zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Komunikacja

 • KomunikacjaCzasowa organizacja ruchu w trakcie budowy ronda

  Rusza budowa ronda na skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów

  dodano: 20 czerwca 2017
  20 czerwca Powiat Legionowski wprowadził wykonawcę na budowę ronda przy skrzyżowaniu Al. Róż i Al. Legionów. Prace zostaną zrealizowane do końca sierpnia. Nowe rondo ułatwi mieszkańcom korzystającym z legionowskiego tunelu szybsze i bezpieczniejsze dotarcie do celu podróży.
  więcej
 • KomunikacjaPeron PKP Legionowo. Przy peronie znajduje się pociąg należący do SKM

  Zmiany w komunikacji ZTM i KM w dniach 14-16 czerwca

  dodano: 14 czerwca 2017
  Zarząd Transportu Miejskiego oraz Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” sp. z o.o. przedstawiają zmiany dotyczące organizacji komunikacji w dniach 14-16 czerwca 2017 r.
  więcej
 • KomunikacjaBilety ZTM

  Od czerwca tanieją bilety

  dodano: 15 maja 2017
  Zgodnie z zapowiedziami od 1 czerwca tanieją bilety ZTM. Mieszkańców posiadający Kartę Legionowianina zapłacą jeszcze mniej. Koszt biletu kwartalnego ważnego w I i II strefie spadnie o 76 zł złotych.
  więcej
 • KomunikacjaPrzemówienie Prezydent Romana Smogorzewskiego podczas konferencji

  O transporcie metropolitalnym w Centrum Komunikacyjnym

  dodano: 17 marca 2017

  Wspólny transport oraz perspektywy jego rozwoju to tylko niektóre z tematów konferencji, która odbyła się w środę (15.03) w Centrum Komunikacyjnym.

  więcej
 • Komunikacjafot. Michał Słaby/Urząd Marszałkowski

  Dwa parkingi „Parkuj i Jedź”

  dodano: 14 marca 2017

  Ponad 7 mln zł z unijnych dotacji trafi na Mazowsze. Legionowo uzyskało aż 2,6 mln zł, dzięki którym pod koniec 2017 roku będą funkcjonować dwa parkingi „Parkuj i Jedź”.

  więcej
 • Komunikacja

  Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich od 12 marca 2017 r.

  dodano: 08 marca 2017

  W związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 12 marca do 10 czerwca 2017 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów KM. Najważniejsze zmiany dotyczą linii nr R9 Warszawa – Działdowo.

  więcej
 • Komunikacja

  Od czerwca tańsze bilety

  dodano: 03 marca 2017

  Podczas dzisiejszej (03.03) konferencji prasowej władze Warszawy ogłosiły zmiany w taryfie przewozowej ZTM. To dobra wiadomość dla mieszkańców Legionowa – bilety 30-dniowe będą tańsze o 30 zł. Wróci bilet trzydniowy, pojawią się bilety grupowe i konferencyjne.

  więcej
 • Komunikacja

  Zmiany w komunikacji ZTM?

  dodano: 02 marca 2017

  Jednym z tematów poruszonych podczas dzisiejszego (2.03) spotkania podwarszawskich samorządowców z władzami Warszawy był funkcjonujący od wielu lat wspólny transport. Rozmawiano na temat polepszenia oferty oraz rozszerzenia strefy na nowe gminy.

  więcej
 • Komunikacja

  Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej ZTM w okresie świątecznym

  dodano: 14 grudnia 2016

  W związku z organizacją komunikacji miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku i Święta Trzech Króli, Zarząd Transportu Miejskiego informuje o wprowadzeniu zmian w kursowaniu poszczególnych linii strefowych.

  więcej
 • KomunikacjaZdjęcie: spotkanie z ministrem Janem Grabcem

  Co dalej z dk61

  dodano: 02 października 2015

  Komunikacja w Legionowie – to temat dzisiejszego (2.10) spotkania wiceministra Jana Grabca z samorządowcami oraz mediami z powiatu legionowskiego.

  więcej