zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaDziecko wykonuje zadania związane z rysowaniem

  Kolejny etap rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

  dodano: 01 kwietnia 2020

  Szanowni Rodzice,

  16 marca zakończył się etap składania wniosków w rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Zgodnie z harmonogramem 6 kwietnia br. zostaną podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Listy te zgodnie z przepisami będą wywieszone w przedszkolach i szkołach, a także zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 530) będą podane do publicznej wiadomości na stronach internetowych placówek.

 • EdukacjaKomunikat

  Stypendia artystyczne

  dodano: 30 marca 2020
  W związku ze stanem epidemii koronawirusa panującej w całym kraju, dopuszczona zostaje dodatkowa forma składania wniosków o przyznanie stypendium artystycznego dla osób szczególnie wyróżniających się w dziedzinie twórczości artystycznej. Na czas trwania problemu należy składać dokumenty, wraz z załącznikami, w formie skanu na adres mailowy: kancelaria@um.legionowo.pl (oryginały będą wymagane w późniejszym terminie). Wnioski niezmiennie należy składać do 30 kwietnia br.
 • EdukacjaOgłoszenie

  Zasady zapisów na dyżur wakacyjny wraz z harmonogramem

  dodano: 26 marca 2020

  Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

 • EdukacjaNa zdjęciu dwójka dzieci odrabiających lekcje w wieku przedszkolnym

  Zapisy do klas I - zmiany

  dodano: 23 marca 2020

  W związku z przedłużeniem zawieszenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych informujemy, że istnieje możliwość składania zgłoszeń dzieci zamieszkałych w obwodach szkół podstawowych w formie skanów lub zdjęć dokumentów na niżej wymienione adresy e-mail szkół podstawowych lub w formie papierowej do skrzynek wystawionych w szkołach w godzinach ich pracy.

   

 • Strona głównaGrafika: Komunikat

  Zmiana terminów rekrutacji do oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego

  dodano: 16 marca 2020

  Informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 8 im. 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty planowane jest utworzenie dwóch oddziałów sportowych na poziomie klas czwartych ( piłka siatkowa dziewcząt i klasa pływacka koedukacyjna) i jednego oddziału mistrzostwa sportowego na poziomie klas siódmych (piłka siatkowa dziewcząt).