zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Karta Dużej Rodziny

Każdy rodzic wie, że wychowywanie dzieci to nie tylko wielka odpowiedzialność, ale i ciężka praca. I do tego bardzo kosztowna. Im więcej dzieci, tym większe wydatki, większy wysiłek organizacyjny.

Mamy nadzieję, że wybiorą się Państwo do Urzędu Miasta, złożą wniosek i będą korzystać z uprawnień, jakie karta da zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. (link do Partnerów Karty Dużej Rodziny).

 • Uchwała w sprawie wprowadzenia "Legionowskiej Karty Dużej Rodziny"
 • Wzór wniosku o wydanie Karty Dużej Rodziny
 • Karta Dużej RodzinyLogo KDR Legionowo

  Informacje dla firm zainteresowanych współpracą

  dodano: 11 lipca 2017
  Przystępując do programu, poprzez zaoferowanie jego beneficjentom zniżek na swoje produkty i usługi, przedsiębiorcy otrzymują okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez wspieranie wielodzietnych rodzin mieszkających w naszym mieście, zyskują możliwość budowania pozytywnego wizerunku swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.
 • Karta Dużej RodzinyKDR Broszura

  Katalog Partnerów Karty Dużej Rodziny

  dodano: 12 września 2017

  Urząd Miasta Legionowo prowadzi katalog firm współpracujących w ramach programu Karta Dużej Rodziny, który wręczany jest uprawnionym rodzinom wraz z kartą.

 • Karta Dużej RodzinyLogo KDR Legionowo

  Uwaga - zmiana wniosku o wydanie Karty Dużej Rodziny

  dodano: 22 czerwca 2018

  Osoby wnioskujące o otrzymanie Karty zobowiązane są do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych we wniosku o wydanie Karty, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) oraz przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)".

 • Karta Dużej RodzinyWzór Karty Dużej Rodziny. Na karcie znajdą się: imię i nazwisko, numer karty, data ważności, numer kart oraz oznaczenie 3+ lub 4+ w formie hologramu.

  Jak przystąpić do projektu Karty Dużej Rodziny?

  dodano: 7 kwietnia 2020

  W każdym momencie można zgłosić chęć uczestnictwa w programie: Karta Dużej Rodziny.

  Etap pierwszy: Wypełnij i złóż wniosek
  Etap drugi: Odbierz kartę
  Etap Trzeci: Korzystaj z uprawnień, jakie daje Tobie i Twojej rodzinie Karta Dużej Rodziny

 • Karta Dużej RodzinyLogo Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

  Uzyskaj Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny

  dodano: 7 kwietnia 2022

  Zapraszamy osoby uprawnione do odbioru Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny w Wydziale Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych w godzinach pracy Urzędu, w poniedziałek 8:00-18:00, wtorek-piątek 8:00-16:00. Duplikat karty dużej rodziny ogólnopolskiej 13 zł od 1 marca 2023 roku.

 • Karta Dużej RodzinyLogo KDR

  Regulamin Karty Dużej Rodziny

  dodano: 1 maja 2022

  Prezentujemy nowy regulamin Legionowskiej Karty Dużej Rodziny obowiązujący od 1 maja 2022 r.