zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Sport

  Zimowy medalista

  dodano: 25 marca 2019

  Michał Perl, zawodnik UKS „Delfin” Legionowo, na Mistrzostwach Świata w pływaniu zimowym w Murmańsku zdobył aż 5 złotych medali i 1 srebrny. Dzięki temu zdobył tytuł najlepszego zawodnika reprezentacji Polski. Gratulacje mieszkającemu na terenie powiatu legionowskiego zawodnikowi złożył prezydent Roman Smogorzewski.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie o złej jakości powietrza

  Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

  dodano: 25 marca 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 26 stycznia br., do końca dnia.

  więcej
 • Zdrowie

  Profilaktyka przede wszystkim

  dodano: 25 marca 2019

  Blisko 3000 broszur dotyczących zakażeń przenoszonych drogą płciową trafiło w marcu do legionowskich szkół. Dyrekcje szkół zostały także poproszone o przeprowadzenie lekcji, uświadamiających zagrożenia wśród najstarszych uczniów. Kolejne broszury i ulotki, przygotowane przez Krajowe Centrum ds. AIDS i sfinansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia, zostaną zamówione i rozdystrybuowane wkrótce wśród mieszkańców Legionowa.

  więcej
 • Inwestycje

  Utrudnienia na Piaskach

  dodano: 25 marca 2019

  Trwają prace remontowe na drodze wewnętrznej pomiędzy parkingiem wielopoziomowym a blokami na osiedlu Piaski. Prace prowadzone są przy utrzymanym ruchu, ale występują chwilowe utrudnienia związane ze zwężeniem ulicy. Niemożliwy jest także dojazd do garaży w dniach 25-26 marca.

  więcej
 • Smacznie i różnorodnie, czyli II Festiwal Smaków Food Trucków

  dodano: 25 marca 2019

  W pierwszy weekend wiosny przy DPD Arena Legionowo pachniało potrawami z różnych stron świata. W sobotę i niedzielę odbył się II Festiwal Smaków Food Trucków.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat promujący start sezonu wypożyczalni rowerów w Legionowie

  Start sezonu wypożyczalni rowerów

  dodano: 21 marca 2019

  Wypożyczalnia w DPD Arena Legionowo zaprasza już w ten weekend!

  więcej
 • Inwestycje

  Kolej dofinansuje tunel i kładkę

  dodano: 21 marca 2019

  Władze miasta podpisały z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. porozumienie, na mocy którego miasto otrzyma dofinansowanie do budowy tunelu na Bukowcu oraz kładki pieszo – rowerowej w ciągu ulic Polna – Kwiatowa. Pomimo rezygnacji z budowy trzeciej przeprawy kolej utrzyma deklarowany wcześniej poziom wsparcia.

  więcej
 • SportMichał Perl. Fot. UKS

  Złoty "Delfin"

  dodano: 21 marca 2019

  Miniony tydzień (15-17 marca) był niezwykle udany dla zawodników legionowskiego UKS "Delfin". Wzieli oni udział w Mistrzostwa Świata w pływaniu zimowym, które odbyły się w Rosji, dokładnie w mieście Murmańsku.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńWitamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

  Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków

  dodano: 21 marca 2019

  Wybudziliście się z zimowego snu? Zgłodnieliście przez ostatnie chłodne miesiące? Już w pierwszy weekend tegorocznej wiosny (23-24 marca 2019) w DPD Arena Legionowo szykuje się porządna wyżerka! To druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Legionowie.

  więcej
 • EdukacjaAkcja Wszystkie Kolory Świata/Fot. Unicef

  Wygrali zaangażowaniem

  dodano: 20 marca 2019

  W imieniu dzieci,wszystkich pracowników i dyrekcji Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 5 im. Misia Uszatka w Legionowie dyrektor Ewa Galej bardzo serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom, legionowskim szkołom, urzędom, instytucjom, firmom i wszystkim sympatykom placówki, którzy włączyli się w głosowanie w konkursie Unicef na najoryginalniejszą lalkę.

  więcej