zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

W budynku znajdują się 92 pomieszczenia biurowe, 7 lokali użytkowych, sala ślubów, sala toastów, sala widowiskowa, sala konferencyjna. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe. W garażu podziemnym mieszczą się pomieszczenia techniczne i zaplecze magazynowe Urzędu Miasta Legionowo. W windach znajdują się oznaczenia w języku brajla. Drzwi w windach otwierają się automatycznie.

Do budynku prowadzą 3 wejścia przeznaczone dla klientów - jedno główne od ul. marsz. Józefa Piłsudskiego i jedno boczne znajdujące się przy portierni budynku. Wejście boczne przeznaczone dla pracowników urzędu znajduje się również przy portierni budynku, a drugie wejście boczne przy podjeździe od strony ul. marsz. Józefa Piłsudskiego. Wejścia przeznaczone dla klientów, w tym główne i boczne przystosowane są dla osób na wózkach. Przy wejściu przy portierni znajduje się winda przystosowana dla osób na wózkach zapewniająca dostęp do kondygnacji I, II i III w budynku.

Wszystkie ciągi komunikacyjne w budynku oraz wejścia do pomieszczeń biurowych przystosowane są dla osób na wózkach, zapewniając tym samym dostęp do wszystkich poziomów w budynku.


Wizualizacja pięter

Rzut piętra 3. ratusza. Kolorem niebieskim oznaczono windę.

Na 3. piętro dostaniesz się windą obsługującą cały pion. Dostaniesz się do niej wejściem bocznym do budynku urzędu, przy portierni. Na tym piętrze znajduje się część administracyjna ratusza.


Rzut piętra 2. ratusza. Kolorem niebieskim oznaczono windę.

Na 2. piętro dostaniesz się windą obsługującą cały pion. Dostaniesz się do niej wejściem bocznym do budynku urzędu, przy portierni. Na tym piętrze znajduje się część administracyjna ratusza.


Rzut piętra 1. ratusza. Kolorem niebieskim oznaczono windy.

Na 1. piętrze zlokalizowane są dwie windy. Jedna zapewnia dostęp do i z parteru - atrium. Druga obsługuje cały pion, dostaniesz się do niej wejściem bocznym do budynku urzędu, przy portierni. Na piętrze zlokalizowana jest sala wielofunkcyjna z zapleczem (sala widowiskowa) oraz sala konferencyjna. Znajduje się także Urząd Stanu Cywilnego z salą ślubów w części otwartej widokowo na park. Pozostała część administracyjna jest zlokalizowana na 2., 3. i 4. kondygnacji skrzydła północnego.


Rzut parteru ratusza. Kolorem niebieskim oznaczono windy oraz miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych na parkingu zewnętrznym.

Wejście główne od strony ul. marsz. Józefa Piłsudskiego prowadzi do atrium, w którym znajduje się winda przystosowana dla osób na wózkach, która zapewnia dostęp do poziomu 1. Winda zapewniająca dostęp z 1. piętra do kolejnych kondygnacji znajduje się przy klatce schodowej na 1. piętrze. Przed budynkiem wyznaczono 1 miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Parter części administracyjnej, dostępny bezpośrednio z holu, zajmuje Punkt Informacji (recepcja), Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo oraz Wydział Paszportowy Starostwa Powiatowego w Legionowie.


Rzut garażu podziemnego ratusza. Kolorem niebieskim oznaczono windy oraz dwa miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.

Poziom -1 to garaż podziemny, gdzie mieszczą się pomieszczenia techniczne i zaplecze magazynowe Urzędu Miasta Legionowo. Znajdują się w nim dwa miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz winda zapewniająca dostęp do pozostałych kondygnacji w budynku. Pierwsze miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych znajduje się obok windy, drugie jest naprzeciwko, po drugiej stronie parkingu.