zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • ZdrowieNa zdjęciu twarz mężczyzny w maseczce.

  Etap odpowiedzialności przedłużony

  dodano: 12 stycznia 2021

  Administracja rządowa poinformowała o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią do 31 stycznia. Pamiętajmy, że od naszej wspólnej odpowiedzialności zależy to, jak szybko poradzimy sobie z COVID-19. Zbyt wczesne wycofanie obostrzeń, może doprowadzić do drastycznego przyrostu zachorowań. 18 stycznia uczniowie klas I-III wrócą do szkół w ścisłym reżimie sanitarnym. Przedstawiamy przygotowane przez Ministerstwo Zdrowia wytyczne oraz harmonogram testowania nauczycieli.

 • SamorządoweNa zdjęciu mieszkanka korzystająca z kolejkomatu

  Kolejki bez kolejki

  dodano: 11 stycznia 2021
  Od stycznia klienci Urzędu Miasta Legionowo korzystają z udogodnienia w postaci nowoczesnego systemu kolejkowego zwanego popularnie kolejkomatem. Poza tradycyjnym pobraniem biletu z numerem w kolejce, klienci załatwiający sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich, Referacie Dochodów, a także Referacie Windykacji i Egzekucji mogą umówić się na wizytę za pośrednictwem serwisu internetowego.
 • EdukacjaNa rysunku grupa ludzi. Dwie osoby dorosłe oraz trójka dzieci. Napis: Rodzina 500+

  Wnioski o 500 plus już od 1 lutego

  dodano: 11 stycznia 2021
  Program "Rodzina 500+" obecnie obejmuje prawie 4 mln dzieci w Polsce. Świadczenie wychowawcze przysługuje na każde dziecko do ukończenia 18. roku życia, bez względu na dochód osiągany przez rodzinę. W 2021 r. zmieniają się przepisy dotyczące przyznawania tego świadczenia. Poniżej przedstawiamy najważniejsze aktualne informacje o programie 500 plus.
 • KomunikatyLogo z napisem: Mazowsze serce Polski.

  Konsultacje zmiany projektu „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok"

  dodano: 11 stycznia 2021
  Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do konsultacji projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie „Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2021 rok”.
 • KulturaPostać Charlesa Spencera Chaplina, aktora i reżysera.

  Konkurs plastyczny na plakat "Teraz Chaplin"

  dodano: 11 stycznia 2021
  Zapraszamy młodzież do udziału w konkursie plastycznym na plakat "Teraz Chaplin". Termin składania prac do MOK Legionowo upływa 15 marca 2021.
 • SportOsoby trenujące na nartorolkach.

  Ferie w Promenadzie Zegrze

  dodano: 11 stycznia 2021

  W związku z obostrzeniami, jakie dotknęły wszystkich oraz brakiem zorganizowania ferii - wyjazdów - Promenada Zegrze proponuje dzieciom, młodzieży oraz osobom starszym aktywną formę spędzenia wolnego czasu.

  Zajęcia z nauki jazdy na nartorolkach terenowych. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 7 roku życia, prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów z Towarzystwa Narciarskiego „Biegówki”. W ramach zajęć Promenada Zegrze zapewnia ciepłe napoje na wynos.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Pilne

  [Aktualizacja] Awaria systemu "Źródło"

  dodano: 08 stycznia 2021

  [Aktualizacja 08.01, godz. 15:09] Awaria systemu została usunięta.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 08 stycznia 2021

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około od -3°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu od -4°C do -2°C.

 • EdukacjaKobieta z kciukami podniesionymi w górę.

  Ośmiu Wspaniałych - zgłoszenia

  dodano: 08 stycznia 2021

  Rozpoczęła się XXVIII Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajdują się w gronie laureatów edycji stołecznej. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się uzyskaniem tytułu laureata w kategorii Ósemka Junior oraz w kategorii Ósemeczka.

 • NGOBiurko z dwoma laptopami, przy nim dwie pracujące osoby.

  Oferta stowarzyszenia BORIS

  dodano: 07 stycznia 2021

  Stowarzyszenie BORIS informuje organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu legionowskiego o możliwości skorzystania ze wsparcia tarczy antykryzysowej COVID-19. Wsparcie dotyczy organizacji, które jeszcze nie skorzystały z pomocy. Jako Lokalny Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej stowarzyszenie chętnie pomoże zainteresowanym w sprawdzeniu czy mogą skorzystać oraz pomoże w wypełnieniu wniosku.