zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

EKO Legionowo

 • EKO LegionowoTermowizja/autor: Explorer1001, źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Termowizja.jpg

  Bezpłatne badania kamerą termowizyjną

  Data dodania: 10 grudnia 2018

  Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznej już akcji Urzędu Miasta Legionowo dotyczącej ochrony powietrza w Legionowie – badaniu kamerą termowizyjną. Od 2015 r. wykonano już 192 badania kamerą termowizyjną. Właściciele domów w Legionowie otrzymali szczegółowe raporty ze zdjęciami, pokazujące mostki termiczne, nieszczelne okna, nieocieplone fundamenty itd.

  więcej
 • Zdrowie

  Zbiórka elektrośmieci

  Data dodania: 26 listopada 2018

  Oddając do 5 grudnia 2018 r.: stare telefony komórkowe, suszarki, żelazka i inny stary, zużyty sprzęt elektroniczny możesz pomóc Towarzystwu Opieki Nad Ociemniałymi w Laskach oraz Oddziałowi w Legionowie Polskiego Związku Niewidomych

  więcej
 • EKO LegionowoPomiar poziomu spalin/Fot. policja.waw.pl

  Podsumowanie działań "SMOG" w powiecie legionowskim

  Data dodania: 15 listopada 2018

  Policjanci nie zapominają o alarmach smogowych i cyklicznie przeprowadzają działania „SMOG”, podczas których kontrolują pojazdy uczestniczące w ruchu drogowym pod kątem ich ogólnego stanu technicznego, w tym w uzasadnionych przypadkach także pod kątem emisji spalin. Wczoraj, podczas takich właśnie działań, legionowscy policjanci przeprowadzili 113 kontroli pojazdów. Mundurowi zatrzymali 5 dowody rejestracyjne od pojazdów, które były w złym stanie technicznym. Ponadto za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym ukarali mandatami karnymi 40 kierujących pojazdami.

  więcej
 • EKO LegionowoKosze na śmieci

  Zakupy dla środowiska

  Data dodania: 14 listopada 2018

  W okresie jesiennym wszystkie gminy przygotowują się by uzupełnić zapasy konieczne do prawidłowego funkcjonowania gospodarki odpadami. W Legionowie rozstrzygnięto przetarg dotyczący zakupu i dostawy pojemników na odpady komunalne w ilości 215 sztuk, które staną na ulicach naszego miasta.

  więcej
 • EKO Legionowo

  100 drzew na 100-lecie Niepodległości

  Data dodania: 13 listopada 2018

  Tuż przed rozpoczęciem Festiwalu Gęsiny zakończyła się akcja sadzenia 100 drzew na 100-lecie odzyskania Niepodległości, zainicjowana przez legionowski Zespół ds. rewitalizacji. Ostatnie drzewa zasadzono w Parku Zdrowia.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie