zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Zła jakość powietrza.

  Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

  dodano: 19 stycznia 2021
  W dniu 19.01.2021 r. na części woj. mazowieckiego istnieje ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 (100 µg/m3).
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: opady marznące

  dodano: 19 stycznia 2021

  Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Strefa opadów przemieszczać się będzie z zachodu na wschód regionu.

 • EdukacjaNa zdjęciu nauczycielka na tle tablicy

  Nauczyciele z wynikami

  dodano: 18 stycznia 2021

  W ostatnim tygodniu ferii zimowych nauczyciele klas I-III szkół podstawowych i specjalnych oraz inni pracownicy oświaty, którzy wracają do szkół, mieli przeprowadzone badania na obecność SARS-CoV-2. Były bezpłatne i dobrowolne.

 • Straż Miejska w LegionowieNa zdjęciu osoba ze złożonymi dłońmi, a na nich rękawiczki z obciętymi częściami na palce.

  Straż Miejska pomaga bezdomnym

  dodano: 18 stycznia 2021

  W związku z okresem jesienno-zimowym, już od października legionowscy strażnicy miejscy wraz z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej monitorują miejsca, w których przebywają osoby bezdomne. W trakcie wizyt oceniana jest kondycja fizyczna bezdomnych, poza tym informowani oni są o możliwości skorzystania z Legionowskiego Centrum Charytatywno-Opiekuńczego lub ogrzewalni Caritasu. Natomiast z chwilą pojawienia się komunikatów o nadciągających mrozach strażnicy miejscy, w obawie o zdrowie i życie bezdomnych, zaczęli częściej odwiedzać miejsca ich pobytu, dostarczając prowiant i ciepłą herbatę.

 • Straż Miejska w LegionowieJezioro Zegrzyńskie i poduszkowiec WOPR Legionowo. Źródło zdjęcia - WOPR Legionowo.

  Bezpieczeństwo podczas zimy

  dodano: 18 stycznia 2021

  Co roku zimą służby ratunkowe borykają się z tym samym problem, z nieostrożnością osób wchodzących na zamarznięte zbiorniki wodne. Najczęściej takie wypadki przytrafiają się niestety dzieciom, które jeszcze nie potrafią przewidzieć skutków swoich zachowań ale i dorośli, którzy opiekują się swoimi pociechami, czasem nie są zbyt przezorni i w porę nie przewidują zagrożeń, które mogą wyniknąć podczas zimowego spaceru.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Zła jakość powietrza.

  Ostrzeżenie o złej jakości powietrza

  dodano: 18 stycznia 2021
  W dniu 18.01.2021 r. na części woj. mazowieckiego istnieje ryzyko wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 (150 µg/m3).
 • EdukacjaGrafika promująca konkurs pn. Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie. Na niej trzy postacie w maseczkach.

  Zapraszamy do udziału w konkursie “Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie”!

  dodano: 18 stycznia 2021
  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie pn. „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie”.
 • KomunikatyWolontariusz z zakupami. Wolontariusz rozmawiający przez telefon.

  Program "Wspieraj Seniora" przedłużony na I kwartał 2021 r.

  dodano: 18 stycznia 2021
  W związku z utrzymującym się stanem epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, kierując się troską o bezpieczeństwo osób starszych, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przedłuża realizację programu „Wspieraj Seniora” w ramach Solidarnościowego Korpusu Wsparcia Seniorów, na I kwartał 2021 r. z ewentualną możliwością wydłużenia jego realizacji o kolejne miesiące, w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: silny mróz

  dodano: 18 stycznia 2021

  [Aktualizacja] Minionej nocy najniższą temperaturę powietrza zanotowano w Ostrołęce (-24,6°C) i Dąbrówce Starej (-24,2°C). Na wielu stacjach telemetrycznych temperatura spadła poniżej -20°C, ale już zaczyna wzrastać. Prognozowana na dzisiaj temperatura maksymalna od -14°C do -11°C, na południu województwa miejscami około -9°C.

 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  Utrudnienia w Punkcie Kodowania Biletów Legionowo

  dodano: 15 stycznia 2021

  Z przyczyn technicznych Punkt Kodowania Biletów znajdujący się w Legionowie pozostaje nieczynny do odwołania.

  Przepraszamy za utrudnienia.