zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Inwestycje w trakcie realizacji

 • SportWizualizacja Boiska

  Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie

  dodano: 21 września 2021
  Głównym celem inwestycji jest zwiększenie aktywności fizycznej oraz sprzyjanie tworzeniu warunków dla rozwoju sportu i prowadzenia zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.
 • KomunikatyUrządzenie z Integracyjnego zestawu zabawowego

  Startuje budowa integracyjnego placu zabaw

  dodano: 14 września 2021

  Jeszcze w tym roku ma szansę powstać integracyjna przestrzeń rekreacyjna dla osób z niepełnosprawnościami. Firma SORTED Sp. z o.o. od 10 września może realizować śmiałą legionowską koncepcję, która umożliwi wspólne spędzanie czasu i integrację wielu mieszkańcom Legionowa.

 • SportNapis Ścieżki rowerow na fragmencie mapy rowerowej.

  Kontynuujemy budowę ścieżek rowerowych

  dodano: 13 lipca 2021
  Dzięki unijnemu wsparciu w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w Legionowie wybudowane zostaną nowe drogi rowerowe.
 • InwestycjeZnak roboty budowlane

  Przebudowa Ostrobramskiej na ostatniej prostej

  dodano: 12 lipca 2021

  W czwartek (8.07) podpisano umowę z wykonawcą, który zajmie się przebudową ulicy Ostrobramskiej. Mieszkańców na pewno ucieszy wiadomość, że ostatni odcinek nieutwardzonej drogi zostanie wyremontowany.

 • InwestycjeZnak roboty budowlane

  Pozimowe łatanie

  dodano: 26 lutego 2021
  Choć zimowa aura nie gościła u nas zbyt długo, to niestety panująca dotychczas pogoda negatywnie wpłynęła na stan nawierzchni dróg asfaltowych, a topniejący śnieg odsłania coraz to nowe ubytki.
 • SportZdjęcie satelitarne, na którym zaznaczono na czerwono obszar pod nowe boisko

  Boisko sportowe przy Piaskowej

  dodano: 29 grudnia 2020
  Rozstrzygnięto przetarg na projekt wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie. 30 grudnia podpisano umowę z firmą Lege Artis Monika Wyka. To pierwszy krok do tego, by taka inwestycja powstała na terenie Osiedla Piaski.
 • InwestycjeZnak roboty budowlane

  Budowa ulicy ks. Jana Ignacego Skorupki

  dodano: 28 grudnia 2020
  15 firm złożyło oferty w przetargu dotyczącym budowy ulicy ks. Jana Ignacego Skorupki na odcinku od ul. S. Batorego do ul. T. Kościuszki. Wśród nich wyłoniono tę, która przesłała najkorzystniejszą ofertę. Wybrana firma ma wybudować nową drogę w ciągu 50 dni.
 • KomunikatyNa zdjęciu znak drogowy z robotami drogowymi

  Remont ul. Kolejowej

  dodano: 30 września 2020
  Już w październiku na teren ulicy Kolejowej wejdzie firma, która rozpocznie remont nawierzchni jezdni biegnącej wzdłuż torów kolejowych. Przepraszamy za utrudnienia, które mogą pojawić się w czasie budowy.
 • Komunikaty

  Nowy standard

  dodano: 30 września 2020
  Zakończyły się prace termomodernizacyjne budynków komunalnych przy ulicach: Przemysłowa 4 i 16 oraz Słowackiego 13. Obecnie trwają czynności odbiorowe.
 • SportZdjęcie poglądowe, przykładowa siłownia plenerowa / źródło firma NOBA www.noba.com.pl

  Nowa siłownia plenerowa

  dodano: 30 września 2020
  Przy ulicy Sobieskiego 8 powstaje siłownia plenerowa. Lada chwila ruszą prace montażowe.