zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrfaika z napisem - Obwieszczenie

  Obwieszczenie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo

  dodano: 3 lutego 2023
  Obwieszczenie o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo (obszar ograniczony ulicami: Suwalną, Orzechową oraz granicą administracyjną miasta Legionowo).
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Oblodzenie

  dodano: 3 lutego 2023
  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -5°C. W ciągu dnia utrzyma się temperatura ujemna.
 • KomunikatyMapa podglądowa terenów zlokalizowanych przy punkcie przeładunkowym

  Punkt przeładunkowy – szansa na niższe opłaty za śmieci

  dodano: 2 lutego 2023

  W ostatnim czasie rozgorzała dyskusja dotycząca mającego powstać w części przemysłowej miasta punktu przeładunkowego odpadów. Kwestie związane z tematem śmieci to zawsze element dyskusji i obaw, które bardzo często prowadzą do dezinformacji lub powielania niesprawdzonych wiadomości. Dlatego poniżej odpowiadamy na cześć powstałych wątpliwości.

 • ZdrowiePlakat informujący o badaniach przesiewowych na depresję

  Nie pozwól wygrać depresji

  dodano: 2 lutego 2023
  Samorząd Województwa Mazowieckiego we wrześniu 2022 roku wdrożył do realizacji „Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń depresyjnych dla dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego” na lata 2022-2024, którego głównym celem jest identyfikacja podejrzenia zaburzeń depresyjnych dzieci i młodzieży.​
 • EdukacjaOsoba pracująca na laptopie, w dłoni trzyma smartfon.

  Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

  dodano: 1 lutego 2023

  Ogłoszono terminy rekrutacji do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2023/24. Szczegółowe terminy postępowania rekrutacyjnego można znaleźć w Zarządzeniu nr 8 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 30 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych, branżowych szkół II stopnia, szkół policealnych i szkół dla dorosłych zamieszczonym na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 02.02.2023 r.

  dodano: 1 lutego 2023
  W nocy z 02.02.2023r. (czwartek) na 03.02.2023r. (piątek) w godzinach od 24:00 do 4:00 nastąpi przerwa w dostawie wody do sieci wodociągowej zasilanej ze Stacji Uzdatniania wody ,,Piaski’’.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody

  Wyłączenia wody: 06.02.2023 r.

  dodano: 1 lutego 2023
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • KomunikatyPraca w zespole

  Pomysły i mikrodotacje w ramach programu Mazowsze Lokalnie

  dodano: 1 lutego 2023
  Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej przy Stowarzyszeniu BORIS zaprasza organizacje pozarządowe działające nie dłużej niż 5 lat i grupy nieformalne na spotkanie informacyjne w sprawie konkursu mikrograntowego Mazowsze Lokalnie i innych możliwości pozyskiwania środków.
 • SportMichał Perl z flagą Legionowa na tle jeziora

  Michał Perl podwójnym Mistrzem Świata!

  dodano: 1 lutego 2023
  W dniach 23-29 stycznia odbyły się Mistrzostwa Świata w zimowym pływaniu federacji IWSA (International Winter Swimming Association) w Słowenii na jeziorze Bled. Michał Perl stał się po nich oficjalnie podwójnym Mistrzem Świata.
 • ZdrowieNa zdjęciu stoisko podczas Dnia Babci i Dziadka

  Zdrowa babcia, zdrowy dziadek

  dodano: 31 stycznia 2023

  W ramach akcji profilaktycznej dla mieszkańców „Dzień Babci i Dziadka” w dniu 20 stycznia 2023 roku mieszkańcy mieli okazję do skorzystania z bezpłatnych badań. Poniżej prezentujemy partnerów programu i wyniki badań.