zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

EKO Legionowo

 • EKO Legionowo100 drzew na 100-lecie Niepodległości

  100 drzew na 100-lecie Niepodległości

  Data dodania: 17 października 2018

  Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości z inicjatywy Prezydenta Miasta Romana Smogorzewskiego w różnych miejscach Legionowa zostały posadzone drzewa. - To drzewka pamięci, które symbolizują właśnie tych wszystkich żołnierzy, te wszystkie jednostki w których żołnierze polegli – powiedział gen. dyw. rez. Piotr Czerwiński. W akcji wzięli udział Zastępca Prezydenta Legionowa Piotr Zadrożny, legionowscy radni oraz Zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Legionowie Adam Nadworski.

  więcej
 • EKO Legionowo

  Studenci oceniają Legionowo

  Data dodania: 08 października 2018

  Legionowo stało się w lipcu areną badań dotyczących polityki samorządów wobec ochrony środowiska. Miasto odwiedzili studenci gospodarki przestrzennej z Uniwersytetu Warszawskiego. Według analiz, które przeprowadzili Legionowo może być wzorem dla innych gmin w skutecznych działaniach przeciwko smogowi jakie podejmowano przez ostatnie kilka lat. Przykładem tu może być wymiana 278 pieców węglowych na nowoczesne i ekologiczne.

  więcej
 • EKO Legionowo

  "Czyste powietrze" - nabór wniosków o dofinansowanie

  Data dodania: 19 września 2018

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu priorytetowego Czyste Powietrze.

  więcej
 • KomunikatyLogo stowarzyszenia - Metropolia Warszawa

  Pismo stowarzyszenia „Metropolia Warszawa” do Ministra Energii

  Data dodania: 23 sierpnia 2018

  Według wielu organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką ochrony środowiska i walki z zanieczyszczeniem powietrza, rozporządzenie Ministerstwa Edukacji cofa nas do czasów, kiedy temat smogu był zupełnie poza nurtem zainteresowań opinii publicznej. W odpowiedzi na nie, stowarzyszenie „Metropolia Warszawa” wystosowało do Ministra Energii Krzysztofa Tchórzewskiego pismo, w którym wyraża swój sprzeciw wobec planowanych rozwiązań.

  więcej
 • EKO LegionowoPorozumienie/Fot. Starostwo Powiatowe

  Legionowski Klaster Energii

  Data dodania: 09 sierpnia 2018

  W położonym na terenie Jabłonny Centrum Badawczym PAN, które zajmuje się tematyką konwersji energii i źródłami odnawialnymi, we wtorek (7.08) odbyło się spotkanie dotyczące podpisanie porozumienia w sprawie utworzenia Legionowskiego Klastra Energii. W przedsięwzięciu tym uczestniczą wszystkie samorządy Powiatu Legionowskiego, Gminę Legionowo reprezentował zastępca Prezydenta Miasta Marek Pawlak.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie