zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Edukacja

  Zbieramy oferty półkolonii

  dodano: 27 marca 2019

  Przedsiębiorco! Organizujesz półkolonie dla dzieci, które w wakacje pozostają w mieście? Zgłoś się do urzędu ze swoją ofertą. Przygotowujemy ulotkę informacyjną, która trafi do legionowskich szkół i przedszkoli. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia.

  więcej
 • EdukacjaPlakat promujący konkurs plastyczny. A Ty jak świętujesz 15-tą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej? Planujesz coś szczególnego? A może masz jakieś inspirujące pomysły jeśli chodzi o formę świętowania?

  Konkurs plastyczny „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

  dodano: 26 marca 2019

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy zaprasza uczniów szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego do udziału w konkursie plastycznym „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie meteo

  Ostrzeżenie: silny wiatr

  dodano: 26 marca 2019

  IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego zachodu. Możliwe burze. Obowiązuje od godz. 14 do 19 w dniu 26 marca br.

  więcej
 • Komunikacja

  DKM D3: zmiana popołudniowego kursu

  dodano: 26 marca 2019

  W związku z prośbą mieszkańców zmieniamy jeden kurs na linii D3.

  więcej
 • Pociąg Kolei Mazowieckich/Fot. Koleje Mazowieckie

  Utrudnienia na kolei

  dodano: 26 marca 2019

  Koleje Mazowieckie informują o utrudnieniach, które pojawią się w nadchodzących dniach. W dniach 22-25 marca nastąpi wstrzymanie ruchu pociągów pomiędzy st. Warszawa Praga i st. Warszawa Gdańska. Wszystkie pociągi rozpoczynające i kończące bieg w Warszawie pojadą do/z st. Warszawy Wschodniej.

  więcej
 • ZdrowieCo musisz wiedzieć

  Czerniak - co to jest?

  dodano: 25 marca 2019

  Czerniak to nowotwór złośliwy skóry, charakteryzujący się niezwykle dynamicznym wzrostem. Sprawdź, czy jesteś w grupie podwyższonego ryzyka.

  więcej
 • Sport

  Zimowy medalista

  dodano: 25 marca 2019

  Michał Perl, zawodnik UKS „Delfin” Legionowo, na Mistrzostwach Świata w pływaniu zimowym w Murmańsku zdobył aż 5 złotych medali i 1 srebrny. Dzięki temu zdobył tytuł najlepszego zawodnika reprezentacji Polski. Gratulacje mieszkającemu na terenie powiatu legionowskiego zawodnikowi złożył prezydent Roman Smogorzewski.

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie o złej jakości powietrza

  Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

  dodano: 25 marca 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 26 stycznia br., do końca dnia.

  więcej
 • Zdrowie

  Profilaktyka przede wszystkim

  dodano: 25 marca 2019

  Blisko 3000 broszur dotyczących zakażeń przenoszonych drogą płciową trafiło w marcu do legionowskich szkół. Dyrekcje szkół zostały także poproszone o przeprowadzenie lekcji, uświadamiających zagrożenia wśród najstarszych uczniów. Kolejne broszury i ulotki, przygotowane przez Krajowe Centrum ds. AIDS i sfinansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia, zostaną zamówione i rozdystrybuowane wkrótce wśród mieszkańców Legionowa.

  więcej
 • Inwestycje

  Utrudnienia na Piaskach

  dodano: 25 marca 2019

  Trwają prace remontowe na drodze wewnętrznej pomiędzy parkingiem wielopoziomowym a blokami na osiedlu Piaski. Prace prowadzone są przy utrzymanym ruchu, ale występują chwilowe utrudnienia związane ze zwężeniem ulicy. Niemożliwy jest także dojazd do garaży w dniach 25-26 marca.

  więcej