zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Inwestycje w trakcie realizacji

  Zapoznaj się z koncepcjami i zgłoś uwagi

  dodano: 15 maja 2019

  Prezentujemy koncepcje wykonania ul. Bukowej i ul. Sosnowej w Legionowie zrealizowane przez projektantów. Swoje uwagi do przedstawionych koncepcji można zgłaszać mailowo na adres: inwestycje@um.legionowo.pl lub osobiście w Wydziale Inwestycji.

  więcej
 • Kultura100 lat dla Legionowa!

  100 lat! Miasto uczciło powstanie swojej nazwy

  dodano: 14 maja 2019

  Ostatni weekend upłynął pod znakiem świętowania 100. rocznicy nadania nazwy Legionowo. Mieszkańcy spędzili go na urodzinach przy DPD Arena Legionowo. Czekało na nich miasteczko historyczne, loty balonami, koncerty oraz wielki piknik.

  więcej
 • Kultura76. rocznica utworzenia I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki

  76. rocznica utworzenia I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki

  dodano: 10 maja 2019

  W Parku Kościuszkowców odbyły się dzisiaj (10.05) o godz. 12:00 uroczystości związane z 76. rocznicą utworzenia I Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. Okazją ku temu spotkaniu była również 100. rocznica nadania nazwy Legionowo.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńOczarowani piosenką

  Oczarowani piosenką

  dodano: 09 maja 2019

  Dziesięć lat temu podczas Nocnego Maratonu Piosenki spotkali się harcerze z legionowskiego hufca ZHP wraz z weteranami harcerskich szlaków. Wspólnota piosenki, atmosfera i klimat spotkania zaowocowały warsztatami w trakcie których weterani wspólnie z hufcową młodzieżą śpiewali, uczyli gry na instrumentach i inspirowali do działania. Efekt- Festiwal Wiosenne Czarowanie, 15 maja 2010 roku w legionowskiej „Jedynce”. Na scenie zaprezentowało się kilkanaście zespołów z hufca i miejscowości ościennych. Koncerty zainaugurował zespół Wołosatki z Kielc, od lat będący ostoją piosenki harcerskiej i turystycznej.

  więcej
 • KomunikacjaTymczasowe zamknięcie przejazdu w ul. Kwiatowej | Źródło: openstreetmap.com/UM Legionowo

  Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego w ul. Kwiatowej

  dodano: 08 maja 2019

  Zamknięcie przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Kwiatowej nastąpi w nocy z 09.05 br. od godz. 23:30 do 10.05 br. do godz. 04:50.

  więcej
 • Dąb

  Nazwij drzewo - konkurs na nazwę dla pomnika przyrody

  dodano: 08 maja 2019

  Wszystkich miłośników przyrody, zapraszamy do udziału w konkursie internetowym „Nazwij pomnik”.

  więcej
 • ZdrowieBaner promujący wydarzenie

  Mobilny Miesiąc Zdrowia

  dodano: 08 maja 2019

  Mobilny Miesiąc Zdrowia to ogólnopolska akcja organizowana przez Fundację Ziko dla Zdrowia, w trakcie której można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne w jednym ze specjalistycznych, przystosowanych do tego pojazdów. Chętni sprawdzą stan swojego serca, płuc, kości, skóry głowy i cery oraz uzyskają dermokonsultantki i farmaceuty.

  więcej
 • Kultura3 maja i Pork&Grill

  3 maja i Pork&Grill

  dodano: 07 maja 2019

  W miniony piątek (3.05) świętowaliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Prócz oficjalnych uroczystości, tradycyjnie jak co roku, na terenie przy DPD Arena Legionowo odbyło się Majowe Grilowanie – Pork&Grill.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki

  dodano: 07 maja 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje lokalnie spadek temperatury do -1°C, a przy gruncie do -4°C. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 00:00 dnia 08.05.2019 do godz. 07:30 dnia 08.05.2019.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  Piknik pod patronatem MON z okazji 100. lat nazwy Legionowo

  dodano: 07 maja 2019

  Świętujmy razem z wojskiem - "100 lat Miasta Legionów". Minister Obrony Narodowej zaprasza na świętowanie 100. rocznicy nadania nazwy Legionowo.

  więcej