zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: oblodzenie

  dodano: 07 stycznia 2021

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna gruntu około -4°C.

 • ZdrowieGrafika promująca akcję #szczepimysię

  Mapa punktów szczepień

  dodano: 07 stycznia 2021

  Na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. Lista ma być na bieżąco aktualizowana. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień. Na terenie Legionowa jest obecnie pięć punktów szczepień.

 • ZdrowieNa zdjęciu: sześć dłoni splecionych w okrąg.

  Pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w Legionowie

  dodano: 05 stycznia 2021
  Poradnia znajduje się w Legionowie, przy ul. Ks. Jana Ignacego Skorupki 23A.
 • EdukacjaBudynek Szkoły Podstawowej nr 7 i zainstalowany na nim miernik jakości powietrza i wyświetlacz pokazujący stan jakości powietrza.

  Edukacyjna Sieć Antysmogowa

  dodano: 05 stycznia 2021
  Na budynku szkoły przy ulicy Królowej Jadwigi pojawił się miernik jakości powietrza i wyświetlacz, który służy uczniom, nauczycielom i okolicznym mieszkańcom. Nie jest to jedyny efekt udziału Szkoły Podstawowej nr 7 w ogólnopolskim programie pn. Edukacyjna Sieć Antysmogowa. To projekt informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym, który przygotowuje nauczycieli do pracy z uczniami w zakresie edukacji o smogu.
 • KomunikatyNa zdjęciu stragan z warzywami

  Brak opłaty targowej na targowisku i na terenie całego miasta

  dodano: 05 stycznia 2021

  Urząd Miasta Legionowo informuje, że zgodnie z art. 1 pkt 38 ustawy z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r., poz. 2255)

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca - Wyłączenia wody.

  Wyłączenia wody: styczeń 2021

  dodano: 05 stycznia 2021
  Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne „Legionowo” Sp. z o.o. zawiadamia o wyłączeniach dostaw wody na terenie miasta.
 • EdukacjaGrafika z logo - Narkotyki? To mnie nie kręci!

  Narkotyki? To mnie nie kręci!

  dodano: 05 stycznia 2021
  Urząd Miasta Legionowo zakupił materiały profilaktyczno-edukacyjne dla klas I-VIII. Dotyczą one problemu eksperymentowania substancjami psychoaktywnymi. Pakiety o skutkach działania narkotyków i o dopalaczach trafiły do legionowskich szkół i już po feriach będą mogły być wykorzystane. Materiały dostosowane do obecnej sytuacji pandemicznej będą uzupełnieniem szkolnych programów profilaktycznych.
 • OdpadyNa zdjęciu kontenery na śmieci

  Harmonogramy odbioru odpadów w Legionowie w roku 2021

  dodano: 05 stycznia 2021

  Harmonogramy odbioru odpadów na 2021 rok są dostępne na podstronie: Środowisko | Odpady | Harmonogramy odbiorów odpadów 2021.

 • NGOGrafika wyróżniająca z napisem - Przekaż swój 1%.

  Dlaczego warto przekazać 1% w Legionowie?

  dodano: 05 stycznia 2021

  Każdego roku coraz więcej osób decyduje się wspierać działalność organizacji społecznych przekazując 1% podatku przy rozliczaniu PIT. Jednak szacuje się, że 57% Polaków nadal nie korzysta z tej możliwości, a szkoda.

 • KulturaNa zdjęciu dziewczynka korzysta z laptopa. Na pierwszym planie znajdują się owoce oraz czasopisma.

  Propozycje na ferie zimowe

  dodano: 04 stycznia 2021
  W poniedziałek 4 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe. Ze względu na pandemię koronawirusa i związane z nią obostrzenia, zimowy wypoczynek będzie wyglądał nieco inaczej niż w latach ubiegłych. Nie oznacza to jednak, że musi być mniej interesujący. Instytucje kultury prowadzone przez Samorząd Województwa Mazowieckiego proponują ciekawe i bezpieczne formy spędzania tego czasu.