zakupy dla środowiska

  dodano: 14 listopada 2018

  W okresie jesiennym wszystkie gminy przygotowują się by uzupełnić zapasy konieczne do prawidłowego funkcjonowania gospodarki odpadami. W Legionowie rozstrzygnięto przetarg dotyczący zakupu i dostawy pojemników na odpady komunalne w ilości 215 sztuk, które staną na ulicach naszego miasta.

  więcej
 • EKO Legionowo

  100 drzew na 100-lecie Niepodległości

  dodano: 13 listopada 2018

  Tuż przed rozpoczęciem Festiwalu Gęsiny zakończyła się akcja sadzenia 100 drzew na 100-lecie odzyskania Niepodległości, zainicjowana przez legionowski Zespół ds. rewitalizacji. Ostatnie drzewa zasadzono w Parku Zdrowia.

  więcej
 • Komunikaty

  Ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza

  dodano: 09 listopada 2018

  W związku z przekroczeniem w 2018 r. poziomu III – Ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 10 oraz dla pyłu zawieszonego PM 2,5 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ogłasza ostrzeżenie I stopnia

  więcej