zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • Komunikatyżarówka i ziemia, obok monety

  Jak oszczędzać energię?

  dodano: 25 listopada 2022
  Przedstawiamy kilka sposobów na to jak zacząć oszczędzać energię od zaraz.
 • KomunikacjaFragment autobusu z logiem WTP

  Zakończenie przebudowy pętli autobusowej Mickiewicza w Legionowie

  dodano: 13 października 2022

  W związku z zakończeniem przebudowy pętli autobusowej Mickiewicza w Legionowie od dnia 15.10.2022 r. od godz. 4:00 przywrócone zostają stałe trasy linii autobusowych 723, 736, N63 i L-8 uwzględniające podjazd na pętlę.

 • KomunikatyGrafika promująca konkurs fotograficzny 'Mazowiecki rynek pracy w obiektywie'

  Mazowiecki rynek pracy w obiektywie

  dodano: 11 października 2022
  Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Mazowiecki rynek pracy w obiektywie". Zrób kilka zdjęć i wraz z formularzem zgłoszeniowym wyślij je do siedziby WUP w wersji elektronicznej nie później niż 31 października tego roku.
 • KomunikatyPlakat do kampani: Dlaczego niemarnowanie żywności jest priorytetem

  Nie marnuj żywności. Szkoda planety!

  dodano: 6 października 2022
  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadzi kampanię informacyjną „Nie marnuj żywności – szkoda planety!”. Jej celem jest upowszechnianie wśród konsumentów i producentów wiedzy na temat przeciwdziałania marnowaniu żywności.
 • SeniorzyKościół, w środku ksiądz i kilka starszych osób siedzących w ławach, jedna osoba odbiera coś od księdza

  Bezpieczny senior

  dodano: 26 września 2022

  W parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej 23 września odbyło się spotkanie seniorów z ks. proboszczem Tomaszem Chciałowskim, który przedstawił nowy projekt dotyczący opasek bezpieczeństwa.