zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • Zdjęcie z marszu

  Nie dla plastiku!

  dodano: 20 października 2021

  Na ulicach Legionowa dominował dziś (19.10) kolor żółty, czyli odpowiadający w segregacji śmieci za tworzywa sztuczne. Był to efekt akcji „Nie dla plastiku” i zorganizowanego w jej ramach marszu, który przeszedł ulicami miasta.

 • Osoba trzymająca mapę rozłożoną na samochodzie wodociągów

  Jesienne inwestycje wodociągowo-kanalizacyjne

  dodano: 20 października 2021
  Jesień to w dalszym ciągu wzmożony okres dla realizacji przez Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne w Legionowie szeregu inwestycji wodociągowych i kanalizacyjnych.
 • KulturaNa zdjęciu plakat promujący 6. jazz jam Legionowo

  Mazowiecki Jazz Jam Legionowo już w ten weekend

  dodano: 20 października 2021

  Mazowiecki Jazz Jam Legionowo to festiwal jazzowy organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie od 2016 roku. Zastąpił on funkcjonujący wcześniej klub festiwalowy Jazz Jamboree. Najnowsza 6. edycja odbędzie się już w ten weekend (22-24.X).

 • EdukacjaRysunek. Babcia i złodzieje.

  Konkurs ZUS „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?"

  dodano: 20 października 2021
  ZUS organizuje konkurs dla dzieci i młodzieży w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Zgłoszenia udziału można nadsyłać do 12 listopada.
 • SportNa zdjęciu zespół Ks Legionovia Legionowo

  Legionovia wciąż na pozycji lidera

  dodano: 20 października 2021

  Ks Legionovia Legionowo ma za sobą bardzo pracowity okres. W ciągu 6 dni podopieczni trenera Pirosa rozegrali 3 mecze ligowe. Nasi ulubieńcy podołali temu zadaniu i zdobyli 7 punktów, dzięki czemu wciąż są na pozycji lidera rozgrywek.

 • SamorządoweNa zdjęciu Roman Smogorzewski podczas przemówienia

  Aby ocalić od zapomnienia

  dodano: 19 października 2021

  W minioną niedzielę otwarty został zrewitalizowany teren przy jeziorku „Leśniczówka”. Uroczystość rozpoczęła się jednak od Marszu Pamięci, połączonego ze złożeniem wieńców i modlitwą przy mogiłach ofiar hitlerowskich egzekucji. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele samorządów oraz państwa. Wśród nich między innymi: Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski, Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Jabłonna dr inż. Paweł Szymański .

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem: Koronawirus Statystyka w powiecie legionowskim

  [Aktualizacja 19.10] Koronawirus. Statystyka w pow. legionowskim

  dodano: 19 października 2021

  Poniżej przedstawiamy aktualizowane dane Ministerstwa Zdrowia dla obszaru powiatu legionowskiego.

 • KomunikatyNa zdjęciu przystrojone świątecznie stanowisko na jarmarku/fot. pik.warszawa.pl

  Poszukujemy organizatora jarmarku

  dodano: 19 października 2021

  Do Bożego Narodzenia coraz mniej czasu. Dla podkreślenia wyjątkowej atmosfery świąt Urząd Miasta Legionowo poszukuje organizatora świątecznego jarmarku, który w okresie od 9 do 19 grudnia br. funkcjonowałby na rynku miejskim. W związku z tym poszukujemy firmy, która zajmie się jego organizacją w tym miejscu.

 • EdukacjaPlakat promujący akcję nie dla plastiku

  Marsz „Nie dla plastiku”

  dodano: 19 października 2021

  Marsz „Nie dla plastiku” jest realizowany w ramach projektu „Legionowianie dla klimatu” z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Liderem projektu jest Fundacja Pracownia Kompetencji a Partnerem Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie.

 • SportKilka osób przy basenie

  Delfin na Power Swim Ciechanów 2021

  dodano: 19 października 2021
  16 października na Pływalni Miejskiej w Ciechanowie, odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był „Klub Pływacki Ciechanów”.