zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaNa zdjęciu bok autobusu z logo Warszawskiego Transportu Publicznego, poniżej tulipany.

  Warszawski Transport Publiczny w przedłużony weekend 2-6 czerwca

  dodano: 31 maja 2021
  Podczas czerwcowego długiego weekendu zmienią się rozkłady niektórych linii Warszawskiego Transportu Publicznego. Pierwsze zmiany już od środy.
 • KomunikacjaNa zdjęciu pociąg Kolei Mazowieckich.

  Koleje Mazowieckie - zmiana rozkładu jazdy od 13 czerwca 2021 r.

  dodano: 31 maja 2021

  Jak informują Koleje Mazowieckie od 13 czerwca zmianie ulega rozkład jazdy pociągów i będzie on obowiązywał do 28 sierpnia. Najważniejszym utrudnieniem jest trwający remont stacji Warszawa Zachodnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę krawędzi peronowych na stacji Warszawa Zachodnia, jak również kolizyjny ruch w rejonie stacji Warszawa Włochy, część pociągów KM kursuje w zmienionych godzinach lub ma wydłużone czasy przejazdu. W związku z prowadzeniem ruchu jednotorowego na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Centralna, wybrane pociągi nadal kończą i rozpoczynają bieg na stacjach Warszawa Główna i Warszawa Centralna.

 • KomunikacjaAutobus z logo Warszawski Trasport Publiczny

  WTP: Odwołanie zmian na trasie L-8

  dodano: 18 maja 2021
  W związku z kolejnym etapem przebudowy drogi krajowej nr 61 i przywróceniem ruchu na ulicy Wolskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Warszawską w Michałowie-Reginowie, wprowadzone zostają poniższe zmiany w funkcjonowaniu linii L-8.
 • KomunikacjaAutobus DKM Legionowo.

  Otwarcie ul. Wolskiej. Zmiana trasy linii D1

  dodano: 18 maja 2021

  GDDKiA informuje o ponownym otwarciu ul. Wolskiej, w związku z tym linia D1 Darmowej Komunikacji Miejskiej od 19 maja wraca na ul. Wolską.

 • KomunikacjaPrzebudowywana droga krajowa nr 61 - wjazd do Legionowa.

  12-14.05: Utrudnienia w ruchu na DK 61

  dodano: 11 maja 2021
  12-14.05.2021 r. w godzinach: 08:00-17:00 (Michałów-Reginów) będą występować utrudnienia w ruchu z uwagi na wykonanie sygnalizacji świetlnej.
 • KomunikacjaAutobus z logo Warszawski Trasport Publiczny

  WTP: Zmiany na trasach 736, L-8 i L33

  dodano: 11 maja 2021
  W związku z kolejnym etapem przebudowy drogi krajowej nr 61 i związanym z tym ponownym dwukierunkowym zamknięciem ulicy Wolskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Warszawską w Michałowie-Reginowie oraz przywróceniem ruchu na ul. Strużańskiej zachodzą poniższe zmiany.
 • KomunikacjaAutobus DKM Legionowo.

  DKM: Zmiana rozkładu i trasy linii D1

  dodano: 10 maja 2021
  W związku z wprowadzoną czasową organizacją ruchu od 12 maja br. zmienia się trasa i rozkład jazdy na linii D1 DKM Legionowo.
 • KomunikacjaWidok na przebudowywaną DK 61 z lotu ptaka w rejonie ul. Wolskiej.

  DK 61: 12 maja zamknięcie ul. Wolskiej

  dodano: 6 maja 2021
  W związku z kolejnym etapem rozbudowy Drogi Krajowej nr 61 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zamknięciu ul. Wolskiej przy jednoczesnym przywróceniu ruchu na ul. Strużańskiej.
 • KomunikacjaPociąg w barwach Kolei Mazowieckich.

  Utrudnienia w kursowaniu pociągów KM

  dodano: 16 kwietnia 2021
  Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM na szlaku Nowy Dwór Mazowiecki – Legionowo. Możliwe są opóźnienia pociągów linii RL, R9, RE90, RE91, RE92.
 • Komunikacja

  DKM: 05.04 bez kursów D1, D2 i D3

  dodano: 2 kwietnia 2021

  Informujemy, że w poniedziałek (05.04) linie DKM Legionowo nie będą kursować.