zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Zdrowie

  Badania mammograficzne

  dodano: 28 marca 2019

  Zapraszamy na badania mammograficzne.

  więcej
 • Edukacja

  Kuźnia Kopernikowskich Talentów

  dodano: 28 marca 2019

  W miniony piątek legionowska „jedynka” obchodziła swoje święto. Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod hasłem „Kuźnia Kopernikowskich Talentów”. Punktualnie w południe rozpoczęła się uroczystość z udziałem uczniów, rodziców i zaproszonych gości.

  więcej
 • Edukacja

  Strajk w oświacie

  dodano: 27 marca 2019

  Zakończyło się referendum strajkowe w legionowskich placówkach oświatowych. W sporze zbiorowym udział zadeklarowało prawie 90% nauczycieli. W Legionowie najprawdopodobniej strajk podejmą cztery placówki przedszkolne, żłobek oraz wszystkie szkoły. Miasto przygotowuje się do podjęcia opieki nad uczniami.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńFestiwal Kwiatów i Zieleni

  Festiwal kwiatów i zieleni

  dodano: 27 marca 2019

  Zapraszamy mieszkańców Legionowa po sadzonki drzew i kwiatów. Już 12 kwietnia na dziedzińcu przed wejściem głównym do ratusza odbędzie się wyjątkowy festiwal, który od dawna wpisuje się już w tradycję legionowskich spotkań – Festiwal Kwiatów i Zieleni.

  więcej
 • Edukacja

  Zbieramy oferty półkolonii

  dodano: 27 marca 2019

  Przedsiębiorco! Organizujesz półkolonie dla dzieci, które w wakacje pozostają w mieście? Zgłoś się do urzędu ze swoją ofertą. Przygotowujemy ulotkę informacyjną, która trafi do legionowskich szkół i przedszkoli. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia.

  więcej
 • EdukacjaPlakat promujący konkurs plastyczny. A Ty jak świętujesz 15-tą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej? Planujesz coś szczególnego? A może masz jakieś inspirujące pomysły jeśli chodzi o formę świętowania?

  Konkurs plastyczny „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

  dodano: 26 marca 2019

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy zaprasza uczniów szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego do udziału w konkursie plastycznym „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: silny wiatr

  dodano: 26 marca 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego zachodu. Możliwe burze. Obowiązuje od godz. 14 do 19 w dniu 26 marca br.

  więcej
 • Komunikacja

  DKM D3: zmiana popołudniowego kursu

  dodano: 26 marca 2019

  W związku z prośbą mieszkańców zmieniamy jeden kurs na linii D3.

  więcej
 • Pociąg Kolei Mazowieckich/Fot. Koleje Mazowieckie

  Utrudnienia na kolei

  dodano: 26 marca 2019

  Koleje Mazowieckie informują o utrudnieniach, które pojawią się w nadchodzących dniach. W dniach 22-25 marca nastąpi wstrzymanie ruchu pociągów pomiędzy st. Warszawa Praga i st. Warszawa Gdańska. Wszystkie pociągi rozpoczynające i kończące bieg w Warszawie pojadą do/z st. Warszawy Wschodniej.

  więcej
 • ZdrowieCo musisz wiedzieć

  Czerniak - co to jest?

  dodano: 25 marca 2019

  Czerniak to nowotwór złośliwy skóry, charakteryzujący się niezwykle dynamicznym wzrostem. Sprawdź, czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka.

  więcej