zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyZaciemniona postać ze znakiem zapytania w miejscu twarzy

  Uwaga na e-maile od rzekomych „administratorów Portalu Podatkowego MF”

  dodano: 18 października 2021
  Ostrzegamy przed e-mailami od osób, które podają się za administratora Portalu Podatkowego Ministerstwa Finansów (podatki.gov.pl). Oszuści informują o „pomyłkowej dezaktywacji konta” i nakłaniają do naprawienia pomyłki. Kliknięcie w link w takim e-mailu może spowodować zainfekowanie komputera szkodliwym oprogramowaniem.
 • SeniorzySeniorzy w sali widowiskowej

  Obchody Dnia Seniora w Legionowie

  dodano: 14 października 2021
  W ubiegły czwartek (7.10) w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo uroczyście obchodzono Dzień Seniora, zorganizowany przez Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Legionowie.
 • SeniorzyPlakat PZ

  Światowy Dzień Seniora 2021

  dodano: 7 października 2021
  Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Legionowie zaprasza 7 października o godz. 16:00 do sali widowiskowej w Urzędzie Miasta Legionowo na Światowy Dzień Seniora.
 • KomunikatySzkolenia dla seniorów

  Uniwersytet Warszawski zaprasza na bezpłatne kursy dla seniorów

  dodano: 5 października 2021
  Uniwersytet Warszawski zaprasza na bezpłatne kursy wspierające naukę przedsiębiorczości i języka angielskiego dla seniorów
 • KomunikatyZaproszenie

  15 lecie Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  dodano: 29 września 2021
  Zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2021/2022 oraz obchody 15 lecie Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbędą się 29 września o godz. 13:00 w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo.