zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńPlakat: Sto lat! Legionowo - gra w przestrzeni miejskiej

  Sto lat! Legionowo - gra w przestrzeni miejskiej

  dodano: 07 maja 2019
  Po sukcesie escape roomu „Wspomnienia weterana Legionów Polskich” Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie przygotowała kolejną zabawę z historią. Tym razem będzie to gra w przestrzeni miejskiej, która nawiąże do przeszłości Legionowa, miasta obchodzącego w tym roku stulecie swojej nazwy.
  więcej
 • Edukacja

  Środki na dodatkowe zajęcia w szkołach

  dodano: 07 maja 2019

  Pieniądze niewypłacone w związku z niedawnym strajkiem pracowników oświaty zostaną przeznaczone na zajęcia dodatkowe dla uczniów. Chodzi o niebagatelną kwotę ponad 900 tys zł. Taką decyzję podjęły władze Legionowa. Ostateczną decyzję o szczegółowym rozdysponowaniu tych środków podejmą dyrektorzy placówek.

  więcej
 • Edukacja

  Głosuj codziennie!

  dodano: 07 maja 2019

  Legionowo ma szansę wygrać bezpłatną budowę Podwórka Talentów w ramach akcji zorganizowanej przez NIVEA. Jeśli nam się uda, plac zabaw powstanie przy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej.

  więcej
 • Komunikacja

  Majówkowe rozkłady jazdy

  dodano: 30 kwietnia 2019

  Majówkowy rozkład jazdy w DKM Legionowo i Warszawskim Transporcie Publicznym.

  więcej
 • Kultura

  Majowe Grillowanie - Pork&Grill

  dodano: 30 kwietnia 2019

  Grillowanie stało się polską tradycją narodową. Najbliższe kilka dni to doskonała okazja, by spędzić nieco czasu w dobrym towarzystwie, na świeżym powietrzu, a przy okazji zjeść coś dobrego i pobawić się przy skocznej muzyce.

  więcej
 • ZdrowiePlakat do akcji informacyjnej:

  Legionowo integruje

  dodano: 29 kwietnia 2019

  "Legionowo integruje" to grupa, która powstała, aby wspólnie stworzyć projekt legionowskiego integracyjnego placu zabaw. Zadaniem grupy jest diagnoza potrzeb i możliwości związanych z planowanym wybudowaniem integracyjnego placu zabaw w Legionowie. Koordynatorem projektu jest radna Matylda Durka.

  więcej
 • Edukacja

  ZNP zawiesza ogólnopolski strajk

  dodano: 25 kwietnia 2019
  Od soboty, 27 kwietnia ZNP zawiesza ogólnopolski strajk.
  więcej
 • Edukacja

  Strajk. Aktualna sytuacja

  dodano: 25 kwietnia 2019

  Dziś do strajku przystąpiło 193 nauczycieli szkół i przedszkoli. W SP3 zajęcia dydaktyczne prowadzone są w klasach o-III, IV i VIII, natomiast w SP7 w klasach 0-III.

  więcej
 • Komunikaty

  Miejskie imprezy - przedłużamy czas na zgłoszenia!

  dodano: 24 kwietnia 2019

  Urząd Miasta Legionowo i Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają do współtworzenia świąt naszego miasta: 100-lecie nazwy Legionowo (11.05.2019) oraz XL Dni Legionowa (15.06.2019), które odbywać się będą m.in. na terenie Stadionu Miejskiego i przy Arenie Legionowo.

  więcej