zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Akcje informacyjne

Na targowisku, w parku, na plaży, wszędzie tam, gdzie jest dostępna sieć komórkowa każdy i o każdej porze ma dostęp do aktualnych informacji o Legionowie. Miasto uruchomiło bezpłatne narzędzia komunikacji dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście.

Akcje informacyjne i społeczne miasta:

 • Akcje informacyjneLoga: Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Business Centre Club, Związek Rzemiosła Polskiego, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Polska Rada Biznesu, Krajowa Izba Gospodarcza, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych i Związek Banków Polskich zadeklarowali chęć współpracy w zakresie zgłaszania i wdrażania konstruktywnych i efektywnych rozwiązań ratunkowych. Jak zaznaczają, nadzwyczajna sytuacja w naszym państwie wymaga nadzwyczajnych środków i działań. „Nie ma czasu na spory, dyskusje i politykowanie' - podkreślają sygnatariusze.

  Apel Rady Przedsiębiorczości ws. Krajowego Planu Odbudowy

  dodano: 8 czerwca 2021
  Rada Przedsiębiorczości wystosowała kolejny apel w sprawie Krajowego Planu Odbudowy. Sygnatariusze apelu podkreślają, że Fundusz Odbudowy i Odporności Unii Europejskiej może i powinien zostać wykorzystany do zbudowania silnej, innowacyjnej, zielonej i konkurencyjnej gospodarki Polski.
 • Akcje informacyjneGrafika wyróżniająca z napisem - Ogłoszenie.

  II posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 17 maja 2021

  W dniu 30 kwietnia 2021 r. o godzinie 16:30 w sali konferencyjnej ratusza odbyło się drugie posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego.

 • Akcje informacyjneGrafika wyróżniająca z napisem - Urząd Miasta

  Posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 27 kwietnia 2021
  Posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego Gminy Miejskiej Legionowo odbędzie się stacjonarnie w czwartek (28.04) o godz. 16:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo.
 • Akcje informacyjneNa zdjęciu napis ogłoszenie

  I posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego

  dodano: 1 marca 2021

  W dniu 15 lutego 2021 r. o godzinie 16:30 w sali konferencyjnej ratusza odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego.

 • Akcje informacyjneGrafika MSWIA - Co to jest E-dowód

  Co to jest E-dowód

  dodano: 14 lipca 2020

  E-dowód posiada wszystkie dotychczasowe funkcje dowodu osobistego – potwierdza twoją tożsamość i obywatelstwo oraz uprawnia do przekraczania granic niektórych państw.

 • Akcje informacyjneGrafika promująca webinary w ramach programu

  Europa dla obywateli

  dodano: 25 czerwca 2020

  W związku z trwającymi naborami wniosków Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury oraz edukacji na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.