zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Edukacja

  Strajk w oświacie

  dodano: 02 kwietnia 2019

  Czy nauczyciele zastrajkują? Takie pytanie zadają sobie rodzice dzieci uczęszczających do miejskich placówek oświatowych. Trwają rozmowy przedstawicieli Związku Nauczycielstwa Polskiego z rządem. Do ostatniej chwili zapewne nie będzie wiadomo czy nauczyciele zastrajkują. Jeżeli nie uda się osiągnąć porozumienia, strajk rozpocznie się 8 kwietnia. Nie wiadomo ile potrwa.

  więcej
 • EdukacjaPraca na komputerze

  Ostatnie wolne miejsca na weekendowy kurs w ramach projektu "Ja w internecie"

  dodano: 02 kwietnia 2019

  „Ja w Internecie” to program bezpłatnych szkoleń przeznaczonych dla mieszkańców Legionowa powyżej 25-go roku życia, dotyczący umiejętności korzystania z narzędzi dostępnych w sieci.

  więcej
 • Sport

  LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie

  dodano: 02 kwietnia 2019

  „Legionowo. Porusza!” to legionowskie hasło ponownie idealnie oddało klimat LOTTO Poland Bike Marathon. Gigantyczny tłum amatorów dwóch kółek już dziesiąty raz z rzędu zawitał do podwarszawskiego Legionowa. Frekwencja rekordowa. Na starcie pierwszego etapu cyklu wyścigów, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, stanęło prawie 1100 miłośników jazdy na rowerach górskich. To była wymarzona inauguracja jedenastego sezonu LOTTO Poland Bike Marathon 2019.

  więcej
 • Komunikatyszrotówka kasztanowcowiaczka/fot. szrotowek.com.pl

  Pomóżmy kasztanowcom

  dodano: 01 kwietnia 2019
  Zapraszamy mieszkańców Legionowa do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu ochrony kasztanowców „Pomóżmy Kasztanowcom”. Program polega na leczeniu kasztanowców zaatakowanych przez szkodnika - szrotówka kasztanowcowiaczka.
  więcej
 • Miley Cyrus/Fot. Julia Stayale

  Koncert Miley Cyrus

  dodano: 01 kwietnia 2019

  Informacja o 100-leciu nadania nazwy Legionowo dotarła za ocean! W związku z tegorocznym jubileuszem do Urzędu Miasta zgłosił się manager Miley Cyrus, która dowiedziała się że jej babcia urodziła się właśnie w Legionowie.

  więcej
 • Godzina dla Ziemi

  dodano: 30 marca 2019

  Dzisiaj (30.03) o godzinie 20.30 po raz trzynasty na całym świecie zgasną światła w budynkach użyteczności publicznej w ramach akcji Godzina dla Ziemi WWF. W Legionowie światła zgasną m.in. w ratuszu.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPoland Bike Marathon/grafika Poland Bike Marathon

  Poland Bike Marathon znów w Legionowie

  dodano: 30 marca 2019

  Poland Bike Marathon w niedzielę (31.03) startuje w Legionowie. Start i meta wyścigów oraz kolarskie miasteczko, podobnie jak rok temu, zostały zlokalizowane przy placu Kościuszki. Możliwe są czasowe utrudnienia w ruchu. Cała runda Fan i Mini oraz początek i końcowe kilometry długiego dystansu mieszczą się właśnie na placu Kościuszki. Pozostała, niezwykle atrakcyjna część pętl

  więcej
 • Kamizelka policyjna/fot. rni24.eu

  Policyjne działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  dodano: 29 marca 2019

  Legionowscy policjanci ruchu drogowego uczestniczą w ogólnopolskich działaniach kontrolno-prewencyjnych pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mają one na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

  więcej
 • Komunikaty

  Decyzja w sprawie konkursu na logo

  dodano: 29 marca 2019

  W poniedziałek, 25.03 br., zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia Konkursu na projekt logo obchodów 100 lat nazwy Legionowo.

  więcej
 • Zdrowie

  Legionowo integruje

  dodano: 29 marca 2019

  "Legionowo integruje" to grupa, która powstała, aby wspólnie stworzyć projekt legionowskiego integracyjnego placu zabaw. Zadaniem grupy jest diagnoza potrzeb i możliwości związanych z planowanym wybudowaniem integracyjnego placu zabaw w Legionowie. Koordynatorem projektu jest radna Matylda Durka.

  więcej