zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 17.06] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 17 czerwca 2021

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane dane Ministerstwa Zdrowia dla obszaru powiatu legionowskiego.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Upał

  dodano: 17 czerwca 2021

  Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C.

 • NGOGrafika promująca Program Towarzyszenia

  Program Towarzyszenia

  dodano: 17 czerwca 2021

  Jak informuje Mazowiecki Instytut Kultury do 30 czerwca potrwa nabór do tegorocznej edycji "Programu towarzyszenia".

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Urząd Miasta

  Ceny za śmieci bez zmian

  dodano: 17 czerwca 2021

  Urząd Miasta Legionowo podpisał kolejną umowę na odbiór odpadów z terenu gminy. Od 01.07 do 31.12.2021 r. Legionowo obsługiwać będzie dotychczasowy operator, czyli firma MS-EKO. Warunki umowy są podobne do tych obowiązujących obecnie. Dla mieszkańców miasta oznacza to przede wszystkim, że ceny nie ulegają zmianie, a odbiór śmieci wbrew nieprawdziwym informacjom w niektórych mediach będzie realizowany bez zmian.

 • KomunikatyNa zdjęciu budynek PEC

  Przerwa w dostawie ciepła do Odbiorców

  dodano: 17 czerwca 2021

  PEC „Legionowo” informuje o przerwie w dostawie ciepłej wody. Poniżej szczegóły.

 • SportDwie zawodniczki juniorki w squasha podczas gry, w tle widownia.

  Mistrzyni Polski z Legionowa

  dodano: 17 czerwca 2021

  Legionowski klub Spektrum Sportu na Mistrzostwach Polski w Squasha w Hasta la Vista we Wrocławiu był reprezentowany przez 6 juniorów. Największy sukces osiągnęła Antonina Piotrowicz, zdobywając pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyni Polski 2021 w kategorii dziewcząt poniżej 11 lat.

 • EdukacjaNa zdjęciu mężczyzna w ciemnościach piszący na laptopie

  Uwaga na oszustwa przy pomocy OLX oraz WHATSAPP

  dodano: 17 czerwca 2021

  Oszuści nie próżnują i nie śpią, co rusz wymyślają nowe metody oszustw aby wyłudzić od nas jak największą sumę pieniędzy. Niedawno pojawiło się nowe oszustwo związane z platformą OLX i komunikatorem WhatsApp. Przez naszą nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możemy stracić pieniądze. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 • SportZdjęcie legionowskich siatkarek

  Kadetki ze srebrem

  dodano: 17 czerwca 2021

  Tylko rok trwała przerwa od medalowych zdobyczy LTS Legionovii. Ekipa kadetek wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski.

 • KomunikatyKadr na siedzenia w autobusie.

  Kontrole autokarów - legionowscy policjanci zapraszają

  dodano: 17 czerwca 2021

  Przed nami okres wakacji. Jak co roku, policjanci ruchu drogowego będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zachęcają do kontroli autokarów przewożących dzieci i młodzież. Kontrole tych pojazdów odbywają się na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 26B w godzinach 6:30-8:00 po wcześniejszym zgłoszeniu.

 • KomunikatyMapa trasy 12. Legionowskiej Dychy

  12. Legionowska Dycha – utrudnienia w ruchu

  dodano: 17 czerwca 2021

  W piątek (18.06) o godzinie 20:00 spod Areny Legionowo startuje bieg główny 12. Legionowskiej Dychy. W związku z tym do godz. 22:00 niektóre ulice będą zamknięte, co wiąże się z utrudnieniami dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.