zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieZdjęcie z wręczania odznak HDK i nagród dla osób z konkursu plastycznego

  Krew ma moc

  dodano: 23 grudnia 2020

  Honorowi dawcy krwi otrzymali wczoraj (21.12) odznaczenia w Starostwie Powiatowym w Legionowie. Rozstrzygnięto również konkursy dla najmłodszych, które ogłosił Klub Honorowych Dawców Krwi przy Oddziale Regionalnym Polskiego Czerwonego Krzyża w Legionowie. W uroczystości wzięli udział m.in. zastępca prezydenta miasta Legionowo Piotr Zadrożny oraz Michał Mikołajczyk, prezes Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK.

 • EdukacjaNa zdjęciu osoba pisząca egzamin

  Wymagania na egzaminach ósmoklasisty i maturalnym

  dodano: 22 grudnia 2020

  Wymagania egzaminacyjne obowiązujące na egzaminach: ósmoklasisty i maturalnym w 2021 r., zniesienie obowiązku przystąpienia do egzaminu ustnego i egzaminu z jednego przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym, a także umożliwienie zmiany deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego to wszystkie nowe elementy, o których poinformowało Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 • Na zdjęciu prezenty świąteczne w worku umieszczonym na otwartej dłoni.

  Bezpieczne Święta

  dodano: 22 grudnia 2020

  Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku są to Święta szczególne, gdyż dodatkowo obowiązują nas obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

 • EdukacjaPlakat - Muzealne Warsztaty Internetowe

  Wigilia polarna - Muzealne Warsztaty Internetowe

  dodano: 22 grudnia 2020
  To już dziesiąta odsłona Muzealnych Warsztatów Internetowych prowadzonych przez Muzeum Historyczne w Legionowie!
 • SportTrener i zawodniczka klubu UKS Delfin, w tle basen.

  Delfin na IX Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu

  dodano: 22 grudnia 2020
  W niedzielę 20 grudnia na pływalni w Wodnym Parku „Aquarium” w Ostrołęce odbyły się IX Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu.
 • EdukacjaGrafika wyróżniająca z napisem - Pilne

  ZSP - koronawirus

  dodano: 21 grudnia 2020
 • Na zdjęciu od lewej przedstawicielka legionowskiego ZHP przekazująca lampion prezydentowi Romanowi Smogorzewskiemu

  Betlejemskie Światło Pokoju

  dodano: 21 grudnia 2020

  Prezydent Roman Smogorzewski odebrał z rąk harcerzy hufca ZHP im. Szarych Szeregów „Rój Tom” Betlejemskie Światło Pokoju. Mimo trwającej pandemii ta ogólnopolska akcja organizowana jest już po raz 30. To międzynarodowa sztafeta przekazująca symboliczny ogień z Groty Narodzenia Pańskiego do wszystkich regionów kraju. Do Urzędu dotarł on w poniedziałek (21 grudnia). 

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie - gęsta mgła

  dodano: 18 grudnia 2020

  Prognozuje się gęste mgły, w zasięgu których widzialność może wynosić do 100 m.

 • Na zdjęciu mężczyzna pakujący paczkę do samochodu.

  Serce pełne mocy

  dodano: 18 grudnia 2020

  Metalowe serce znajdujące się przy ratuszu w ciągu kilku minionych dni zostało już dwukrotnie opróżnione. Dziś (18.12) zebrane nakrętki trafiły do taty Antoniego „Walecznego”. Według szacunków przekazano ich dotąd ponad 40 kg.

 • KulturaPłyty Kolęda Legionowo, w tle choinka bożonarodzeniowa.

  Płyty "Kolęda Legionowo"

  dodano: 18 grudnia 2020
  Stowarzyszenie Potrzebującym "Nadzieja" przy wsparciu finansowym z ratusza wydało płytę CD z opowiadaniami o około świątecznej tematyce, czytanymi przez znanego aktora Jarosława Boberka. Choć wydawnictwo dedykowane jest przede wszystkim legionowskim seniorom, każdy kto zechce, będzie mógł otrzymać egzemplarz płyty w informacji ratusza.