zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyLogo Kampanii Społecznik Roku 2016

  Społecznik Roku 2016 - kolejna edycja konkursu Newsweek

  dodano: 23 września 2016

  Znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do ósmej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”.

  więcej
 • ZdrowiePlakat informacyjny ministerstwa. Leki 75+

  Leki 75+

  dodano: 22 września 2016
  Na czym polega projekt leki 75+?
  więcej
 • SeniorzyPlakat promujący odsłonięcie pomnika

  Marszałek w Legionowie

  dodano: 11 sierpnia 2016

  Starania o pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego w Legionowie zakończą się już w najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia po godz. 11:00. Tego wyjątkowego dnia, który jest Świętem Wojska Polskiego i 96. rocznicą Bitwy Warszawskiej, dokonane zostanie uroczyste odsłonięcie pomnika wykonanego z brązu na skwerze przy L.O. im. Marii Konopnickiej. Wreszcie Dziadek będzie mógł spojrzeć na mieszkańców Legionowa.

  więcej
 • AktualnościPlakat reklamujący Centrum Wolontariatu Seniorów

  Legionowskie Centrum Wolontariatu Seniorów

  dodano: 05 sierpnia 2016

  Z inicjatywy zarządu Stowarzyszenia Pomocy Potrzebującym NADZIEJA w Legionowie z dniem 1 lipca 2016 roku rozpoczęło oficjalną działalność Legionowskie Centrum Wolontariatu Seniorów. Centrum funkcjonuje jako niesamodzielna jednostka Stowarzyszenia mająca swój regulamin. Na pierwszym zebraniu organizacyjnym do Centrum przystąpiło 25 legionowskich seniorów, którzy chcą poświęcić swój wolny czas, umiejętności i entuzjazm innym ludziom.

  więcej
 • Zmiana przystanków bezpłatnych linii dowozowych D2 i D3

  dodano: 20 lipca 2016
  Od dnia 25 lipca linie dowozowe D2 i D3 będą zatrzymywać się na przystanku PKP Legionowo 02 przy ul. Kościuszki w zatoce Centrum Komunikacyjnego (pierwszy peron patrząc od ul. Kościuszki) oraz PKP Legionowo Przystanek 01 przy ul. Gdańskiej (zatoka) .
  więcej