zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • EdukacjaUczennica trzymająca w ustach ołówek, siedzi przy laptopie

  Ministerstwo Edukacji i Nauki - informacja o funkcjonowaniu szkół

  dodano: 02 lutego 2021

  Od poniedziałku, 1 lutego br. nadal obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Ministerstwo Edukacji i Nauki zmieniło rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.

 • EdukacjaGrafika informująca o terminach postępowań rekrutacyjnych

  Terminy rekrutacyjne do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych

  dodano: 01 lutego 2021

  Ministerstwo edukacji i nauki ogłasza terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Ustalony przez Ministra Edukacji i Nauki harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

 • EdukacjaGrafika z kobietą zakrywającą rękami twarz przy laptopie.

  Gdzie jest granica bezpiecznego Internetu?

  dodano: 01 lutego 2021

  Jak bardzo nowe technologie przejmują kontrolę nad młodymi użytkownikami? Czym są uzależnienia behawioralne Czy świat internetu ma wpływ na zaburzenia żywienia? O tym opowiedzą praktycy, eksperci zaproszeni na najbliższe posiedzenie Komisji Polityki Socjalnej i Prorodzinnej sejmiku województwa. Specjalnie z myślą o rodzicach, ale też o młodzieży, pedagogach, osobach pracujących z młodymi mieszkańcami Mazowsza obrady komisji będzie można oglądać na żywo.

 • EdukacjaBudynek główny Muzeum Historycznego w Legionowie

  Muzeum ponownie otwarte

  dodano: 01 lutego 2021

  Muzea od dziś, tj. od 1 lutego, mogą rozpocząć funkcjonowanie w ścisłym rygorze sanitarnym uwzględniającym 1 osobę na 15 m2. W związku z tym, na podstawie nowego regulaminu otwiera się na zwiedzających legionowskie muzeum.

 • ZdrowieTelefon trzymany w dłoniach

  Wszystkie rządowe numery telefonów związane z COVID-19 i szczepieniami

  dodano: 01 lutego 2021

  Od początku epidemii koronawirusa Ministerstwo Zdrowia uruchomiło kilka numerów telefonu, żeby uzyskanie niezbędnych informacji było jeszcze prostsze. Teraz można je odnaleźć w specjalnej zakładce, gdzie udzielane są informacje na temat koronawirusa i szczepień przeciw COVID-19. Pamiętaj, dla swojego bezpieczeństwa korzystaj tylko ze sprawdzonych danych kontaktowych!

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  Obwieszczenie

  dodano: 29 stycznia 2021

  Obwieszczenie Prezydenta Miasta Legionowo w sprawie wyłożenia do publicznego wglądu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowo dla terenu oznaczonego symbolem 2UA w zmianie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Legionowa przyjętej uchwałą nr XXIII/291/2008 Rady Miasta Legionowo z dnia 3 września 2008 r.

 • KomunikatyLogo i napis Mazowsze. Serce Polski

  Informacja o konsultacjach projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu obywatelskiego województwa mazowieckiego

  dodano: 29 stycznia 2021
  Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego do konsultowania projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego zmieniającej uchwałę w sprawie budżetu obywatelskiego województwa mazowieckiego.
 • Grafika promująca 29 finał WOŚP

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w Legionowie

  dodano: 29 stycznia 2021

  W Legionowie w tym roku działają dwa sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do niedzielnego finału prowadzone są w LO im. Marii Konopnickiej oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. Trwają tam licytacje przygotowane przez sztaby, we współpracy z mieszkańcami oraz samorządowcami. Tradycyjne fajerwerki związane ze światełkiem do nieba zostaną zastąpione przez snop światła z reflektora sprzed ratusza.

 • ZdrowieNa zdjęciu wygląd koronawirusa.

  Przedłużone zasady bezpieczeństwa z wyjątkami

  dodano: 28 stycznia 2021

  Jak informuje administracja rządowa pomimo stabilnej sytuacji związanej z dostępnością wolnych łóżek i sprzętu, wciąż zmagamy się z wysoką liczbą osób w szpitalach i pod respiratorami w Polsce, a przede wszystkim – ze zgonami. Dlatego przedłużone zostają obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Wyjątkiem są sklepy w galeriach handlowych, muzea i galerie sztuki – od 1 lutego będzie możliwe ich ponowne funkcjonowanie w ścisłym reżimie sanitarnym. Pozostałe ograniczenia, które obowiązywały do tej pory, pozostają bez zmian.