zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaPociąg Szybkiej Kolei Miejskiej w aglomeracji warszawskiej

  Ograniczenia w kursach SKM S3

  dodano: 4 stycznia 2023
  W najbliższe dwa weekendy, tj. 6–8 i 14–15 stycznia, będą ograniczenia w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej S3. Prosimy o sprawdzanie rozkładów jazdy przed podróżą.
 • KomunikacjaTramwaj, w oddali świąteczna choinka i zamek w Warszawie

  Warszawski Transport Publiczny w okresie 23.12.2022 r. – 6.01.2023 r.

  dodano: 22 grudnia 2022
  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok oraz święto Trzech Króli. W tym wyjątkowym okresie Warszawski Transport Publiczny będzie funkcjonował inaczej.
 • KomunikacjaPociąg Kolei Mazowieckich przy peronie

  Utrudnienia na linii średnicowej od 19 grudnia

  dodano: 15 grudnia 2022
  W dniach od 19 grudnia 2022 r. do 8 stycznia 2023 r. rozpocznie się kolejny etap prac związanych z modernizacją stacji Warszawa Zachodnia, które są prowadzone na zlecenie zarządcy infrastruktury czyli PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. W tym okresie ruch pociągów pomiędzy stacją Warszawa Zachodnia i Warszawa Wschodnia, po podmiejskiej linii średnicowej, będzie prowadzony po jednym czynnym torze. Z tego względu większość pociągów będzie kursować w relacji skróconej, a niektóre z nich zostaną odwołane.
 • KomunikacjaGrafika z napisem - Komunikat

  Zmiana elektronicznych rozkładów jazdy DKM

  dodano: 9 grudnia 2022

  W związku ze zmianą rozkładów jazdy DKM Legionowo lini D2 i D3 od 12 grudnia br. informujemy, że elektroniczne wersje rozkładów zostaną zaktualizowane wcześniej, tj. 09.12 br.

 • KomunikacjaPociąg Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie

  Nowy, roczny rozkład jazdy pociągów SKM od 11 grudnia

  dodano: 8 grudnia 2022
  W niedzielę, 11 grudnia wchodzi w życie nowy, roczny rozkład jazdy pociągów. Zmiany dotyczące kursowania pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej spowodowane są pracami przy przebudowie stacji Warszawa Zachodnia i innych linii kolejowych. Prosimy o uważne sprawdzanie rozkładów jazdy każdorazowo przed podróżą.
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D2 i D3 od 12 grudnia

  dodano: 5 grudnia 2022

  W poniedziałek, 12 grudnia br., zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikacjaPociąg Pendolino / fot. intecity.pl

  Pociągi pojadą znowu szybciej

  dodano: 28 listopada 2022
  Od 4 grudnia pociągi ponownie przejadą przez Legionowo z większą niż dotychczas prędkością. Ze względu na zakończenie odtworzenia torowiska nad tunelem przejeżdżające pociągi znów mogą osiągnąć do 160 km/h, a w obrębie stacji kolejowej 120 km/h. W związku z tym apelujemy do mieszkańców o szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez tory.
 • KomunikacjaFragment pociągu warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej

  Zmiany w kursowaniu pociągów SKM od 28 listopada

  dodano: 24 listopada 2022
  Od poniedziałku, 28 listopada nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 i S3, a od piątku, 2 grudnia – także linii S2. Zmienia się także rozkłady Kolei Mazowieckich. Są one spowodowane trwającymi pracami przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia. Prosimy o sprawdzanie rozkładów jazdy przed podróżą.
 • KomunikacjaKarta legionowianina na tle mapy metropolii warszawskiej

  Przypominamy o zmianach w regulaminie Karty Legionowianina

  dodano: 17 listopada 2022

  Zgodnie z wprowadzonymi zmianami w regulaminie „Karty legionowianina” ważne są one do 30 czerwca 2024 r., jednak nie dłużej niż do chwili utraty uprawnień upoważniających do posiadania karty. Prowadzona jest również weryfikacja wydanych kart poprzez wezwanie posiadaczy do potwierdzenia uprawnień.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: korekta rozkładu linii D2 od 14 listopada br.

  dodano: 9 listopada 2022

  W poniedziałek 14 listopada br. zacznie obowiązywać skorygowany rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2.