zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • KulturaSpecjalna podstrona na 100 lat nazwy Legionowo

  Strona specjalna: 100 lat nazwy Legionowo

  dodano: 15 marca 2019

  Z wielką przyjemnością uruchomiliśmy dziś (15.03) dla naszych mieszkańców i wszystkich odwiedzających naszą stronę - specjalną www "100 lat nazwy Legionowo".

  więcej
 • Inwestycje w trakcie realizacjiRemont

  Przebudowa ulicy T. Kościuszki

  dodano: 15 marca 2019

  Urząd Miasta Legionowo zamieścił ogłoszenie o poszukiwaniu wykonawcy, który zajmie się przebudową ulicy T. Kościuszki oraz budową ścieżki rowerowej w ulicy Handlowej.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

  dodano: 15 marca 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed wystąpieniem silnego, zachodniego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 30 km/h, w porywach miejscami do około 80 km/h. Ostrzeżenie obowiązuje od 00:00/16.03 do 12:00/16.03.2019 prędkość do 30 km/h, porywy do 80 km/h.

  więcej
 • NGOInicjatywa Lokalna

  Nowa uproszczona procedura inicjatywy lokalnej w Legionowie już obowiązuje

  dodano: 15 marca 2019

  W 2010 r. w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie wprowadzono definicję inicjatywy lokalnej i przepisy ją regulujące. Inicjatywa lokalna rozumiana jest jako forma współpracy jednostek samorządu terytorialnego z ich mieszkańcami, w celu wspólnego realizowania zadania publicznego na rzecz społeczności lokalnej.

  więcej
 • Inwestycje w trakcie realizacji

  Prace na DK61 wstrzymane

  dodano: 15 marca 2019

  Prace przy przebudowie ostatniego legionowskiego odcinka dk61 zostały przerwane. Jak informuje inwestor, czyli GDDKiA, toczy się postępowanie u wojewody mazowieckiego związane z pozyskaniem zamiennej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

  więcej
 • EdukacjaPraca na komputerze

  Ja w Internecie – bezpłatne szkolenia

  dodano: 14 marca 2019

  „Ja w Internecie” to program bezpłatnych szkoleń przeznaczonych dla mieszkańców Legionowa powyżej 25-go roku życia, dotyczący umiejętności korzystania z narzędzi dostępnych w sieci.

  więcej
 • EKO LegionowoZastępca Prezydenta Miasta Legionowo Marek Pawlak i Wicestarosta Legionowski Konrad Michalski

  Coraz więcej czujników

  dodano: 13 marca 2019

  25 nowych czujników na terenie Powiatu Legionowskiego, w tym 4 w Legionowie – to efekt współpracy Starostwa Powiatowego z Urzędem Miasta Legionowo. Dziś (13.03) wicestarosta Konrad Michalski oficjalnie przekazał trzy czujniki zastępcy prezydenta Markowi Pawlakowi. Obaj przedstawiciele władz podpisali umowę użyczenia tych urządzeń.

  więcej
 • Znak prace drogowe

  Ruszyły inwestycje

  dodano: 13 marca 2019

  Wyższe temperatury oraz zakończenie procedur związanych z rozstrzygnięciem przetargów spowodowało rozpoczęcie prac na legionowskich budowach.

  więcej
 • ZdrowieWirus HIV/grafika - aids.gov.pl

  Profilaktyka przede wszystkim

  dodano: 13 marca 2019

  Zakażenia przenoszone drogą płciową stanowią poważny problem zdrowotny zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Co więcej, jest to problem, który od kilku lat szybko narasta. Dlatego warto zapoznać się ze sposobem ich przenoszenia, zarażania się nimi oraz w jaki sposób rozmawiać o nich z najbliższymi.

  więcej
 • Konkurs

  Konkurs na logo, spiesz się!

  dodano: 13 marca 2019

  Prezydent Miasta Legionowo ogłasza konkurs na logo 100 lat nazwy Legionowo. Termin składania prac upłynie 22 marca, spiesz się!

  więcej