zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportGrafika wyróżniająca:

  Jakie zmiany na skateparku?

  dodano: 29 lipca 2019

  Już w środę (31.07) o godz. 18.00 odbędą się konsultacje społeczne na temat proponowanych zmian na legionowskim skateparku. Do udziału w spotkaniu na terenie Stadionu Miejskiego (skatepark) zachęcamy zwłaszcza użytkowników tego terenu. Czekamy na Wasze propozycje! Szczegóły w zakładce konsultacje: https://legionowo.pl/pl/konsultacje-spoleczne

 • Plakat: Turniej Badmintona

  Turniej badmintona - darmowy udział dla mieszkańców Legionowa

  Data wydarzenia: 03 sierpnia 2019
  Zapraszamy wszystkich miłośników badmintona, juniorów i seniorów, graczy na każdym poziomie, szczególnie tzw. "Wesołych Amatorów".
  więcej
 • Kalendarz wydarzeńGrafika wyróżniająca: Zaproszenie na mecz. 2 liga: Legionovia Legionowo - Skra Częstochowa

  2 liga: Legionovia Legionowo - Skra Częstochowa

  dodano: 23 lipca 2019
  Serdecznie zapraszamy na spotkanie ligowe pomiędzy Legionovią Legionowo, a Skrą Częstochowa. To będzie pierwszy mecz w nowym sezonie!
 • Kalendarz wydarzeńGrafika wyróżniająca: Skatepark

  Zaproponuj zmiany na skateparku

  dodano: 19 lipca 2019

  Masz pomysł na zmiany? Może nowa rampa albo funbox? To właśnie idealny moment na przekazanie nam swoich pomysłów. Rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące rozbudowy skateparku znajdującego się na terenie Stadionu Miejskiego. Swoje pomysły, propozycje i uwagi można przesłać na adres: konsultacje@um.legionowo.pl do 9 sierpnia br.

 • SportGrafika wyróżniająca: Plakat promujący zawody służb mundurowych

  Zawody służb mundurowych

  dodano: 17 lipca 2019
  W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się 9 lipca br. Międzynarodowe Zawody Wytrzymałościowo–Siłowe Służb Mundurowych „Uwierz, Walcz, Zwyciężaj!” oraz Mistrzostwa Polski Policji. Przedsięwzięcie odbyło się pod patronatem honorowym Elżbiety Witek – Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.