zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyNa zdjęciu: dekoracja świąteczna, choinki z pierników i świece

  Zadbajmy o bezpieczne święta

  dodano: 16 grudnia 2019

  Okres przedświąteczny, to czas gorączkowych przygotowań, zakupów oraz wyjazdów. Bądźmy czujni i ostrożni, szczególnie w komunikacji zbiorowej i centrach handlowych, gdzie możemy paść ofiarą kieszonkowców. Również w trakcie robienia zakupów w sklepach internetowych zachowujmy zasadę ograniczonego zaufania – pod bardzo atrakcyjną ofertą może kryć się próba oszustwa. Z kolei planując rodzinny wyjazd pamiętajmy o zabezpieczeniu mieszkania oraz odpowiednim przygotowaniu się do drogi. By uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, wystarczy przestrzegać kilku zasad.

 • Kalendarz wydarzeń

  Polska zobacz więcej - Weekend za Pół Ceny

  dodano: 12 listopada 2019

  Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie?

 • Kalendarz wydarzeńProfilaktyka Bólów Kręgosłupa u Seniorów

  Profilaktyka Bólów Kręgosłupa u Seniorów

  dodano: 12 listopada 2019

  Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich "Działamy Lokalnie" serdecznie zaprasza na spotkanie pt. "Profilaktyka bólów kręgosłupa u seniorów".

 • Kalendarz wydarzeńZnaczenie wolontariatu dla wzmacniania inicjatyw. Inspiracje dla Legionowa

  Znaczenie wolontariatu dla wzmacniania inicjatyw. Inspiracje dla Legionowa

  dodano: 06 listopada 2019

  Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu i Stowarzyszenie Pomocy Potrzebującym "Nadzieja" serdecznie zapraszają przedstawicieli instytucji, organizacji i inicjatyw angażujących wolontariuszy na debatę  pt. "Znaczenie wolontariatu dla wzmacniania inicjatyw lokalnych. Inspiracje dla Legionowa".

 • SeniorzyBezpieczny Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny/Fot. Biuro Prewencji KGP

  Bezpieczny Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny

  dodano: 31 października 2019

  Rozpoczął się czas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych, kiedy znacznie częściej odwiedzamy groby bliskich i wyjeżdżamy na oddalone od miejsca zamieszkania cmentarze. Jest to również okres, w którym powinniśmy zachować szczególną ostrożność, by nie stać się ofiarą przestępców.