zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaOsoby na wystawie muzealnej

  Magiczna historyczna Noc Muzeów

  dodano: 29 maja 2024

  W miniony weekend (25.05) odbyła się Legionowska Noc Muzeów, czyli najważniejsze muzealne wydarzenie roku. Do głównej siedziby muzeum oraz jego filii zawitali mieszkańcy pragnący zgłębić swoją wiedzę o Legionowie i poznać jego historię.

 • KulturaGrafika promująca dofinansowanie

  Projektowanie Uniwersalne Kultury – MBP z dofinansowaniem

  dodano: 27 maja 2024

  Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie została beneficjentem programu „Projektowanie Uniwersalne Kultury”, który jest koordynowany przez Narodowe Centrum Kultury.

 • KulturaPłyta cd oraz gramofonowa

  „Sztuczna inteligencja kontra prawdziwa głupota” - nowa płyta Sexbomby

  dodano: 23 maja 2024

  Najnowsza płyta zespołu Sexbomba zatytułowana “Sztuczna inteligencja kontra prawdziwa głupota” miała swoją premierę 17 maja. To niezwykle ważne wydarzenie nie tylko na scenie lokalnej, ale i ogólnopolskiej. Jest to spowodowane nie tylko wieloletnim funkcjonowaniem zespołu i jego ogromnym doświadczeniem, ale również rozpoznawalnością.

 • KulturaGrafika promująca Legionowską Noc Muzeów

  Legionowska Noc Muzeów

  dodano: 13 maja 2024

  Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na Legionowską Noc Muzeów 25 maja 2024 r. w godzinach 18:30-23:00 do siedziby głównej przy ul. A. Mickiewicza 23 oraz w godzinach 18:00-22:30 do Filii „Piaski” al. Sybiraków 23.

 • KulturaNapis: Czas Książkokalipsy

  Czas Ksiązkokalipsy – gra terenowa z nagrodami

  dodano: 13 maja 2024

  Jeszcze do środy (15.05) Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w terenowej grze miejskiej – indywidualnie lub w drużynach. Ekscentryczny Profesor – Bibliofil obawia się, że nadejdzie kiedyś czas, gdy czytanie książek, a wraz z tym ludzka wyobraźnia staną się tylko wspomnieniem. Na drodze naukowych eksperymentów udaje mu się odkryć składniki Esencji Wyobraźni, by następnie móc ocalić je dla następnych pokoleń. Pomóżcie Profesorowi w dokończeniu jego misji, rozwiązując zagadki. Na najszybszych uczestników czekają nagrody.