zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Smacznie i różnorodnie, czyli II Festiwal Smaków Food Trucków

  dodano: 25 marca 2019

  W pierwszy weekend wiosny przy DPD Arena Legionowo pachniało potrawami z różnych stron świata. W sobotę i niedzielę odbył się II Festiwal Smaków Food Trucków.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat promujący start sezonu wypożyczalni rowerów w Legionowie

  Start sezonu wypożyczalni rowerów

  dodano: 21 marca 2019

  Wypożyczalnia w DPD Arena Legionowo zaprasza już w ten weekend!

  więcej
 • Inwestycje

  Kolej dofinansuje tunel i kładkę

  dodano: 21 marca 2019

  Władze miasta podpisały z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. porozumienie, na mocy którego miasto otrzyma dofinansowanie do budowy tunelu na Bukowcu oraz kładki pieszo – rowerowej w ciągu ulic Polna – Kwiatowa. Pomimo rezygnacji z budowy trzeciej przeprawy kolej utrzyma deklarowany wcześniej poziom wsparcia.

  więcej
 • SportMichał Perl. Fot. UKS

  Złoty "Delfin"

  dodano: 21 marca 2019

  Miniony tydzień (15-17 marca) był niezwykle udany dla zawodników legionowskiego UKS "Delfin". Wzieli oni udział w Mistrzostwa Świata w pływaniu zimowym, które odbyły się w Rosji, dokładnie w mieście Murmańsku.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńWitamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

  Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

  dodano: 21 marca 2019

  Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w pierwszy weekend tegorocznej wiosny (23-24 marca 2019) w DPD Arena Legionowo szykuje się porządna wyżerka! To druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Legionowie.

  więcej
 • EdukacjaAkcja Wszystkie Kolory Świata/Fot. Unicef

  Wygrali zaangażowaniem

  dodano: 20 marca 2019

  W imieniu dzieci,wszystkich pracowników i dyrekcji Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 5 im. Misia Uszatka w Legionowie dyrektor Ewa Galej bardzo serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom, legionowskim szkołom, urzędom, instytucjom, firmom i wszystkim sympatykom placówki, którzy włączyli się w głosowanie w konkursie Unicef na najoryginalniejszą lalkę.

  więcej
 • KulturaSpecjalna podstrona na 100 lat nazwy Legionowo

  Strona specjalna: 100 lat nazwy Legionowo

  dodano: 15 marca 2019

  Z wielką przyjemnością uruchomiliśmy dziś (15.03) dla naszych mieszkańców i wszystkich odwiedzających naszą stronę - specjalną www "100 lat nazwy Legionowo".

  więcej
 • Inwestycje w trakcie realizacjiRemont

  Przebudowa ulicy T. Kościuszki

  dodano: 15 marca 2019

  Urząd Miasta Legionowo zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy, który zajmie się przebudową ulicy T. Kościuszki oraz budową ścieżki rowerowej w ulicy Handlowej.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

  dodano: 15 marca 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed wystąpieniem silnego, zachodniego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 30 km/h, w porywach miejscami do około 80 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje od 00:00/16.03 do 12:00/16.03.2019 prędkość do 30 km/h, porywy do 80 km/h.

  więcej
 • NGOInicjatywa Lokalna

  Nowa uproszczona procedura inicjatywy lokalnej w Legionowie już obowiązuje

  dodano: 15 marca 2019

  W 2010 r. w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie wprowadzono definicję inicjatywy lokalnej i przepisy ją regulujące. Inicjatywa lokalna rozumiana jest jako forma współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ich mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej.

  więcej