zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaNa grafice napis komunikat

  Order "Przyjaciel Niepełnosprawnych" - zgłoszenia do 15 IV

  dodano: 9 kwietnia 2021

  Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego to święto twórców niepełnosprawnych, ich rodzin, opiekunów i sympatyków, którym bliska jest idea zapobiegania wykluczeniu społecznemu, izolacji i marginalizacji niepełnosprawnych.

 • KulturaNa zdjęciu dwie osoby za regałem z książkami

  Poczytalnia z dotacją

  dodano: 9 kwietnia 2021

  Jak informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie otrzymała ona dotację Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na projekt „Ta książka jest o Tobie”!

 • KulturaGrafika promująca wykład, informacje w treści artykułu.

  Wykład on-line Dr. Adama Kaczyńskiego pt.: „Mosty Baileya na rzece Czarnej”

  dodano: 7 kwietnia 2021
  Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na wykład on-line Dr. Adama Kaczyńskiego pt.: „Mosty Baileya na rzece Czarnej”.
 • KulturaNa zdjęciu zespół SEXBOMBA na scenie

  35 lat SEXBOMBY

  dodano: 2 kwietnia 2021

  Czasy się zmieniają, a Sexbomba wciąż gra... i tak już od 35 lat na polskim rynku funkcjonuje ten chyba najbardziej znany legionowski zespół. Choć czas na świętowanie nie jest łatwy, a sytuacja pandemiczna nakłada wiele ograniczeń, muzycy nie spoczywają na laurach, lecz dostosowują obchody jubileuszu do panujących warunków. O początkach zespołu i pomyśle na świętowanie w pandemii opowie Robert Szymański – wokalista SEXBOMBY.

 • KulturaGrafika z gry Minecraft z napisem - Zostań Architektem Przyszłości.

  Zostań architektem przyszłości!

  dodano: 2 kwietnia 2021
  Zastań architektem i stwórz w Minecraft Legionowo z przyszłości! Konkurs trwa do 14 maja. Łączna pula nagród 1800 zł.