zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaPociąg Szybkiej Kolei Miejskiej w Warszawie

  Zmiany w kursowaniu pociągów SKM

  dodano: 15 maja 2024
  Kolejny etap prac przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia a także doraźne prace torowe na linii otwockiej spowodują zmiany w kursowaniu pociągów. Od niedzieli, 19 maja, inaczej będą kursowały pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Prosimy o uważne sprawdzanie rozkładów przed podróżą!
 • KomunikacjaGrafika z napisem - Komunikat

  Zmiana elektronicznych rozkładów jazdy DKM

  dodano: 5 kwietnia 2024

  W związku z korektą rozkładów jazdy DKM Legionowo linii D3 od 8 kwietnia br. informujemy, że elektroniczna wersja rozkładów zostanie zaktualizowana wcześniej, tj. 05.04 br.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM - D3: korekta od 8 kwietnia

  dodano: 3 kwietnia 2024

  W poniedziałek, 8 kwietnia br., nastąpi korekta rozkładu jazdy DKM Legionowo linii D3.

 • KomunikacjaRowery w rzędzie firmy ACRO

  Rower miejski ACRO znów dostępny!

  dodano: 2 kwietnia 2024

  Od 1 kwietnia do 31 października 2023 r. można korzystać z systemu Rowerów Miejskich w Legionowie firmy ACRO. Jest to system rowerowy bez stacji dokujących, co oznacza, że można je zostawić w każdym miejscu. Dla posiadaczy Karty Legionowianina przygotowano specjalne zniżki.

 • KomunikacjaMapa z utrudnieniami drogowymi

  Przebudowa skrzyżowania Jagiellońska/Mickiewicza

  dodano: 8 marca 2024
  Od 13 marca rozpoczną się pierwsze roboty przy rozbudowie skrzyżowania drogi powiatowej nr 1819W (ul. Jagiellońskiej) z drogą gminną - ulicą Mickiewicza w Legionowie.
 • KomunikacjaGrafika z napisem - Komunikat

  Zmiana elektronicznych rozkładów jazdy DKM

  dodano: 8 marca 2024

  W związku ze zmianą rozkładów jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3 od 11 marca br. informujemy, że elektroniczne wersje rozkładów zostaną zaktualizowane wcześniej, tj. 08.03 br.

 • KomunikacjaLogo Warszawskiego Transportu Publicznego

  WTP: Zmiana trasy linii N63

  dodano: 8 marca 2024
  W związku z przebudową skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza informujemy, że od nocy 11/12.03.2024 r. od początku kursowania do odwołania wprowadzone zostają poniższe zmiany w funkcjonowaniu linii N63 na terenie Legionowa.
 • KomunikacjaPociąg w barwach warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej

  SKM i KM: zmiany w rozkładach jazdy od 10 marca

  dodano: 7 marca 2024
  Od niedzieli, 10 marca, zmienią się rozkłady jazdy pociągów wszystkich przewoźników, w tym także Szybkiej Kolei Miejskiej wszystkich linii oraz Kolei Mazowieckich. Prosimy o sprawdzanie rozkładów przed podróżą.
 • KomunikacjaSzprychy, koło od roweru

  Sezon rowerowy 2024

  dodano: 4 marca 2024

  Rowerzysta to uczestnik ruchu drogowego, który jak każdy użytkownik drogi, ma swoje prawa, ale i obowiązki. Należy dbać przede wszystkim o własne bezpieczeństwo, ale trzeba też pamiętać o innych. Zanim w pełni rozpoczniesz swój sezon rowerowy, przypomnij sobie obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz sprawdź stan techniczny swojego pojazdu.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu od 11 marca

  dodano: 4 marca 2024

  W poniedziałek, 11 marca br., zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.