zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A

EKO Legionowo

 • Konsultacje Społeczne

  Konsultacje uchwały antysmogowej

  Data dodania: 21 lipca 2017

  Można już zgłaszać uwagi do projektu uchwały sejmiku w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa mazowieckiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw. Marszałek Województwa Mazowieckiego ogłosił konsultacje społeczne uchwały antysmogowej.

  więcej
 • Edukacja

  Z życia pszczół

  Data dodania: 04 lipca 2017

  Od dzisiaj (4.07) miłośnicy pszczół mogą podglądać życie w ratuszowej pasiece. Na dachu Urzędu Miasta zostały zamontowane dwie kamery, które na bieżąco pokazują co dzieje się w pobliżu czterech uli.

  więcej
 • Gospodarka odpadamiNa zdjęciu: Odbiór odpadów

  Ciągłość odbioru odpadów

  Data dodania: 03 lipca 2017

  Od 1 lipca miała rozpocząć się nowa umowa z odbiorcą odpadów komunalnych z terenu miasta Legionowo. Przeprowadzony z odpowiednim wyprzedzeniem przetarg wygrało Konsorcjum RDF sp. z o.o. i MPK Pure Home sp. z o.o. sp. k. - ta sama, która w minionych latach odbierała od Państwa odpady.

  więcej
 • Ochrona powietrza

  Kompostowniki

  Data dodania: 20 czerwca 2017

  Od 5 lat prowadzona jest akcja "Po prostu kompostuj", w ramach której mieszkańcy otrzymują nieodpłatnie do użytkowania we własnych ogrodach specjalistyczne kompostowniki.

  Dzięki temu ograniczono popularny wcześniej zwyczaj wiosennego i jesiennego palenia pozostałości roślinnych.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w Legionowie