zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyZdjęcia Pani Ireny Śmiałowskiej

  Wyjątkowe urodziny

  dodano: 27 marca 2018

  Irena Śmiałowska, mieszkanka Domu Opieki Społecznej „Kombatant” w Legionowie obchodziła dzisiaj (27.03) 110-te urodziny. Na uroczystości urodzinowe przybyli przedstawiciele Urzędu Miasta Legionowo oraz Starostwa Powiatowego.

  więcej
 • SeniorzyZłote, Szafirowe i Żelazne Gody w Legionowie

  Złote, Szafirowe i Żelazne Gody w Legionowie

  dodano: 13 lutego 2018

  Tradycją jest, że Prezydent Miasta Legionowa zaprasza pary małżeńskie, które obchodzą rocznice długoletniego pożycia małżeńskiego. Tym razem w ostatnią sobotę 10.02 do Sali Ślubów przybyło aż 13 par.

  więcej
 • Seniorzylogo - rządowego programu

  Bankierzy Czasu II

  dodano: 23 stycznia 2018

  Projekt „Bankierzy Czasu II” jest współfinansowany w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS) na lata 2014 – 2020.

  więcej
 • SeniorzyOgólnopolska Karta Seniora

  Ogólnopolska Karta Seniora

  dodano: 22 stycznia 2018

  Każdy Senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Wystarczy, że przystąpi do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej w pliku lub do odebrania osobiście w Wydziale Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Legionowo, III p., pok. 4.25).

  więcej
 • KulturaŻyczenia:

  Kochane Babcie! Kochani Dziadkowie!

  dodano: 21 stycznia 2018

  W dniu waszego święta pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu, radości życia i samych szczęśliwych chwil w gronie kochających dzieci i wnuków.

  więcej