zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Utrudnienia w tunelu

  Zakończenie remontu tunelu

  dodano: 06 grudnia 2018

  Do 10 grudnia starostwo powiatowe przedłużyło tymczasową organizację ruchu, która pozwalała kierowcom korzystać z przejazdu przez remontowany tunel poprzez sygnalizację i ruch wahadłowy. Jak potwierdza PKP PLK S.A., prace są na ukończeniu i lada chwila mieszkańcy Legionowa będą mogli korzystać bez przeszkód z tej przeprawy. Wydłużenie prac o kilka dni spowodowane zostało potrzebą wykonania dodatkowych prac.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńMikołajkowe Biegi Przełajowe

  38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Legionowa

  dodano: 06 grudnia 2018

  Arena Legionowo serdecznie zaprasza na 38. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Odbędą się one już w nadchodzący weekend, tj. 8 grudnia i prowadzić będą szlakami legionowskich lasów. Impreza rozpocznie się o godzinie 08:30 i trwać będzie do godziny 14:00. Start oraz meta biegu znajdować się będzie przy ul. Zakopiańskiej. Zawody mają charakter biegów przełajowych i odbędą się niezależnie od warunków pogodowych. Zapraszamy do kibicowania biegaczom!

  więcej
 • KomunikatyOstrzeżenie o złej jakości powietrza

  Ostrzeżenie. Zła jakość powietrza na Mazowszu

  dodano: 06 grudnia 2018

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 7 grudnia br., do końca dnia.

  więcej
 • KomunikacjaNowa wiata przystankowa na 3 Maja

  Nowe wiaty przystankowe

  dodano: 06 grudnia 2018

  Zainstalowano 8 nowych wiat przystankowych na terenie miasta. Dzięki nim poprawi się komfort mieszkańców korzystających z komunikacji publicznej.

  więcej
 • KomunikatyZmiana rozkładów linii D2 i D3

  D2 i D3. Zmiana kursów od 10 grudnia

  dodano: 04 grudnia 2018

  W związku ze zmianą kursów innych przewoźników od poniedziałku, 10 grudnia br., zmienia się także rozkład dwóch linii DKM Legionowo.

  więcej
 • Kultura

  "Kultura bez granic"

  dodano: 30 listopada 2018

  W związku z rozpoczęciem nowego sezonu cyklu „Kultura bez granic” Urząd Miasta Legionowo serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w koncercie symfonicznym z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki, który odbędzie się w Filharmonii Narodowej, 15 marca 2019 r. o godz. 19:30.

  więcej
 • Rusza świąteczna zbiórka żywności

  dodano: 30 listopada 2018

  Już dzisiaj (30 listopada) rusza X Legionowska Świąteczna Zbiórka Żywności. Ponad 500 wolontariuszy będzie pracowało w 24 sklepach na terenie Legionowa, Chotomowa, Michałowa Reginowa i Jabłonny.

  więcej
 • Połączy obie funkcje

  dodano: 29 listopada 2018

  Marek Pawlak, powołany 26 listopada na Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „Legionowo” Sp. z o.o. będzie nadal pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Legionowo. Zakres jego obowiązków w Urzędzie Miasta Legionowo został ograniczony, a zatrudnienie zmniejszone do 0,6 etatu.

  więcej
 • Wybieramy Człowieka Roku 2018

  Wybieramy Człowieka Roku 2018

  dodano: 28 listopada 2018

  Osoba, która w swoim życiu kieruje się najwyższymi wartościami moralnymi, żyje i pracuje z myślą o innych, poprzez swoją osobowość umożliwia mieszkańcom poznanie czegoś nowego, promuje Legionowo, zaraża entuzjazmem i udowadnia, że każdy może osiągnąć „niemożliwe” - taki powinien być Człowiek Roku 2018. Właśnie rozpoczął się konkurs swoje kandydatury należy zgłaszać do 12 grudnia.

  więcej
 • Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo

  Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo

  dodano: 27 listopada 2018

  W okresie jesienno-zimowym prawidłowe oświetlenie pojazdów nabiera szczególnego znaczenia. Po zmroku bardzo ważnym zadaniem przednich świateł pojazdów jest oświetlanie drogi oraz wszelkich przeszkód.

  więcej