zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

EKO Legionowo

 • EKO LegionowoPorozumienie/Fot. Starostwo Powiatowe

  Legionowski Klaster Energii

  Data dodania: 09 sierpnia 2018

  W położonym na terenie Jabłonny Centrum Badawczym PAN, które zajmuje się tematyką konwersji energii i źródłami odnawialnymi, we wtorek (7.08) odbyło się spotkanie dotyczące podpisanie porozumienia w sprawie utworzenia Legionowskiego Klastra Energii. W przedsięwzięciu tym uczestniczą wszystkie samorządy Powiatu Legionowskiego, Gminę Legionowo reprezentował zastępca Prezydenta Miasta Marek Pawlak.

  więcej
 • EKO LegionowoWymień piec krok po kroku

  UWAGA: wymień piec przed zimą!

  Data dodania: 03 sierpnia 2018

  Program wymiany pieców węglowych wystartował 19 listopada 2015 r. Podpisano 262 umowy na wymianę pieców. Dotacje dla mieszkańców na ten cel są wypłacane z budżetu gminy. Łącznie wydano już 2 024 931,15 zł. Efekt ekologiczny, czyli likwidację pieca węglowego, osiągnięto w 218 budynkach. W 216 przypadkach wymieniono piec węglowy na gazowy, w 1 na olejowy, a w 1 przypadku zainstalowano pompę ciepła.

  więcej
 • EKO LegionowoStraż Miejska

  Ekopatrol kontroluje umowy na wywóz nieczystości

  Data dodania: 25 lipca 2018

  Straż Miejska w Legionowie wspólnie z pracownikami Referatem Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Legionowo, prowadzi działania edukacyjno – kontrolne w ramach Patrolu Ekologicznego. W okresie zimowym „Ekopatrol” kontrolował spalanie zabronionych materiałów w piecach. W okresie letnim kontroluje podpisywanie umów na wywóz nieczystości.

  więcej
 • Komunikaty

  Uwaga! 1 lipca br. wszedł w życie zakaz spalania paliw wskazanych w mazowieckiej uchwale antysmogowej

  Data dodania: 03 lipca 2018

  Uchwałą nr 162/17 z 24 października 2017 r. Sejmik Województwa Mazowieckiego wprowadził na obszarze województwa mazowieckiego ograniczenia i zakazy w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

  więcej
 • EKO Legionowo„Rady na odpady” czyli o edukacji z zakresu gospodarki odpadami

  „Rady na odpady” czyli o edukacji z zakresu gospodarki odpadami

  Data dodania: 26 czerwca 2018

  Wraz z rozwojem cywilizacji wzrasta presja człowieka na środowisko naturalne. Według danych statystycznych Polacy produkują coraz więcej śmieci. W 2017 roku odebrano z terenu Legionowa 17 916 ton odpadów, w tym prawie jedną trzecią - 33% z nich zebrano w sposób selektywny.

  więcej
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

Miejska Biblioteka Publiczna w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejSystem Gospodarki Odpadami w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStraż Miejska w LegionowieKZB LegionowoPECPWK LegionowoStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowiePowiatowy Urząd Pracy w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa