zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikacjaPociąg Pendolino / fot. intecity.pl

  Pociągi pojadą znowu szybciej

  dodano: 28 listopada 2022
  Od 4 grudnia pociągi ponownie przejadą przez Legionowo z większą niż dotychczas prędkością. Ze względu na zakończenie odtworzenia torowiska nad tunelem przejeżdżające pociągi znów mogą osiągnąć do 160 km/h, a w obrębie stacji kolejowej 120 km/h. W związku z tym apelujemy do mieszkańców o szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez tory.
 • KomunikatyGrafika z napisem - Komunikat

  Ulga na prąd – oświadczenia do 30 listopada

  dodano: 28 listopada 2022
  Osoby niepełnosprawne, rodziny wielodzietne i rolnicy mogą skorzystać z wyższych limitów prądu wg zamrożonych cen. Muszą jednak złożyć oświadczenie do końca listopada.
 • KomunikatyZdjęcie dyplomu - Legionowo w XVIII edycji Rankingu Samorządów według Rzeczpospolitej.

  Legionowo w XVIII edycji Rankingu Samorządów według Rzeczpospolitej

  dodano: 25 listopada 2022

  Dziennik ekonomiczno-prawny „Rzeczpospolita” ogłosił dziś (25.11.2022 r.) wyniki rankingu samorządów, w którym pod lupę wzięto dane za 2021 rok. Spośród gmin miejskich i miejsko-wiejskich Legionowo zajęło wysokie 8. miejsce w kraju.

 • Komunikatyżarówka i ziemia, obok monety

  Jak oszczędzać energię?

  dodano: 25 listopada 2022
  Przedstawiamy kilka sposobów na to jak zacząć oszczędzać energię od zaraz.
 • EdukacjaGrupa osób siedzi przy stole. Podpisanie umowy.

  Modernizacja oświetlenia

  dodano: 25 listopada 2022
  22.11.2022r. w siedzibie KZB Legionowo Sp. z o.o. podpisano umowy na wykonanie modernizacji oświetlenia polegającej na wymianie opraw oświetleniowych w salach gimnastycznych pięciu legionowskich placówek oświatowych.
 • KomunikacjaFragment pociągu warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej

  Zmiany w kursowaniu pociągów SKM od 28 listopada

  dodano: 24 listopada 2022
  Od poniedziałku, 28 listopada nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 i S3, a od piątku, 2 grudnia – także linii S2. Zmienia się także rozkłady Kolei Mazowieckich. Są one spowodowane trwającymi pracami przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia. Prosimy o sprawdzanie rozkładów jazdy przed podróżą.
 • ZdrowieLogo PODOS Klinika Leczenia Ran

  Rany przewlekłe u pacjentów z cukrzycą

  dodano: 24 listopada 2022
  Rany przewlekłe stanowią duże wyzwanie zarówno dla pacjentów, lekarzy oraz całego systemu opieki zdrowotnej. Wynika to zarówno z ilości pacjentów, ocenianych w Polsce na 700 tys. jak i z kosztów leczenia tych powikłań. Wg danych opublikowanych w 2020 r wydatki na opiekę nad pacjentami z zespołem stopy cukrzycowej w USA wyniosły około 80 miliardów dolarów i były porównywalne z wydatkami na opiekę nad pacjentami z wszystkimi nowotworami.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Intensywne opady śniegu

  dodano: 24 listopada 2022
  Prognozowane są opady śniegu powodujące przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm do 15 cm.
 • KulturaGrafika promująca spektakl - Szalone Nożyczki, na plakacie aktorzy

  Spektakl "Szalone Nożyczki"

  dodano: 24 listopada 2022
  Zapraszamy na interaktywną komedię fryzjerską, której humor ostry jest jak brzytwa! Szalone Nożyczki już 10 grudnia 2022 r. w sali widowiskowej legionowskiego ratusza.
 • Sportwejście do hali Lodowa Arena

  Lodowisko będzie otwarte

  dodano: 23 listopada 2022

  Już od połowy grudnia br lodowisko miejskie rozpocznie swoją działalność. Jak zapowiada Spółka KZB Legionowo, dołożone zostaną wszelkie starania, aby miejska ślizgawka, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, była czynna już 14 grudnia.