zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Automatyczny system podlewania w Parku Kościuszkowców

  Automatyczny system podlewania w Parku Kościuszkowców

  dodano: 12 lipca 2019

  Zainstalowany został automatyczny system podlewania w Parku Kościuszkowców na terenie Osiedla Piaski. Od 1.00 w nocy będzie włączać się kolejno 8 stref podlewania.

  więcej
 • Lodowisko jeszcze w tym roku

  dodano: 11 lipca 2019

  Nie tylko zadaszone lodowisko, ale też boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią. Taki obiekt powstanie jeszcze w tym roku przy DPD Arena Legionowo. Dzisiaj (11.07) KZB Legionowo sp. z o.o. podpisało umowę z warszawską firmą Moris-Polska Sp. z o.o. Inwestycja ma być zakończona w ciągu 150 dni od dnia wprowadzenia na budowę.

  więcej
 • Piotr Kołodziński

  Zmarł Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie

  dodano: 11 lipca 2019

  Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w środę (10 lipca) na wieczną służbę odszedł Prezes OSP Legionowo Druh Piotr Kołodziński. Był on związany z Ochotniczą Strażą Pożarną w Legionowie od 1965. W swojej karierze był m.in. harcmistrzem, funkcjonariuszem KP PSP Legionowo. Jest jednym z założycieli ZZS „Florian”.

  więcej
 • Zdrowie

  Przychodnia Moja już działa

  dodano: 09 lipca 2019

  W Centrum Aktywności i Zdrowia, z inicjatywy szefa Legionowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i prezesa Stowarzyszenia Pomocy „Nadzieja” Romana Biskupskiego powstała właśnie Przychodnia Moja – przychodnia rehabilitacji nie tylko dla seniorów.

  więcej
 • KulturaXV Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  XV Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  dodano: 08 lipca 2019

  Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej tradycyjnie odbywa się co roku w lipcu, sierpniu i wrześniu. Gromadzi słuchaczy, miłośników muzyki klasycznej i jej perfekcyjnych wykonawców - organistów i kameralistów. Organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie, a dyrektorem artystycznym dr Jan Bokszczanin.

  więcej
 • Na Kozłówce powstaje żłobek

  dodano: 04 lipca 2019

  Trwa budowa V budynku socjalnego. Na osiedlu Kozłówka powstaje blok dla 31 rodzin ze żłobkiem na parterze. Planowany termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2020 roku.

  więcej
 • Pociąg KM/Fot. Rynek kolejowy

  Zmiany na kolei w dniach 5-17 lipca

  dodano: 04 lipca 2019

  W związku z pracami torowymi na linii kolejowej 440 oraz wymianą urządzeń SRK w stacji Warszawa Aleje Jerozolimskie, w dniach 5-17 lipca 2019 r. wystąpią znaczne ograniczenia w ruchu pociągów na linii R8, m.in.: pociągi KM nie będą kursowały do/z st. Warszawa Lotnisko Chopina oraz zostaną odwołane pociągi do/z Piaseczna.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat promujący otwarcie zmodernizowanej części targu

  Targowisko kultury

  dodano: 03 lipca 2019

  Dobiegają końca prace remontowe na legionowskim targowisku. Fragment placu targowego położony od ul. Piłsudskiego w stronę ulicy Warszawskiej całkowicie zmienił wygląd. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 14 lipca. Warto przyjść, bo atrakcji, jak to na targu, będzie moc!

  więcej
 • Umowa na tunel podpisana

  dodano: 03 lipca 2019

  Zgodnie z zapowiedziami, 1 lipca br władze Legionowa podpisały z PKP PLK umowę na dofinansowanie budowy tunelu na Bukowcu oraz kładki pieszo – rowerowej w ciągu ulic Polna-Kwiatowa. Kolej dofinansuje budowy przepraw w kwocie blisko 12 mln zł. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca 2022 roku.

  więcej
 • Konkurs fotograficzny

  Konkurs fotograficzny #legionowo

  dodano: 03 lipca 2019

  Zrób zdjęcie, które będzie przedstawiało miejsce, architekturę, chwile w Legionowie lub mieszkańców naszego miasta i prześlij na adres: konkurs@um.legionowo.pl.

  więcej