zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportNa zdjęciu zespół Ks Legionovia Legionowo

  Legionovia wciąż na pozycji lidera

  dodano: 20 października 2021

  Ks Legionovia Legionowo ma za sobą bardzo pracowity okres. W ciągu 6 dni podopieczni trenera Pirosa rozegrali 3 mecze ligowe. Nasi ulubieńcy podołali temu zadaniu i zdobyli 7 punktów, dzięki czemu wciąż są na pozycji lidera rozgrywek.

 • SportKilka osób przy basenie

  Delfin na Power Swim Ciechanów 2021

  dodano: 19 października 2021
  16 października na Pływalni Miejskiej w Ciechanowie, odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był „Klub Pływacki Ciechanów”.
 • SportUroczyste przecięcie wstęgi

  Oficjalne otwarcie nowego skateparku

  dodano: 8 października 2021

  To właśnie dziś (8.10) odbyło się oficjalne otwarcie nowej części skateparku. Legionowska oferta rekreacyjna powiększyła się o kolejne miejsce, z którego może korzystać młodzież. Z tej atrakcji ucieszą się zapewne nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale wzorem innych miast chętnie będą z niej korzystać osoby w różnym wieku.

 • SportNa zdjęciu zespół ks legionovia legionowo//fot. Ks Legionovia Legionowo

  Horror z happy endem

  dodano: 8 października 2021

  W minioną sobotę (2,10) Legionovia podejmowała u siebie Broń Radom. Podopieczni trenera Pirosa po raz kolejny w tym sezonie pokazali charakter. Nasz zespół zwycięstwo 1:0 zawdzięcza trafieniu Michała Bajdura w ostatniej akcji spotkania.

 • Sportźródło: powiat legionowski,  Drzewo plik wektorowy utworzone przez macrovector - pl.freepik.com

  Konkurs „ Moje wędrówki po powiecie legionowskim”

  dodano: 7 października 2021
  Masz ulubione trasy na weekend? Wiesz, gdzie i jak spędzić aktywnie czas w naszym powiecie? Konno, pieszo, rowerem, może jeszcze inaczej…? Podziel się z nami tym pomysłem, może zachęcisz innych. Zgarnij nagrody.