zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńOczarowani piosenką

  Oczarowani piosenką

  dodano: 09 maja 2019

  Dziesięć lat temu podczas Nocnego Maratonu Piosenki spotkali się harcerze z legionowskiego hufca ZHP wraz z weteranami harcerskich szlaków. Wspólnota piosenki, atmosfera i klimat spotkania zaowocowały warsztatami w trakcie których weterani wspólnie z hufcową młodzieżą śpiewali, uczyli gry na instrumentach i inspirowali do działania. Efekt- Festiwal Wiosenne Czarowanie, 15 maja 2010 roku w legionowskiej „Jedynce”. Na scenie zaprezentowało się kilkanaście zespołów z hufca i miejscowości ościennych. Koncerty zainaugurował zespół Wołosatki z Kielc, od lat będący ostoją piosenki harcerskiej i turystycznej.

  więcej
 • KomunikacjaTymczasowe zamknięcie przejazdu w ul. Kwiatowej | Źródło: openstreetmap.com/UM Legionowo

  Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego w ul. Kwiatowej

  dodano: 08 maja 2019

  Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Kwiatowej nastąpi w nocy z 09.05 br. od godz. 23:30 do 10.05 br. do godz. 04:50.

  więcej
 • Dąb

  Nazwij drzewo - konkurs na nazwę dla pomnika przyrody

  dodano: 08 maja 2019

  Wszystkich miłośników przyrody, zapraszamy do udziału w konkursie internetowym „Nazwij pomnik”.

  więcej
 • ZdrowieBaner promujący wydarzenie

  Mobilny Miesiąc Zdrowia

  dodano: 08 maja 2019

  Mobilny Miesiąc Zdrowia to ogólnopolska akcja organizowana przez Fundację Ziko dla Zdrowia, w trakcie której można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne w jednym ze specjalistycznych, przystosowanych do tego pojazdów. Chętni sprawdzą stan swojego serca, płuc, kości, skóry głowy i cery oraz uzyskają dermokonsultantki i farmaceuty.

  więcej
 • Kultura3 maja i Pork&Grill

  3 maja i Pork&Grill

  dodano: 07 maja 2019

  W miniony piątek (3.05) świętowaliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Prócz oficjalnych uroczystości, tradycyjnie jak co roku, na terenie przy DPD Arena Legionowo odbyło się Majowe Grilowanie – Pork&Grill.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

  dodano: 07 maja 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje lokalnie spadek temperatury do -1°C, a przy gruncie do -4°C. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 00:00 dnia 08.05.2019 do godz. 07:30 dnia 08.05.2019.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  Piknik pod patronatem MON z okazji 100. lat nazwy Legionowo

  dodano: 07 maja 2019

  Świętujmy razem z wojskiem - "100 lat Miasta Legionów". Minister Obrony Narodowej zaprasza na świętowanie 100. rocznicy nadania nazwy Legionowo.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat: Sto lat! Legionowo - gra w przestrzeni miejskiej

  Sto lat! Legionowo - gra w przestrzeni miejskiej

  dodano: 07 maja 2019
  Po sukcesie escape roomu „Wspomnienia weterana Legionów Polskich” Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie przygotowała kolejną zabawę z historią. Tym razem będzie to gra w przestrzeni miejskiej, która nawiąże do przeszłości Legionowa, miasta obchodzącego w tym roku stulecie swojej nazwy.
  więcej
 • Edukacja

  Środki na dodatkowe zajęcia w szkołach

  dodano: 07 maja 2019

  Pieniądze niewypłacone w związku z niedawnym strajkiem pracowników oświaty zostaną przeznaczone na zajęcia dodatkowe dla uczniów. Chodzi o niebagatelną kwotę ponad 900 tys zł. Taką decyzję podjęły władze Legionowa. Ostateczną decyzję o szczegółowym rozdysponowaniu tych środków podejmą dyrektorzy placówek.

  więcej
 • Edukacja

  Głosuj codziennie!

  dodano: 07 maja 2019

  Legionowo ma szansę wygrać bezpłatną budowę Podwórka Talentów w ramach akcji zorganizowanej przez NIVEA. Jeśli nam się uda, plac zabaw powstanie przy Aleja 1 Dywizji Zmechanizowanej.

  więcej