zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • SportVIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży w Legionowie za nami

  VIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży w Legionowie za nami

  dodano: 17 maja 2019

  Największe sportowe wydarzenie dla osób niepełnosprawnych w Legionowie – VIII Paraolimpiada Dzieci i Młodzieży, już zakończona. Jak co roku impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo oraz Starosty Powiatu Legionowskiego, tym razem w majowy piątek (17.05.2019 r.).

  więcej
 • KomunikacjaWidok na Kozłówkę, SKM

  System parkingowy jakiego nie ma nikt na świecie

  dodano: 17 maja 2019

  Za dwa lata ruszyć ma warszawska aplikacja smartfonowa, która w czasie rzeczywistym będzie informowała kierowców o zajętości 30 tys. miejsc parkingowych w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego, a także kilku tysięcy miejsc w Legionowie, Markach, Pruszkowie, Radzyminie i Ząbkach. Jak podaje branżowy portal TransportPubliczny dziś nie ma na świecie porównywalnego systemu. Podobny jest w San Francisco w Stanach, ale mniejszy.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: Burze z gradem

  dodano: 17 maja 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: 17 maja br. prognozuje się wystąpienie burz z gradem.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńNoc Muzeów w Legionowie

  Noc Muzeów w Legionowie

  dodano: 17 maja 2019

  Już niebawem 18 maja w Muzeum Historycznym w Legionowie kolejna odsłona „Nocy Muzeów”! Zapraszamy zarówno do siedziby przy ul. Mickiewicza 23, jak i do filii „Piaski” przy Al. Sybiraków 23.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Burze z gradem

  dodano: 16 maja 2019

  IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu prognozuje wystąpienie miejscami burz z opadami deszczu do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie możliwy grad. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 15:00 dnia 16.05.2019 do godz. 23:30 dnia 16.05.2019

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Intensywne opady deszczu z burzami

  dodano: 15 maja 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia - od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h.

  więcej
 • Edukacja

  Odra w Legionowie

  dodano: 15 maja 2019

  Przypadek zachorowania na odrę w Legionowie. Zachorowała jedna z nauczycielek nauczania początkowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przy ul. Jana Pawła I. Rodzice zostali poinformowani. Sanepid potwierdzi zgłoszenie.

  więcej
 • Inwestycje w trakcie realizacji

  Zapoznaj się z koncepcjami i zgłoś uwagi

  dodano: 15 maja 2019

  Prezentujemy koncepcje wykonania ul. Bukowej i ul. Sosnowej w Legionowie zrealizowane przez projektantów. Swoje uwagi do przedstawionych koncepcji można zgłaszać mailowo na adres: inwestycje@um.legionowo.pl lub osobiście w Wydziale Inwestycji.

  więcej
 • Kultura100 lat dla Legionowa!

  100 lat! Miasto uczciło powstanie swojej nazwy

  dodano: 14 maja 2019

  Ostatni weekend upłynął pod znakiem świętowania 100. rocznicy nadania nazwy Legionowo. Mieszkańcy spędzili go na urodzinach przy DPD Arena Legionowo. Czekało na nich miasteczko historyczne, loty balonami, koncerty oraz wielki piknik.

  więcej
 • Kultura76. rocznica utworzenia I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki

  76. rocznica utworzenia I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki

  dodano: 10 maja 2019

  W Parku Kościuszkowców odbyły się dzisiaj (10.05) o godz. 12:00 uroczystości związane z 76. rocznicą utworzenia I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. Okazją ku temu spotkaniu była również 100. rocznica nadania nazwy Legionowo.

  więcej