zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaPiosenkarka Ewa Bem na scenie.

  Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo

  dodano: 27 października 2021
  Już po raz szósty Legionowo stało się na weekend jazzową stolicą Polski. Za nami Festiwal Mazowiecki Jazz Jam. Legionowo, współfinansowany przez Powiat Legionowski.
 • KulturaKilka osób na scenie. Fot. Czarek Korycki źródło: powiat legionowski

  Zenon Durka odznaczony

  dodano: 27 października 2021
  Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Legionowie Zenon Durka został wyróżniony odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, przyznawaną przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu osobom, które znacząco przyczyniają się do tworzenia, upowszechniania i ochrony kultury.
 • KulturaTrzy osoby na scenie

  Gangsterskie Kino Otwarte

  dodano: 25 października 2021
  Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie, kontynuując współpracę z legionowskim kinem Helios, zaprosiła mieszkańców powiatu na kolejną odsłonę cyklu „Kino Otwarte”.
 • KulturaObecna siedziba Powiatowej Instytucji Kultury

  Konkurs na nową siedzibę dla PIK-u

  dodano: 25 października 2021
  Powiat Legionowski ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej dla nowej siedziby Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie. Jego celem jest wybór projektu najlepszego pod względem architektonicznym, przestrzennym, funkcjonalnym i społecznym.