zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • EdukacjaZieleń Miejska Mapa z pomnikami przyrody

  Zieleń Miejska w Legionowie - nowa podstrona

  dodano: 04 czerwca 2020

  Gmina Legionowo dba o drzewa rosnące na terenie miasta. Przywiązuje dużą wagę do ochrony drzewostanu z uwagi na pogarszające się parametry środowiska wynikające z rozwoju gospodarczego miasta.

 • KomunikatyNa zdjęciu warzywa w skrzynkach

  Targowisko wraca do normalności

  dodano: 04 czerwca 2020

  Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Targowisko Miejskie w Legionowie znów zaczęło tętnić życiem. Od wtorku (2 czerwca) zarządzająca obiektem spółka KZB Legionowo umożliwiła kupcom oraz ich klientom powrót do handlowej codzienności sprzed kryzysu. Jak dotąd skorzystały z tej propozycji setki osób.

 • ZdrowiePlakat w Ramach Programu „Oparcie w samodzielności”, Fundacja Psyche

  Program „Oparcie w samodzielności”

  dodano: 04 czerwca 2020
  Różnorodne zaburzenia psychiczne odbijają się na całym życiu osoby nią dotkniętej oraz jej najbliższych.
 • ZdrowiePlakat do Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

  Program „Razem – działania wspierające osoby starsze i rodziny w chorobach otępiennych”

  dodano: 04 czerwca 2020
  W związku z procesami demograficznymi jakie możemy zaobserwować, wzrasta liczba osób cierpiących na choroby takie jak choroba Alzheimera i inne postaci otępień oraz depresja. Istotną konsekwencją demograficznego starzenia się społeczeństwa jest także coraz częstsze samotne zamieszkiwanie osób starszych, tzw. singularyzacja starości.
 • EdukacjaNa zdjęciu II LO w Legionowie

  Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

  dodano: 04 czerwca 2020

  Od czwartku (4.06) zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych 2020/2021. Rusza elektroniczna rekrutacja.

 • EdukacjaNa zdjęciu: żłobek miejski

  Oświata stacjonarnie

  dodano: 03 czerwca 2020
  Już od ponad dwóch tygodni (od 18.05.2020 r.) legionowskie placówki oświatowe prowadzą zajęcia opiekuńczo-dydaktyczne. Po opracowaniu i wdrożeniu procedur bezpieczeństwa dzieci mogły wrócić do szkół, przedszkoli i żłobka.
 • KomunikatyInstalacja w budynku jednorodzinnym. Zdjęcie ze spotu Ministerstwa Klimatu.

  Nowy program „Moja Woda” – 100 milionów złotych na 20 tysięcy przydomowych retencji

  dodano: 03 czerwca 2020
  Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe, będzie można otrzymać z nowego programu „Moja Woda”.
 • ZdrowieAlkohol i Koronawirus. Picie alkoholu nie chroni przed zakażeniem koronawirusem

  Alkohol i koronawirus. Obalamy mit o „odkażaniu organizmu”

  dodano: 03 czerwca 2020

  „Zwróciłam uwagę mężczyźnie, który stał za mną w kolejce do kasy, że maseczka nie służy do zasłaniania brody, tylko ust i nosa. W odpowiedzi machnął ręką i stwierdził, że z jego strony nic mi nie grozi, bo regularnie odkaża się od środka – i pokazał na dwie butelki wódki w koszyku. Czy ludzie naprawdę wierzą, że picie zabezpiecza ich przed wirusem?” – pyta na jednym z forów internetowych Małgorzata.

 • KulturaNa zdjęciu Michał Kanda Pyrcak

  KONCERTOWISKO

  dodano: 03 czerwca 2020

  „Koncertowisko” to nowy cykl muzyczny organizowany przez Urząd Miasta Legionowo i Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie.

 • SportNa zdjęciu grafika z okazji Światowego Dnia Roweru, który został ustanowiony w 2018 roku przez zgromadzenie ONZ.

  Światowy Dzień Roweru. Zapraszamy na rower!

  dodano: 03 czerwca 2020

  Światowy Dzień Roweru został ustanowiony w 2018 roku przez zgromadzenie ONZ. Warto świętować Dzień Roweru bo: - rower jest prostym, niedrogim, niezawodnym, czystym i ekologicznym środkiem ...