zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

EKO Legionowo

 • Plakat z informacją o konkursie

  Rodzice i Dzieci, powietrze bez śmieci

  Data wydarzenia: 28 stycznia 2018
  Konkurs!!! Dzieci, które na mecz przyniosą rysunek na temat „Nie Truj – daj oddychać!! Powietrze bez śmieci” wchodzą z rodzicami za darmo. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone.
  więcej
 • EKO Legionowolegionowski ekopatrol

  Legionowski EKO-patrol

  Data dodania: 09 stycznia 2018

  Pracownicy Referatu Ochrony Środowiska oraz strażnicy miejscy wyruszyli na legionowskie ulice. Po raz pierwszy Eko-patrol odwiedził mieszkańców we wtorek (9.01). Patrol Ekologiczny będzie prowadził kontrole nieruchomości pod kątem przestrzegania przepisów ochrony środowiska, w szczególności utrzymania porządku oraz gospodarki odpadami oraz ochrony powietrza i spalania odpadów. Ważnym zadaniem patrolu będzie edukacja ekologiczna i informowanie mieszkańców o możliwości dofinansowania przedsięwzięć ekologicznych, takich jak np. wymiana pieców węglowych.

  więcej
 • Komunikatymazowiecki uząd wojewódzki

  Ostrzeżenia o złej jakości powietrza

  Data dodania: 22 listopada 2017

  Komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego nt jakości powietrza.

  więcej
 • EKO LegionowoOdetchnij! Czyste mazowieckie

  Odetchnij! Czyste mazowieckie

  Data dodania: 21 listopada 2017

  Od 8 listopada można składać prace na konkurs pod hasłem „Odetchnij! Czyste Mazowieckie”. Organizowany w ramach kampanii Wojewody Mazowieckiego pod tą samą nazwą konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców województwa mazowieckiego. Jego uczestnicy będą mieli za zadanie przedstawienie w dowolnej formie artystycznej tematu: jak dbać o czyste powietrze. Swoje propozycje można składać do 12 grudnia. Projekt finansowany jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego pod adresem www.mazowieckie.pl. W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe – aparaty fotograficzne. Jednak to nie one będą najistotniejszą wygraną.

  więcej
 • EKO LegionowoNowe worki na odpady

  Zmiany w zasadach odbioru odpadów komunlanych z budynków zabudowy jednorodzinnej

  Data dodania: 17 listopada 2017

  Od 13 listopada 2017 r. nastąpiły istotne zmiany w zasadach odbioru odpadów komunalnych z budynków zabudowy jednorodzinnej.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie