zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportFotografia: ludzie siedzący na widowni w Arenie Legionowo.

  Bezustannie w królestwie sportu

  dodano: 29 września 2023

  Przedstawiamy rozmowę z Michałem Kobrzyńskim kierownikiem Areny Legionowo, która 28 września, gości znamienite osoby ze sfery sportu podczas Europejskiego Forum Regionalnego Sportu.

 • SportNa fotografii z prawej Zbigniew Chronik poprawiający uprząż spadochronu Romana Lewandowskiego.

  Sportowe Legionowo

  dodano: 29 września 2023

  Dzieje sportu w Legionowie ściśle przeplatają się z historią miasta i z losami jego mieszkańców. Wśród legionowskich sportowców znalazło się wiele wybitnych indywidualności, które wpływały na życie społeczne i kształtowały całe generacje młodzieży.

 • SportZdjęcie polskiej drużyny 25. Carrrom EuroCup w Londynie w dniach 4-7 sierpnia.

  Bartosz Sasiński z Legionowa - Mistrzem Europy w Carrom!

  dodano: 12 września 2023

  W sierpniu tego roku, na 25. Carrrom EuroCup w Londynie w dniach 4-7 sierpnia, Bartosz Sasiński, 23-letni mieszkaniec Legionowa,  zdobył tytuł Mistrza Europy w Carrom, dyscyplinie zwanej potocznie indyjskim bilardem. W finale rywalizował z sześciokrotnym Mistrzem Europy i wielokrotnym mistrzem Francji, Pierre'em Dubois.

 • SportNa zdjęciu Kamil Otowski

  Skąpany w złocie

  dodano: 9 sierpnia 2023

  Kamil Otowski legionowski pływak odniósł wielki sukces na zakończonych niedawno XI Mistrzostwach Świata w Parapływaniu. Był najlepszym sportowcem na dystansach kolejno: 100 i 50 m stylem grzbietowym. Dodatkowo, na dłuższym dystansie ustanowił nowy rekord mistrzostw świata. To niezwykle ambitny zawodnik, który ma za sobą starty na tak wielkich imprezach jak Mistrzostwa Europy, Świata i Paraolimpiadzie.

 • Sportboisko orlik

  Remont orlika już niebawem

  dodano: 27 lipca 2023
  Remont "Orlika" przy Arenie Legionowo zbliża się wielkimi krokami. W tym tygodniu podpisano umowę z wykonawcą, a 31 lipca planowane jest tzw. wprowadzenie na budowę. Oznacza to, że w połowie września mieszkańcy będą mogli korzystać z odnowionego boiska.