zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyFragment plakatu: Zbiórka elektrośmieci. Możemy to zrobić wykręcając numer telefonu do Urzędu Miasta Legionowo 22 766 40 91, 22 766 40 90 podając adres odbioru elektrośmieci. Koordynatorem jest Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.

  Zbiórka elektrośmieci

  dodano: 22 maja 2019

  Wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta Legionowo dajemy możliwość pozbycia się wielkogabarytowych sprzętów gospodarstwa domowego takich jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory bez wychodzenia z domu.

  więcej
 • Zdrowieźródło: Szersze informacje na temat kampanii społecznej realizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora i Fundację FAST publikowane są na stronach internetowych www.stopmanipulacjom.pl i www.glosseniora.pl.

  Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji

  dodano: 12 kwietnia 2019

  Ruszyła kampania „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji” Stowarzyszenia Manko i FAST. Kierowana jest głównie do seniorów. Ma ich przestrzegać przed manipulacją podczas różnego rodzaju pokazów sprzedażowych.

  więcej
 • KomunikatyRozmowa

  Program imprez PZERI

  dodano: 31 stycznia 2019

  Prezentujemy program imprez turystyczno - wypoczynkowo - rekreacyjnych i kulturalno - oświatowych organizowanych przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Legionowie w roku 2019.

  więcej
 • SeniorzyZłote i Diamentowe Gody

  Złote i Diamentowe Gody

  dodano: 21 stycznia 2019

  W sobotę (19.01) w Sali Ślubów w legionowskim ratuszu osiem par świętowało rocznice zawarcia małżeństwa. Złote Gody obchodziło 7 par, a jedna z nich celebrowała Diamentowe Gody.

  więcej
 • Seniorzy

  Projekt: Bankierzy Czasu nie zmarnowali

  dodano: 04 stycznia 2019

   Dzięki dofinansowaniu Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014–2020 Fundacja Pracownia Kompetencji po raz trzeci zrealizowała projekt pod nazwą „Bankierzy Czasu”. Brało w nim udział 43 seniorów i seniorek z powiatu legionowskiego, którzy dzięki warsztatom podnoszącym ich kompetencje społeczne, m. in. k

  więcej