zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kultura

  Majowe Grillowanie - Pork&Grill

  dodano: 30 kwietnia 2019

  Grillowanie stało się polską tradycją narodową. Najbliższe kilka dni to doskonała okazja, by spędzić nieco czasu w dobrym towarzystwie, na świeżym powietrzu, a przy okazji zjeść coś dobrego i pobawić się przy skocznej muzyce.

  więcej
 • ZdrowiePlakat do akcji informacyjnej:

  Legionowo integruje

  dodano: 29 kwietnia 2019

  "Legionowo integruje" to grupa, która powstała, aby wspólnie stworzyć projekt legionowskiego integracyjnego placu zabaw. Zadaniem grupy jest diagnoza potrzeb i możliwości związanych z planowanym wybudowaniem integracyjnego placu zabaw w Legionowie. Koordynatorem projektu jest radna Matylda Durka.

  więcej
 • Edukacja

  ZNP zawiesza ogólnopolski strajk

  dodano: 25 kwietnia 2019
  Od soboty, 27 kwietnia ZNP zawiesza ogólnopolski strajk.
  więcej
 • Edukacja

  Strajk. Aktualna sytuacja

  dodano: 25 kwietnia 2019

  Dziś do strajku przystąpiło 193 nauczycieli szkół i przedszkoli. W SP3 zajęcia dydaktyczne prowadzone są w klasach o-III, IV i VIII, natomiast w SP7 w klasach 0-III.

  więcej
 • Komunikaty

  Miejskie imprezy - przedłużamy czas na zgłoszenia!

  dodano: 24 kwietnia 2019

  Urząd Miasta Legionowo i Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają do współtworzenia świąt naszego miasta: 100-lecie nazwy Legionowo (11.05.2019) oraz XL Dni Legionowa (15.06.2019), które odbywać się będą m.in. na terenie Stadionu Miejskiego i przy Arenie Legionowo.

  więcej
 • Edukacja

  Strajk. Aktualna sytuacja

  dodano: 24 kwietnia 2019

  Dziś do strajku przystąpiło 213 nauczycieli wszystkich szkół prowadzonych przez Gminę Legionowo (w tym dwóch zespołów szkolno-przedszkolnych) oraz dwóch samodzielnych przedszkoli – PM15 i PM7.

  więcej
 • EdukacjaRysujące dziecko

  Dyżury wakacyjne

  dodano: 23 kwietnia 2019

  Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających w roku szkolnym 2018/2019 do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

  dodano: 23 kwietnia 2019

  Od godz. 11:45 dnia 23.04.2019 do godz. 21:00 dnia 23.04.2019 prognozuje się silne wiatry o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h w porywach do 80 km/h/

  więcej