zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaWiadukt kolejowy i droga krajowa 61 w Michałowie-Reginowie

  Rozpoczynają rozbudowę DK61 pomiędzy Legionowem a Zegrzem

  dodano: 23 czerwca 2022
  GDDKiA uzyskała pierwszą decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dla rozbudowy DK61 na odcinku Legionowo - Zegrze. Dotyczy ona rozbiórki istniejącego wiaduktu kolejowego i wybudowania nowego obiektu. W zakresie drugiej decyzji, Wojewoda Mazowiecki prowadzi obecnie postępowanie administracyjne.
 • KomunikacjaGrafika z napisem - Komunikat

  Rozpoczęcie robót na DK 61 Legionowo-Zegrze Południowe

  dodano: 21 czerwca 2022
  Wykonawca kontraktu "Projekt i rozbudowa drogi krajowej nr 61 do parametrów klasy GP na odcinku Legionowo-Zegrze Południowe" informuje o przystąpieniu do robót.
 • KomunikacjaBok autobusu z logo WTP

  Czasowe zawieszenie funkcjonowania przystanku CYNKOWA 01

  dodano: 13 czerwca 2022
  W związku z przebudową peronu przystankowego w ramach budowy chodnika i drogi rowerowej w ciągu alei Legionów w Legionowie od dnia 14 czerwca 2022 r. (wtorek) od około godz. 6:00 do odwołania zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku CYNKOWA 01 obowiązującego na trasie linii 731 w kierunku krańca ŻERAŃ FSO.
 • KomunikacjaBok autobusu z logo WTP

  Utrudnienia w ruchu - 13. Legionowska Dycha

  dodano: 9 czerwca 2022
  W związku z organizacją imprezy biegowej pn. „13 Legionowska Dycha” w Legionowie i zamknięciem ulicy marsz. J. Piłsudskiego pomiędzy ulicami S. Batorego i T. Kościuszki w dniu 10 czerwca 2022 r. (piątek) w ramowych godzinach 20:00-22:00 autobusy linii 736, L-8, L-9, L11, L34 i L41 zostaną skierowane na niżej podane trasy objazdowe:
 • KomunikacjaPociąg SKM Warszawa

  Zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy

  dodano: 9 czerwca 2022
  W niedzielę, 12 czerwca, zmieni się kolejowy rozkład jazdy. Wybrane pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 i S2 będą kursowały przez Warszawę Centralną lub na trasach skróconych, a linii S3 pojadą tylko do Wieliszewa. Zmieni się także rozkład jazdy Kolei Mazowieckich. Utrzymane pozostaje wzajemne honorowanie biletów Zarządu Transportu Miejskiego i Kolei Mazowieckich.
 • KomunikacjaAutobus DKM Legionowo

  Skrócenie trasy D1

  dodano: 8 czerwca 2022
  Od dnia 08.06 środa do 11.06 sobota linia D1 zakończy swój kurs na przystanku Rycerska 02 /Netto/ Zawieszone zostają przystanki Arena Legionowo 01 / 02
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D3 od 13 czerwca

  dodano: 6 czerwca 2022

  W poniedziałek 13 czerwca zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D3.

 • KomunikacjaKobieta stojąca z rowerem

  Jazda rowerem do pracy: informacje i wskazówki dla początkujących

  dodano: 3 czerwca 2022
  Wiele osób wciąż marzy o tym, by uprawiać więcej sportu. Jednak na co dzień często brakuje czasu na wdrożenie tego planu w życie. Praktycznym rozwiązaniem może okazać się połączenie dojazdów do pracy z niewielkim wysiłkiem fizycznym.
 • KomunikacjaGrafika z napisem - Wakacyjne połączenie Warszawy z Trójmiastem i Ustką; logo Słoneczny

  "Słoneczny" - harmonogram

  dodano: 31 maja 2022
  Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, wakacyjny pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich wraca na szlak i już 25 czerwca rozpoczyna swoje codzienne kursowanie do Ustki. Nowością jest dodatkowe połączenie w soboty, niedziele i święta - „Słoneczny – BIS”, który umożliwi podróżnym dojazd do Trójmiasta.
 • KomunikacjaBiletomat; obok informacja, że bilet metropolitalny można doładować w każdym biletomacie

  Kartę Legionowianina doładujesz w biletomacie

  dodano: 27 maja 2022

  Od środy, 1 czerwca Kartę Legionowianina na której kodowany jest Bilet Metropolitalny będzie można doładować we wszystkich automatach biletowych – stacjonarnych i mobilnych. To w sumie ponad 3,2 tys. urządzeń.