zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyRozmowa

  Program imprez PZERI

  dodano: 31 stycznia 2019

  Prezentujemy program imprez turystyczno - wypoczynkowo - rekreacyjnych i kulturalno - oświatowych organizowanych przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Legionowie w roku 2019.

 • SeniorzyZłote i Diamentowe Gody

  Złote i Diamentowe Gody

  dodano: 21 stycznia 2019

  W sobotę (19.01) w Sali Ślubów w legionowskim ratuszu osiem par świętowało rocznice zawarcia małżeństwa. Złote Gody obchodziło 7 par, a jedna z nich celebrowała Diamentowe Gody.

 • Seniorzy

  Projekt: Bankierzy Czasu nie zmarnowali

  dodano: 04 stycznia 2019

   Dzięki dofinansowaniu Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014–2020 Fundacja Pracownia Kompetencji po raz trzeci zrealizowała projekt pod nazwą „Bankierzy Czasu”. Brało w nim udział 43 seniorów i seniorek z powiatu legionowskiego, którzy dzięki warsztatom podnoszącym ich kompetencje społeczne, m. in. k

 • SeniorzyPodpisywanie dokumentów

  Uwaga! Fałszywe umowy na energię

  dodano: 12 grudnia 2018

  Policjanci ostrzegają przed oszustami, podającymi się za przedstawicieli firm energetycznych. Oszuści, proszą o okazanie ostatniego rachunku za energie. Po kilku tygodniach klienci otrzymują nową umowę ze sfałszowanym podpisem. Prosimy o zachowanie czujności i poinformowanie policjantów o każdym takim przypadku.

 • Legionowo łączy pokolenia

  Legionowo łączy pokolenia

  Data wydarzenia: 15 grudnia 2018

  Serdecznie zapraszamy na koncert jedyny w swoim rodzaju - Legionowo Łączy Pokolenia. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.