zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Znak ostrzegawczy - roboty drogowe

  Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na drodze krajowej nr 61

  dodano: 27 kwietnia 2020

  W dniu 04.05.2020 r. o godz. 12:00 planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na drodze krajowej nr 61.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Biznesman z kciukiem zwróconym do góry

  Legionowski Pakiet Pomocowy zapewni dodatkowe wsparcie

  dodano: 24 kwietnia 2020

  Powiększyła się liczba projektów uchwał, które zostaną przedstawione radnym Rady Miasta Legionowo na najbliższej sesji (29.04), a koncentrują się na zwalczaniu efektów kryzysu spowodowanego pandemią. Objęcie wsparciem szerszego grona podmiotów ma za zadanie jak najskuteczniejszą pomoc zarówno organizacjom pozarządowym jak i przedsiębiorcom, w tym z branży medycznej.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Grafika: maseczki dla seniora

  Komunikat organizacyjny - Maseczki dla Seniora

  dodano: 22 kwietnia 2020

  W związku z bardzo dużym zainteresowaniem z Państwa strony chcielibyśmy przekazać kilka bardzo ważnych informacji organizacyjnych dotyczących trwającej akcji Maseczki dla Seniora.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Ważne

  Funkcjonowanie urzędu bez zmian

  dodano: 22 kwietnia 2020

  Już od dziś (22.04) obowiązują nowe przepisy rozporządzenia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Rząd doprecyzował w nich, między innymi, co należy rozumieć przez „zadania niezbędne”, które muszą być wykonywane przez jednostki samorządu terytorialnego. Dzięki przemyślanej strategii realizowania obsługi klienta oraz stosowania najwyższych standardów bezpieczeństwa w dobie pandemii Urząd Miasta Legionowo od dawna realizuje wskazane w dokumencie premiera zalecenia.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Osoby przy maseczkomacie

  Maseczka z automatu

  dodano: 21 kwietnia 2020

  W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie maseczkami ochronnymi, na terenie Legionowa stanęły dziś (21.04) dwa nowe maseczkomaty – w Centrum Komunikacyjnym i przy Ratuszu. Pojawiły się one w ramach pilotażowej akcji KZB Legionowo Sp. z o.o. oraz Urzędu Miasta Legionowo. Maseczki ochronne, które w nich znajdziemy, zostały zakupione przez spółkę miejską i odsprzedawane są po koszcie zakupu, tzn. 2,80 zł. za sztukę.

 • Grafika wyróżniająca: Zajęcia w żłobku/Fot. Żłobek Miejski w Legionowie

  Żłobek z wyjątkowym certyfikatem

  dodano: 20 kwietnia 2020

  Legionowski Żłobek Miejski - Motylkowy Świat w kwietniu br. już po raz czwarty otrzymał wyjątkowy certyfikat „Chronimy Dzieci”. Potwierdza on wyjątkową atmosferę bezpieczeństwa, szacunku oraz akceptacji w nim panującą. Dodatkowo podkreśla jak ważna jest w placówce troska o dziecko, zapewnienie mu harmonijnego rozwoju oraz odpowiedniej opieki.

 • KORONAWIRUSGrafika wyróżniająca: Ważne

  Zniesienie obostrzeń. Które regulacje uległy złagodzeniu w Legionowie.

  dodano: 20 kwietnia 2020

  Wychodzisz z domu? Zasłoń usta i nos za pomocą maseczki jednorazowej lub materiałowej, chusty, apaszki czy szalika.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Grafika wyróżniająca - ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie - przymrozki

  dodano: 17 kwietnia 2020

  Prognozuje się spadek temperatury od godz. 01:00 dnia 18.04.2020 do godz. 07:00 dnia 21.04.2020.W nocy prognozuje się lokalnie spadek temperatury od -4°C do -1°C, a przy gruncie miejscamido -6°C. Temperatura maksymalna w dzień od 10°C do 13°C.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Mechanizm wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej

  Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych

  dodano: 17 kwietnia 2020

  Dyrektor Urzędu Pracy m. st. Warszawy ogłasza, że w dniach 29.04 -12.05.2020 r. odbędzie się nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (np. kościelne osoby prawne, kluby sportowe) w przypadku spadku przychodów z działalności statutowej  w następstwie wystąpienia COVID-19, na podstawie art. 15 zze ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 374 z późn. zm.).

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca: Znak ostrzegawczy - roboty drogowe

  Zmiana organizacji ruchu DK61 na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Polnej

  dodano: 17 kwietnia 2020

  W dniu 17.04.2020 r. o godz. 11:00 planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na drodze krajowej nr 61.