zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaGrafika z napisem 5. edycja ogólnopolskiego konkursu Europa z naszej ulicy

  Europa z naszej ulicy już po raz piąty

  dodano: 1 grudnia 2022
  Rok 2022 został przez Komisję Europejską ogłoszony Rokiem Młodzieży, dlatego też już po raz piąty zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie w ramach projektu Europa z naszej ulicy, w którym nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europosłami. Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Nabór projektów trwa do 27 stycznia 2023.
 • KulturaGrafika promująca spektakl - Szalone Nożyczki, na plakacie aktorzy

  Spektakl "Szalone Nożyczki"

  dodano: 24 listopada 2022
  Zapraszamy na interaktywną komedię fryzjerską, której humor ostry jest jak brzytwa! Szalone Nożyczki już 10 grudnia 2022 r. w sali widowiskowej legionowskiego ratusza.
 • KulturaGrafika promująca 9. Festiwal Gęsiny

  Uczcij z nami Niepodległą

  dodano: 10 listopada 2022

  Zapraszamy na obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oficjalne obchody rozpoczynają się mszą świętą w kościele garnizonowym o godz. 11:00. Następnie po jej zakończeniu zgromadzeni przemaszerują pod pomnik marsz. Józefa Piłsudskiego, gdzie odbędzie się uroczyste złożenie wieńców przy asyście wojskowej.

 • KulturaGrafika ukazująca karykaturę putina z zakrwawioną literą Z

  Satyrą w Putina

  dodano: 8 listopada 2022
  W piątek 18 listopada o godz. 17:00 w siedzibie firmy Laser-War w Legionowie przy ulicy Zegrzyńskiej 6 odbędzie się wyjątkowa wystawa i jednocześnie akcja charytatywna!
 • KulturaKilka osób podczas wykładu

  Diagnoza potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców Legionowa – ogłoszenie raportu

  dodano: 4 listopada 2022

  W ramach projektu „Biblioteka – dom inicjatyw”, dofinansowanego z programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, od lipca do września tego roku wraz z Kolektywem Badawczym prowadziliśmy diagnozę potrzeb i potencjału kulturowego mieszkańców w wieku od 25 do 44 lat. Jej wyniki zostały ogłoszone podczas oficjalnego spotkania w Poczytalni 24 października.