zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Kalendarz wydarzeńWitamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

  Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

  dodano: 01 marca 2019

  Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w pierwszy weekend tegorocznej wiosny (23-24 marca 2019) w DPD Arena Legionowo szykuje się porządna wyżerka! To druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Legionowie.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńDzień otwarty

  "Królewska Dwójka" ogłasza nabór

  dodano: 28 lutego 2019

  Królewska Dwójka, czyli II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, ogłasza podwójny nabór do 3-letniego i 4-letniego liceum.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńKabel światłowodowy/Fot. akademiaszerokopasmowa.pl

  Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

  dodano: 27 lutego 2019

  Informujemy, że odbędzie się szkolenie organizowane w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych – projektu realizowanego na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji, którego celem jest usprawnienie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań podmiotów publicznych towarzyszących inwestycjom w sieci szerokopasmowe oraz przybliżenie rozwiązań prawnych i dobrych praktyk w tym zakresie.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńTacy Byliśmy... czyli Złote Przeboje UNIVERSE

  Tacy Byliśmy... czyli Złote Przeboje UNIVERSE

  dodano: 25 lutego 2019

  „UNIVERSE” to legenda... Od debiutu w 1983r., kiedy duet Mirosław Breguła-Henryk Czich podczas XX Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wykonał kultowy utwór „Mr. Lennon” , zespół nieprzerwanie koncertuje, wydaje nowe płyty, jest ciągle obecny na polskiej scenie muzycznej z własnym oryginalnym brzmieniem i niepowtarzalnym repertuarem.

  więcej