zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Przerwy technologiczne na legionowskich pływalniach

  Przerwy technologiczne na legionowskich pływalniach

  dodano: 28 czerwca 2019

  KZB Legionowo Sp. z o.o. informuje o przerwach technologicznych na legionowskich pływalniach w okresie wakcyjnym.

  więcej
 • SportWakacje z Areną - program

  Wakacje z Areną

  dodano: 28 czerwca 2019

  Arena Legionowo przedstawia bezpłatną ofertę zajęć sportowych dla dzieci, które odbywać się będą w DPD Arenie Legionowo.

  więcej
 • Wotum zaufania i absolutorium

  dodano: 26 czerwca 2019

  Podczas dzisiejszej (26.06) sesji Rady Miasta Legionowo radni udzielili prezydentowi Romanowi Smogorzewskiemu absolutorium z wykonania budżetu za 2018 rok. Po raz pierwszy radni dyskutowali także nad raportem o stanie gminy oraz udzielili prezydentowi wotum zaufania.

  więcej
 • ZdrowiePark Zdrowia

  Legionowska Tężnia

  dodano: 26 czerwca 2019

  W Parku Zdrowia w Legionowie przy ul. Sobieskiego od czerwca 2015 roku funkcjonuje pierwsza bezpłatna i druga na Mazowszu tężnia solankowa. Oprócz niewątpliwych walorów zdrowotnych, park oferuje także przyjemny chłód, zacienione ławki, alejki między drzewami oraz plenerową siłownię. W letnie wieczory w parku odbywają się dyskoteki, koncerty i potańcówki pod gwiazdami.

  więcej
 • Fontanna na rynku

  Chłodniej przy fontannie

  dodano: 26 czerwca 2019

  Na legionowskim Rynku w otoczeniu zieleni stoi fontanna, która składa się z dwóch mis: dolna o średnicy 6 m oraz górna o średnicy 2,6 m. W dolnej misie zamontowano 40 dysz wraz z oświetleniem podwodnym. W górnej misie pracuje 5 dysz wraz z oświetleniem podwodnym. W upalny dzień miło posiedzieć przy rozbryzgującej się wodzie w centrum miasta.

  więcej
 • ZdrowieKurtyna wodna przy Arenie Legionowo

  Sposób na upały

  dodano: 26 czerwca 2019

  Idealne rozwiązanie na upalne dni w mieście to kurtyny wodne oraz zdroje. W Legionowie inicjatorem tego rozwiązania jest PWK Legionowo.

  więcej
 • Plac wodny

  Chłodniej na placu wodnym

  dodano: 26 czerwca 2019

  Przy ulicy Królowej Jadwigi, na terenie kompleksu z placami zabaw i boiskami sportowymi znajduje się plac wodny. Inwestycja ta podoba się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Przynosi ulgę podczas upałów, ale też dzięki specjalnym efektom świetlnym uprzyjemnia wieczorny spacer.

  więcej
 • Dąb

  Nazwij pomnik - konkurs na nazwę dla pomnika przyrody- ogłoszenie wyników

  dodano: 26 czerwca 2019

  Urząd Miasta Legionowo z przyjemnością ogłasza wyniki konkursu „Nazwij pomnik”. Przedmiotem konkursu było nadanie imienia dla przyszłego pomnika przyrody- dębu szypułkowego rosnącego w Legionowie na rogu ulic Mieszka I i Prymasowskiej.

  więcej
 • Upały

  Ostrzeżenie - upały

  dodano: 25 czerwca 2019

  Wydano ostrzeżenie przed upałami. Pogoda z temperaturą powyżej 30°C prognozowana jest w dniach 25 (od godz. 13:00) i 26 czerwca (do godz. 20:00).

  więcej
 • ZdrowieWyczerpanie cieplne a udar słoneczny/Fot. GIS

  Uwaga na wysokie temperatury

  dodano: 25 czerwca 2019

  W nadchodzących dniach IMGW ostrzega przed wysokimi temperaturami powietrza. Mogą one stanowić istotne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Pamiętajmy o regularnym piciu wody (nawet szklanka co godzinę) i przypominajmy o tym osobom starszym. To bardzo ważne, w ten sposób możemy zapobiec odwodnieniu.

  więcej