zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • Komunikaty

  Nabór uczestników do projektu „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE” 2018

  dodano: 28 września 2018

  Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE 2018”. Dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa, zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuką tańca.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  Kino plenerowe na miejskim rynku

  dodano: 07 września 2018
  • 7.09 - "Dziewczyna z pociągu" , Rynek Miejski godz. 19:30
  • 8.09 - "Przedwiośnie" , Rynek Miejski godz. 19:30
  • 9.09 - "Nie ma mowy" , Rynek Miejski godz. 19:30
  więcej
 • SeniorzyOgólnopolska Karta Seniora

  Ogólnopolska Karta Seniora

  dodano: 27 lipca 2018

  Każdy Senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej w pliku lub do odebrania osobiście w Wydziale Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legionowo, III p., pok. 4.25).

  więcej
 • SeniorzyWłamywacz próbuje wywarzyć drzwi.

  Bezpieczne mieszkanie

  dodano: 12 lipca 2018

  Okres letni nadal trwa i niezmiennie kojarzy się z dłuższymi wyjazdami i pozostawianiem swoich domów i mieszkań. Niestety jest to czas, który złodzieje wykorzystują do włamań, pozbawiając właścicieli niejednokrotnie dorobku całego życia. Żadna Policja, nawet najskuteczniejsza, nie ochroni w pełni naszego mienia, jeżeli sami nie będziemy o nie dbali. Dla przypomnienia kilka podstawowych zasad, jak zabezpieczyć własne mieszkanie.

  więcej
 • KomunikatyZdjęcie: Starostwo powiatowe w Legionowie

  Biuro rzeczy znalezionych

  dodano: 06 lipca 2018

  Zgubiłeś klucze? Znalazłeś wędkę? Takimi przedmiotami, które zostały zagubione na terenie powiatu legionowskiego zajmuje się Starostwo Powiatowe w Legionowie.

  więcej