zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa grafice ozdoby choinkowe

  Muzeum przedstawia: zabytek grudnia

  dodano: 6 grudnia 2023

  Zabytkowe bombki z legionowskich choinek używane w latach 40/50 XX w. przez rodzinę Szklarków na Cegielni i Bukowcu. Dar p. Sławomira Szklarka dla Muzeum Historycznego w Legionowie.

 • EdukacjaNa zdjęciu napis: Ogłoszenie

  Rytmika w legionowskich przedszkolach

  dodano: 6 grudnia 2023

  Od 1 lutego 2024 r. we wszystkich legionowskich publicznych przedszkolach planowane jest uruchomienie zajęć z rytmiki, czyli związanych z umuzykalnianiem przedszkolaków. W związku z tym poszukiwani są nauczyciele z uprawnieniami do ich prowadzenia - przygotowanie pedagogiczne oraz umiejętność gry na instrumencie/wykształcenie muzyczne (zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela). Istnieje możliwość łączenia zatrudnienia w kilku placówkach.

 • EdukacjaLogo eTwinning

  Przełamać bariery!

  dodano: 4 grudnia 2023
  Program eTwinning to europejska społeczność szkolno-przedszkolna uczniów oraz nauczycieli współpracujących ze sobą za pomocą mediów elektronicznych. W programie tym biorą udział również przedstawiciele Przedszkola Miejskiego nr 11.
 • EdukacjaTrzy osoby pnące się na górę wykresu

  Dwie nauczycielki z Legionowa laureatkami na Mazowszu

  dodano: 1 grudnia 2023
  Pani Magdalena Biadun, nauczycielka języka angielskiego i Pani Dorota Hepner, nauczycielka szkoły podstawowej wyróżnione w mazowieckich konkursach!
 • EdukacjaGrafika dotycząca oszustów z wyprzedaży

  Czas promocji i wyprzedaży. Uwaga na cyberoszustów!

  dodano: 24 listopada 2023

  Przed nami gorący czas wyprzedaży i różnych promocji związanych ze zbliżającym się dniem określanym jako „Black Friday”. Strony internetowe i reklamy w social – mediach będą kusiły nas niskimi cenami produktów i innym korzystnymi ofertami. Pamiętajmy, aby w tym czasie nie stracić zdrowego rozsądku, nie dać się nabrać na fałszywe oferty i nie stracić pieniędzy. Stosując się do kilku wskazówek przygotowanych przez policjantów Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zmniejszymy ryzyko stania się ofiarą cyberprzestępcy.