zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kalendarz wydarzeńDni Miejskiego Ośrodka Kultury

  Dni Miejskiego Ośrodka Kultury

  dodano: 09 kwietnia 2019

  Dni MOK to co roku okazja do spotkań dla tych, którzy na bieżąco śledzą naszą działalność, ale też zaproszenie do wszystkich wahających się, czy z naszej oferty skorzystać. Układając program tegorocznych spotkań uwzględniliśmy klasyczny podział - proponujemy dzień teatralny, dzień filmowy i dzień muzyczny.

  więcej
 • "Wodne Piaski" w czasie strajku

  dodano: 08 kwietnia 2019

  Spółka KZB Legionowo przygotowała specjalną ofertę na czas strajku w oświacie. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 16.00 dzieci i ich opiekunowie zapłacą 5 zł za godzinę korzystania z pływalni "Wodne Piaski".

  więcej
 • Edukacja

  Strajk rozpoczęty

  dodano: 08 kwietnia 2019

  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w poniedziałek (8.04) rozpoczął się strajk w oświacie. W Legionowie do akcji przystąpiły wszystkie szkoły i zespoły szkolno – przedszkolne oraz cztery samodzielne przedszkola: PM 5, PM 7, PM 10 i PM 12. Wszystkie strajkujące placówki zapewniają zgłoszonym dzieciom zajęcia opiekuńcze. Jednocześnie instytucje miejskie organizują dodatkowe zajęcia dla starszych dzieci.

  więcej
 • Zdrowie

  Jakość wody w Legionowie

  dodano: 08 kwietnia 2019

  W ostatnich dniach na forach internetowych pojawił się temat jakości wody. I to nie tylko w Legionowie, odzywali się mieszkańcy całego powiatu, zgłaszający problemy z wodą w kranach. Dzisiaj (8.04) zastępca prezydenta Piotr Zadrożny spotkał się z przedstawicielem spółki PWK Legionowo i prezesem PEC Legionowo, aby omówić kwestie jakości wody w legionowskich kranach.

  więcej
 • Komunikaty

  Uwaga: Zła jakość powietrza!

  dodano: 08 kwietnia 2019

  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 10 i PM 2,5) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 8 kwietnia br., do końca dnia.

  więcej
 • Edukacja

  Opieka nad dziećmi w trakcie strajku

  dodano: 07 kwietnia 2019

  Strajk w oświacie rozpoczęty. Legionowskie placówki oraz ratusz przygotowały ofertę dla najmłodszych mieszkańców. Sytuacja ze strajkiem jest dynamiczna, zachęcamy do śledzenia stron szkół, miasta, mediów społecznościowych oraz dzienników elektronicznych. W Legionowie strajk rozpoczął się we wszystkich szkołach i wybranych przedszkolach (nie dotyczy PM nr 1,3,6,9 i 11 oraz Żłobka Miejskiego).

  więcej
 • Inwestycje

  Budowa kanalizacji

  dodano: 05 kwietnia 2019

  Urząd Miasta Legionowo zamieścił ogłoszenie dotyczące budowy kanalizacji deszczowej grawitacyjno-tłocznej w części ul. Listopadowej i w części ul. S. Małachowskiego w Legionowie.

  więcej
 • InwestycjeLifting filii MOK

  Lifting filii MOK

  dodano: 05 kwietnia 2019

  Ogłoszono przetarg na remont elewacji budynku filii Miejskiego Ośrodka Kultury. Budynek przy ulicy Targowej 65 wymaga odświeżenia.

  więcej
 • EKO Legionowo

  "Ptasi azyl" już otwarty

  dodano: 05 kwietnia 2019

  Ścieżka edukacyjna „Ptasi azyl” została dzisiaj oficjalnie otwarta. Ścieżka przy ulicy Prymasowskiej została utworzona dzięki zawarciu porozumienia między Gminą Miejską Legionowo a Nadleśnictwem Jabłonna. Realizacja projektu jest odpowiedzią na apele mieszkańców dotyczące zagospodarowania lasu przy ulicy Prymasowskiej. W otwarciu udział wzięli Nadleśniczy Stefan Traczyk, zastępca prezydenta Piotr Zadrożny, dzieci z pobliskiego Przedszkola Miejskiego nr 7 oraz okoliczni mieszkańcy.

  więcej
 • Edukacja

  Oświadczenie Związku Miast Polskich

  dodano: 05 kwietnia 2019

  W Oświadczeniu Związku Miast Polskich (w załączeniu), prezes ZMP, Zygmunt Frankiewicz wyraża stanowczy sprzeciw wobec nieodpowiedzialnej postawy przed­stawicielki Rządu podczas negocjacji płacowych z nauczycielskimi związkami zawodowymi w Centrum Dialogu Społecznego.

  więcej