zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu mężczyzna w ciemnościach piszący na laptopie

  Uwaga na oszustwa przy pomocy OLX oraz WHATSAPP

  dodano: 17 czerwca 2021

  Oszuści nie próżnują i nie śpią, co rusz wymyślają nowe metody oszustw aby wyłudzić od nas jak największą sumę pieniędzy. Niedawno pojawiło się nowe oszustwo związane z platformą OLX i komunikatorem WhatsApp. Przez naszą nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możemy stracić pieniądze. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 • EdukacjaDziecko w szkole podczas zajęć notuje.

  Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

  dodano: 10 czerwca 2021
  Zasady postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022 do placówek przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Legionowo
 • EdukacjaZdjęcie dyplomu - Miejsca edukacyjnych szans, Miasto Legionowo zajęło VIII miejsce w rankingu.

  Legionowo na 8 miejscu!

  dodano: 9 czerwca 2021
  W dniach 8-9 czerwca liderzy świata samorządu i oświaty spotkali się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Podczas VIII Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty Legionowo otrzymało dyplom laureata rankingu „Miejsca edukacyjnych szans”!
 • EdukacjaBudynek Przedszkola Miejskiego Nr 9 w Legionowie

  Wirtualny spacer po Legionowie oczami przedszkolaków

  dodano: 7 czerwca 2021
  Przedszkole Miejskie nr 9 Akademia Przygody corocznie od 2004 r. organizuje dla legionowskich przedszkolaków spotkania edukacyjne pod hasłem „Spacerkiem po Legionowie”. W ramach edukacji regionalnej poprzez naukę i zabawę poznajemy wspólnie historię i teraźniejszość naszej Małej Ojczyzny.
 • EdukacjaStoisko Straży Miejskiej, na którym strażnicy dokonują przeglądu rowerów.

  Dzień dziecka ze Strażą Miejską

  dodano: 2 czerwca 2021

  W miniony weekend (30.05) odbył się na stadionie miejskim „Dzień Dziecka z KS Legionovią”. W wydarzeniu udział wzięła Straż Miejska, która prowadziła zajęcia profilaktyczne i edukacyjne. Każdy chętny mógł wziąć udział w quizach, porozmawiać o bezpieczeństwie oraz zasadach ruchu drogowego. Strażnicy przeprowadzili również 55 przeglądów rowerowych.