zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyNa zdjęciu węgiel

  Dodatek węglowy - informacje

  dodano: 12 sierpnia 2022

  W dniu 11.08.2022 roku opublikowana została ustawa o dodatku węglowym (Dz. U. z 2022 r., poz. 1692), która weszła w życie z dniem 12.08.2022 r. Nie został jeszcze zatwierdzony wzór wniosku o jego wypłatę, dlatego obecnie nie jest możliwe ich składanie. Niezwłocznie po opublikowaniu przez Ministra druki wniosków będą dostępne na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie oraz Urzędzie Miasta Legionowo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców wnioski o wypłatę dodatku węglowego przyjmowane będą w Urzędzie Miasta Legionowo w Biurze Obsługi Klienta od dnia 16.08.2022 r. od godz. 12:00 (pod warunkiem opublikowania wzoru wniosku do tego momentu).

 • KomunikatyZdjęcie poglądowe. BUS. Źródło: powiat legionowski.

  Nowa linia autobusowa

  dodano: 12 sierpnia 2022
  We wtorek (16.08) ruszy nowa, bezpłatna linia autobusowa 9P. Połączy ona miejscowości znajdujące się na terenie gminy Jabłonna z Legionowem.
 • SportKonkurs fotograficzny: Rowerem po Legionowie

  Konkurs fotograficzny: Rowerem po Legionowie

  dodano: 12 sierpnia 2022
  Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym „Rowerem po Legionowie” organizowanym przez Urząd Miasta w Legionowie.
 • KomunikatyNapis - Komunikat

  Informacja o stanie kolejki

  dodano: 10 sierpnia 2022
  Przypominamy o możliwości sprawdzenie aktualnego stanu kolejki w Urzędzie Miasta. Informacja znajduje się na naszej stronie.
 • KulturaPlakat promujący Legionowskie Letnie Granie

  Legionowskie Letnie Granie

  dodano: 10 sierpnia 2022
  „Legionowskie Letnie Granie” – pod takim hasłem 15 sierpnia odbędą się obchody świąt państwowo-kościelnych tj. święta Wojska Polskiego i święta Wniebowzięcia Matki Bożej.
 • ZdrowieLogo programu dostępność plus

  Rusza konkurs "Lider dostępności priorytetowych branż" edycja 2022

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce? Inwestujesz w rozwój swojej firmy, a do tego tworzysz produkty lub świadczysz usługi spełniające kryteria dostępności? Weź udział w drugiej edycji konkursu "Lider dostępności priorytetowych branż" 2022.
 • Kultura#FlashHistorii – zachęcamy do udziału w akcji Rady Dzieci i Młodzieży RP

  #FlashHistorii – zachęcamy do udziału w akcji Rady Dzieci i Młodzieży RP

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Rada Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji i Nauki zachęca do udziału w akcji Flash Historii. Celem inicjatywy jest kształtowanie postaw patriotycznych i kultywowanie pamięci o postaciach i miejscach ważnych dla naszej historii. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 23 sierpnia br.
 • EdukacjaZdjęcie poglądowe. Liczydło.

  Jak złożyć wniosek - program Dobry Start

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Program „Dobry Start” to 300 zł wsparcia dla 4,4 mln uczniów rozpoczynających rok szkolny. Świadczenie przyznawane jest jednorazowo na każde dziecko uczące się w szkole do ukończenia 20 roku życia lub – w przypadku dzieci niepełnosprawnych – do ukończenia 24 roku życia. Wsparcie przysługuje także na uczniów szkół policealnych i szkół dla dorosłych.
 • KomunikatyLogo Zus | Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  ZUS: 248 tys. ubezpieczonych cudzoziemców w woj. mazowieckim

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Od początku 2022 roku systematycznie rośnie liczba cudzoziemców ubezpieczonych w ZUS. Na koniec czerwca było ich już ponad milion, w tym 248 tys. w województwie mazowieckim. Większość to obywatele Ukrainy, na koniec pierwszego półrocza w regionie było ich 151,7 tysięcy.
 • NGODziewczyna w słuchwakach, nad nią napis - Zgłoś się do Radia Widok!

  To ostatni moment, aby dołączyć do młodzieżowego Radia Widok!

  dodano: 8 sierpnia 2022
  Radio Widok to pierwsze internetowe ogólnopolskie radio młodzieżowe, które powstało na Żywiecczyźnie, w gminie Jeleśnia. Z czasem okazało się, że chętnych redaktorów stale przybywa, a radio zmieniło profil z lokalnego na ogólnopolski!