zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • Kultura#FlashHistorii – zachęcamy do udziału w akcji Rady Dzieci i Młodzieży RP

  #FlashHistorii – zachęcamy do udziału w akcji Rady Dzieci i Młodzieży RP

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Rada Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji i Nauki zachęca do udziału w akcji Flash Historii. Celem inicjatywy jest kształtowanie postaw patriotycznych i kultywowanie pamięci o postaciach i miejscach ważnych dla naszej historii. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 23 sierpnia.
 • KulturaPrace stworzone przez uczestników warsztatów

  Wakacyjna wystawa w Ratuszu

  dodano: 4 sierpnia 2022
  Uczestnicy zajęć Pracowni Plastycznej M, prowadzonej przez Małgorzatę Mirkowską-Grabowską w Miejskim Ośrodku Kultury Norwida 10 eksponują swoje prace na wystawie w Galerii Sztuki Ratusz - Na Piętrze.
 • KulturaPlakat promujący spektakl „In Blue”

  Spektakl „In Blue”

  dodano: 29 lipca 2022
  Kolejną kulturalną atrakcją w ramach projektu „Co powie ryba – w dorzeczu trzech rzek” jest wielobarwny, magiczny, porywający i pełen fantazji spektakl Teatru Akt zatytułowany „In Blue”.
 • KulturaPlakat promujący Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  dodano: 29 lipca 2022

  Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej odbywa się w tym roku po raz siedemnasty. Gromadzi słuchaczy, miłośników muzyki klasycznej i jej perfekcyjnych wykonawców - organistów i kameralistów. Organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie, a dyrektorem artystycznym prof. Jan Bokszczanin. Zapraszamy w kolejne niedziele od 31 lipca do 4 września br.

 • KulturaPlakat promujący 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - 1 sierpnia 2022 r.

  78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - 1 sierpnia 2022 r.

  dodano: 27 lipca 2022
  Do udziału w uroczystościach oraz do odwiedzenia miejsc pamięci zapraszają Władze Miasta Legionowo oraz Koło Światowego Związku Żołnierzy AK i Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej "Brzozów"