zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieNa zdjęciukobieta dokonująca zaszczepienia seniorki.

  Legionowo pomoże w transporcie seniorów

  dodano: 14 stycznia 2021

  Od dziś (15.01) rozpoczyna się rejestracja chętnych do zaszczepienia seniorów, którzy ukończyli lub ukończą w 2021 r. 80 lat (roczniki do 1941 r. włącznie). Rejestracja potrwa do 21 stycznia 2021 r. 25 stycznia 2021 r. rozpoczną się szczepienia zarejestrowanych seniorów.

  Miasto pomoże w transporcie seniorów na szczepienia.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: wyłączenia prądu

  Wyłączenia prądu: 20.01.2021 r.

  dodano: 14 stycznia 2021

  PGE Dystrybucja S.A. informuje o wyłączeniach prądu w Legionowie w środę (20.01.2021 r.).

 • KulturaZwierzęta domowe. Dwa psy w środku, dwa koty - jeden z lewej, drugi z prawej.

  Zbiórka dla zwierząt

  dodano: 14 stycznia 2021

  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie organizuje zbiórkę dla zwierząt ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. Zbierana jest karma, koce, ręczniki oraz pościel i makaron. Dary można przynieść do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Mickiewicza 11 w Legionowie.

 • EdukacjaNa zdjęciu uczeń w maseczce czytający książkę na tle klasy.

  Część uczniów wraca do szkół

  dodano: 13 stycznia 2021

  W związku z powrotem do szkół dzieci z klas I-III odbyło się spotkanie on-line zastępcy prezydenta miasta Piotra Zadrożnego z dyrektorami publicznych placówek oświatowych oraz pracownikami wydziału edukacji. W poniedziałek (18.01) do szkół wróci około 1800 uczniów z 80 oddziałów.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 13 stycznia 2021

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, temperatura minimalna gruntu od -6°C do -4°C.

 • ZdrowiePlakat promujący akcję - Nie dla czadu. Wymieniono objawy zatrucia tlenkiem węgla, porady jak się uchronić przed zatruciem i dane kontaktowe RCB.

  Nie dla czadu

  dodano: 13 stycznia 2021

  Tlenek węgla (CO, nazwa zwyczajowa: czad) powstaje podczas procesu niepełnego spalania materiałów palnych – gazu, paliw płynnych i stałych – spowodowanego brakiem odpowiedniej ilości tlenu, niezbędnej do całkowitego spalania. Tlenek węgla może być również produktem spalania gazu ziemnego. Czad jest gazem bardzo niebezpiecznym ponieważ jest niewyczuwalny zmysłami człowieka (bezwonny, bezbarwny i pozbawiony smaku).

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  Nowy adres strony PSSE w Legionowie

  dodano: 13 stycznia 2021
  Od 1 stycznia 2021 r. strona internetowa Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie o dotychczasowym adresie jest stroną archiwalną! Poniżej nowy adres strony.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  [Aktualizacja] Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 13 stycznia 2021

  [Aktualizacja] Na całym obszarze temperatura spadła poniżej 0°C i wyniosła od -2°C do -1°C, przy gruncie podobnie, co spowodowało zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. W ciągu dnia temperatura pozostanie ujemna lub osiągnie 0°C.

 • KomunikatyNa grafice napis komunikat

  Pomoc dla przedsiębiorców

  dodano: 12 stycznia 2021

  W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wspierania restauratorów informujemy, że Urząd Miasta Legionowo od początku pandemii COVID-19 wspiera lokalnych przedsiębiorców. Na terenie miasta od 2020 r. funkcjonują m.in. Legionowski Pakiet Pomocowy dla Przedsiębiorców (LPPP) oraz Rynek on-line.

 • ZdrowieNa zdjęciu ramię, w które wkłuwana jest strzykawka z igłą.

  Szczepienia dla osób powyżej 80. roku życia

  dodano: 12 stycznia 2021

  Jak informuje Ministerstwo Zdrowia od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Stopniowo szczepionka przeciw COVID-19 będzie udostępniana kolejnym grupom wiekowym i zawodowym. Do tej pory zostało wykonanych już ponad 220 tys. szczepień.