zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • EdukacjaUzupełnianie kolorowanki

  Projekty edukacyjne w szkołach i przedszkolach

  dodano: 02 października 2019

  Rozstrzygnięto konkurs na realizację projektów edukacyjnych w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Legionowo w r. szk. 2019/2020.

  więcej
 • EKO LegionowoPnie ściętych drzew

  Kolejna kara za wycięcie drzewa bez zezwolenia

  dodano: 01 października 2019

  Kilka dni temu na konto Urzędu Miasta w Legionowie wpłynęła kara w wysokości 7500 zł za wycięcie bez zezwolenia robinii akacjowej przez przedsiębiorcę z branży budowlanej. To kolejna kara w tym roku. Konsekwencje można ponieść także za zniszczenie drzewa. Przekonał się o tym niedawno jeden z legionowskich zarządców nieruchomości, ukarany za zniszczenie drzewa niewłaściwymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

  więcej
 • EdukacjaLogo: 20 lat Mazowsze.

  Rekrutacja do młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

  dodano: 01 października 2019
  Z początkiem października ruszyła rekrutacja do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Zachęcamy uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do kandydowania na radnych tego sejmiku.
  więcej
 • Nagrody i wyróżnieniaOdebranie nagrody Ranking Samorządów 2019

  Legionowo wysoko w rankingu „Rzeczpospolitej”

  dodano: 30 września 2019
  Po raz kolejny Legionowo zajęło wysoką pozycję w ogólnopolskim Ranking Najlepszych Samorządów, organizowanym przez "Rzeczpospolitą" od 15 lat. W tegorocznej edycji miasto zajęło 4. pozycję wśród gmin Mazowsza i bardzo wysoką, bo aż 7. na 864 gminy w swej kategorii na terenie Polski. Finał XV edycji Rankingu Samorządów odbył się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.
  więcej
 • Samorządowe

  Otwarcie skweru im. płk Romana Kłoczkowskiego

  dodano: 30 września 2019
  W sobotę 28 września uroczyście otwarto skwer im. płk Romana Kłoczkowskiego, dowódcy I Rejonu „Marianowo-Brzozów” .
  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne

  dodano: 30 września 2019

  Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 100 km/h, z kierunków zachodnich od godz. 12:00 dnia 30.09.2019 do godz. 23:00 dnia 30.09.2019.

  więcej
 • SeniorzyLogo: Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej

  Bezpłatne poradnictwo psychologiczne dle seniorów

  dodano: 30 września 2019

  Zapraszamy mieszkańców gminy miejskiej Legionowo do nieodpłatnego korzystania z usług poradni psychologicznej dla osób 60+.

  więcej
 • KulturaPlakat promujący wydarzenie: Mazowiecki JAZZ JAM LEGIONOWO - 2019

  Mazowiecki JAZZ JAM LEGIONOWO - 2019

  dodano: 30 września 2019
  Zapraszamy do zapoznania się z programem:
  więcej
 • KomunikatyNa zdjęciu autobusy ZTM autobusy/Fot. ztm.waw.pl

  Remont na Sowińskiego

  dodano: 27 września 2019

  Od środy (2.10) ulica Sowińskiego na odcinku od ulicy Piłsudskiego do Krasińskiego będzie niedostępna dla ruchu drogowego. Do końca października planowany jest remont nawierzchni drogi. W czasie budowy, w zależności od stanu zaawansowania prac, wykonawca będzie umożliwiał mieszkańcom dojazd do posesji. Przepraszamy za utrudnienia.

  więcej
 • Edukacja

  Wybitni uczniowie

  dodano: 25 września 2019

  Aż 445 uczniów otrzymało stypendia za osiągnięcia w minionym roku szkolnym. Uroczystość ich wręczenia z rąk Prezydenta Miasta Legionowo Romana Smogorzewskiego odbyła się w poniedziałek (23.09) w DPD Arena Legionowo.

  więcej