zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu Maksymialian Banaszek - fot. SP nr 1

  Uczeń SP1 wśród najlepszych polskich matematyków

  dodano: 18 maja 2020

  Maksymilian Banaszek, uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie, już po raz drugi został Laureatem XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Politechnikę Wrocławską - Wydział Matematyki. Rozwiązał wszystkie zadania prawidłowo i znalazł się wśród czterech najlepszych matematyków w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

 • EdukacjaZastępca Prezydenta Miasta Piotr Zadrożny wizytuje budowę żłobka przy ul. POW

  Z wizytą w nowym żłobku

  dodano: 15 maja 2020

  W związku z planowanym od września uruchomieniem filii żłobka miejskiego, 7 maja Zastępca Prezydenta Miasta Piotr Zadrożny wizytował budowę na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej.

 • Edukacja

  MEN: Szkoły będą zamknięte nie do 26, ale do 7 czerwca. MEN prostuje słowa wiceministra

  dodano: 14 maja 2020

  Wiceminister edukacji poinformował, że w rozporządzeniu zamknięcie szkół zostanie przedłużone do 26 czerwca, czyli do końca roku szkolnego - podała Polska Agencja Prasowa na Twitterze.

  [AKTUALIZACJA 14.05 o godz. 21:00]
  W przygotowywanym rozporządzeniu będzie mowa o przedłużeniu terminu ograniczonego funkcjonowania szkół do 7 czerwca br. – poinformowało MEN. Resort edukacji sprostował w ten sposób słowa wiceministra Macieja Kopcia o przedłużeniu tego terminu aż do 26 czerwca.

 • Fundusze zewnętrzneDziewczynka siedzi na ziemi i bawi się zabawkami, klockami.

  Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie

  dodano: 13 maja 2020
  Projekt pn. „Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie” skierowany jest do dzieci i nauczycieli, a jego głównym celem jest wzrost dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 • Fundusze zewnętrzneGrafika przedstawiająca napis: „Zdalna Szkoła” oraz informację ile w ramach projektu środków przeznaczono.

  Zakup laptopów w ramach programu: „Zdalna Szkoła”

  dodano: 13 maja 2020
  Gmina Miejska Legionowo podpisała umowę z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na dofinansowanie zakupu laptopów dla uczniów w kwocie 86 500 zł. Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.