zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieLogo programu dostępność plus

  Rusza konkurs "Lider dostępności priorytetowych branż" edycja 2022

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce? Inwestujesz w rozwój swojej firmy, a do tego tworzysz produkty lub świadczysz usługi spełniające kryteria dostępności? Weź udział w drugiej edycji konkursu "Lider dostępności priorytetowych branż" 2022.
 • Kultura#FlashHistorii – zachęcamy do udziału w akcji Rady Dzieci i Młodzieży RP

  #FlashHistorii – zachęcamy do udziału w akcji Rady Dzieci i Młodzieży RP

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Rada Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji i Nauki zachęca do udziału w akcji Flash Historii. Celem inicjatywy jest kształtowanie postaw patriotycznych i kultywowanie pamięci o postaciach i miejscach ważnych dla naszej historii. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 23 sierpnia.
 • EdukacjaZdjęcie poglądowe. Liczydło.

  Jak złożyć wniosek - program Dobry Start

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Program „Dobry Start” to 300 zł wsparcia dla 4,4 mln uczniów rozpoczynających rok szkolny. Świadczenie przyznawane jest jednorazowo na każde dziecko uczące się w szkole do ukończenia 20 roku życia lub – w przypadku dzieci niepełnosprawnych – do ukończenia 24 roku życia. Wsparcie przysługuje także na uczniów szkół policealnych i szkół dla dorosłych.
 • KomunikatyLogo Zus | Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  ZUS: 248 tys. ubezpieczonych cudzoziemców w woj. mazowieckim

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Od początku 2022 roku systematycznie rośnie liczba cudzoziemców ubezpieczonych w ZUS. Na koniec czerwca było ich już ponad milion, w tym 248 tys. w województwie mazowieckim. Większość to obywatele Ukrainy, na koniec pierwszego półrocza w regionie było ich 151,7 tysięcy.
 • NGODziewczyna w słuchwakach, nad nią napis - Zgłoś się do Radia Widok!

  To ostatni moment, aby dołączyć do młodzieżowego Radia Widok!

  dodano: 8 sierpnia 2022
  Radio Widok to pierwsze internetowe ogólnopolskie radio młodzieżowe, które powstało na Żywiecczyźnie, w gminie Jeleśnia. Z czasem okazało się, że chętnych redaktorów stale przybywa, a radio zmieniło profil z lokalnego na ogólnopolski!
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 5.08.2022

  dodano: 4 sierpnia 2022
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Upał

  dodano: 4 sierpnia 2022
  Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C.
 • KomunikatyWejście do windy na stacji PKP Legionowo

  Nowe windy zastąpią stare platformy na stacji Legionowo

  dodano: 3 sierpnia 2022

  Dzięki rozmowom prowadzonym pomiędzy Urzędem Miasta Legionowo a spółką PKP Polskie Linie Kolejowe na stacji Legionowo obecnie istniejące platformy pionowe zostaną zastąpione nowoczesnymi windami. Postępowanie w ramach zapytania ofertowego zostało już zakończone a wykonawca ma przeprowadzić prace do końca października 2023 r. To informacja, która z pewnością ucieszy wielu mieszkańców, którzy zgłaszali do urzędu problemy z obecnie funkcjonującymi platformami.

 • KomunikacjaAutobus DKM Legionowo

  [Aktualizacja] Uwaga! Utrudnienia w kursowaniu linii D2

  dodano: 3 sierpnia 2022

  Aktualizacja: Usunięto awarię, autobus kursuje normalnie.

  W związku z awarią autobusu linii D2 kursy na trasie są zawieszone. Staramy się jak najszybciej rozwiązać sytuację. Za utrudnienia przepraszamy.

 • KomunikatyKilka dłoni różnych osób zetkniętych ze sobą w tak zwanego żółwika

  II Święto Organizacji Pozarządowych ŚOP (24 września) Stawiamy na rodzinę

  dodano: 2 sierpnia 2022
  Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe do współtworzenia drugiej edycji ŚOP (Święta Organizacji Pozarządowych) i wzięcia udziału w spotkaniu ze Stanisławą Retmaniak ze stowarzyszenia BORIS, które odbędzie się 17 sierpnia 2022 r. (środa) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej w ratuszu.