zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • KomunikatyOstrzeżenie IMGW

  Ostrzeżenie: opady śniegu

  dodano: 15 grudnia 2018

  IMGW ostrzega przed nadchodzącymi opadami śniegu. To mogą być pierwsze tak duże opady w tym roku. Fala frontowa nad teren Legionowa ma wejść w godzinach nocnych.

  więcej
 • Fundusze zewnętrzneAutobus, którym pordóżowali członkowie stowarzyszenia Eurocities

  Legionowo jako przykład dobrze funkcjonującej współpracy metropolitalnej

  dodano: 14 grudnia 2018

  Legionowo gościło uczestników seminarium Eurocities. Reprezentanci miast europejskich dyskutowali o korzyściach płynących ze współpracy w skali metropolitalnej.

  więcej
 • Ogłoszenie

  Paczka dla Kresów

  dodano: 13 grudnia 2018

  Wspólnota Rodzin Pielgrzymkowych przy Parafii św. Jana Kantego w Legionowie jak co roku wspiera akcję Paczka Dla Kresów. Opiera się ona na pomocy Polakom mieszkającym na Litwie. Potrzebne rzeczy to artykuły długoterminowe, środki czystości. Jeżeli posiadasz zbędne rzeczy, które mogą jeszcze posłużyć innym prosimy o kontakt do Wydziału Zdrowia Urzędu Miasta Legionowo, tel. (22) 766 40 90. Zapewniamy transport mebli, większych rzeczy, itp...

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie IMGW

  Ostrzeżenie - zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników

  dodano: 13 grudnia 2018

  IMGW-PIB wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie o złej jakości powietrza

  Powietrze. Ostrzeżenie I stopnia

  dodano: 12 grudnia 2018
  W związku z przekroczeniem poziomu III – Ostrzeżenia I stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) dla pyłu zawieszonego PM 2,5 i PM 10 w powietrzu na obszarze woj. mazowieckiego Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ogłasza ostrzeżenie I stopnia.
  więcej
 • SeniorzyPodpisywanie dokumentów

  Uwaga! Fałszywe umowy na energię

  dodano: 12 grudnia 2018

  Policjanci ostrzegają przed oszustami, podającymi się za przedstawicieli firm energetycznych. Oszuści, proszą o okazanie ostatniego rachunku za energie. Po kilku tygodniach klienci otrzymują nową umowę ze sfałszowanym podpisem. Prosimy o zachowanie czujności i poinformowanie policjantów o każdym takim przypadku.

  więcej
 • KomunikatyZima w mieście

  Zima w mieście 2019 - zgłoś ofertę swojej firmy

  dodano: 11 grudnia 2018

  Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy, organizujące zajęcia w czasie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży, do wzięcia udziału w akcji "Zima w mieście 2019". Jeżeli chcą Państwo, aby Wasza oferta znalazła się w ulotce, należy do 21 grudnia 2018 r.: wysłać opis zajęć, logo i dane teleadresowe firmy na adres: promocja@um.legionowo.pl.

  więcej
 • EKO LegionowoTermowizja/autor: Explorer1001, źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Termowizja.jpg

  Bezpłatne badania kamerą termowizyjną

  dodano: 10 grudnia 2018

  Zapraszamy do uczestnictwa w cyklicznej już akcji Urzędu Miasta Legionowo dotyczącej ochrony powietrza w Legionowie – badaniu kamerą termowizyjną. Od 2015 r. wykonano już 192 badania kamerą termowizyjną. Właściciele domów w Legionowie otrzymali szczegółowe raporty ze zdjęciami, pokazujące mostki termiczne, nieszczelne okna, nieocieplone fundamenty itd.

  więcej
 • SamorządoweRada Miasta

  Składy Komisji Rady Miasta Legionowo

  dodano: 10 grudnia 2018

  Prezentujemy składy komisji Rady Miasta Legionowo kadencji 2018 – 2023 oraz skład Klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Więcej informacji znajduje się na stronie BIP http://bip.legionowo.pl/Article/id,28971.html

  więcej
 • KulturaŚwiąteczne iluminacje 2019 w Legionowie

  Legionowo rozbłysło świątecznymi iluminacjami

  dodano: 07 grudnia 2018

  W środę i czwartek rozświetliły się legionowskie ulice, Park Zdrowia, rynek, Plac Wodny i ratusz. Iluminacje nadają już świąteczny klimat miastu. Na patio urzędu pojawiła się nowa ozdoba dla miłośników fotografowania.

  więcej