zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat informujący o otwarciu bezpłatnej wypożyczalni rowerów, z lewej strony w tle dziewczyna z rowerem.

  Otwarcie Bezpłatnej Wypożyczalni Rowerów

  Data wydarzenia: 10 kwietnia 2021

  Zapraszamy na otwarcie sezonu 2021!

 • Grafika promująca wykład, informacje w treści artykułu.

  Wykład on-line Dr. Adama Kaczyńskiego pt.: „Mosty Baileya na rzece Czarnej”

  Data wydarzenia: 09 kwietnia 2021
  Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na wykład on-line Dr. Adama Kaczyńskiego pt.: „Mosty Baileya na rzece Czarnej”.
 • Grafika wyrożniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

  Data wydarzenia: 13 kwietnia 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Rewizyjnej odbędzie się 13 kwietnia 2021 r. o godz. 17:00. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Plakat promujący badania mammograficzne. Szczegóły z plakatu w treści wydarzenia.

  Badania Mammograficzne kwiecień 2021

  Data wydarzenia: 26 kwietnia 2021
  LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pod nazwą "Planuję Długie Życie" zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.
 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  Data wydarzenia: 30 marca 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 30 marca 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych

  Data wydarzenia: 25 marca 2021

  Najbliższe posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych odbędzie się 25 marca 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Komisja

  Posiedzenie Komisji Rozwoju

  Data wydarzenia: 23 marca 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 23 marca 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika prezentująca zrzut ekranu z formularza rejetracyjnego wydarzenia.

  Spotkanie #CEO4ProNGO

  Data wydarzenia: 23 marca 2021
  Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach akcji #CEO4ProNGO, podczas którego zaproszeni goście opowiedzą o networkingu, C-level oraz komunikacji w biznesie.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta.

  XXVIII sesja Rady Miasta Legionowo

  Data wydarzenia: 31 marca 2021

  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713 z poźn. zm.) zwołuję XXVIII sesję Rady Miasta Legionowo 31 marca 2021 r. o godz. 10:00. Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Plakat promujący wydarzenie - Stabat Mater

  Koncert Legionowskiej Orkiestry Barokowej Stabat Mater

  Data wydarzenia: 31 marca 2021

  Koncert pasyjny Legionowskiej Orkiestry Barokowej pod dyr. Michała Junga Stabat Mater Giovanni Battista Pergolesi. Premiera 31 III 2021, godz. 20:00 - www.youtube.com/user/moklwo, koncert dostępny na: www.facebook.com/moklwo od 31 III 2021.