zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • SamorządoweBudynek Parlamentu Europejskiego w Strasburgu

  Legionowianie zagłosowali

  dodano: 27 maja 2019

  Znamy już ostateczne wyniki głosowania we wszystkich obwodowych komisjach wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W Legionowie frekwencja wyniosła 55,16%.

  więcej
 • KulturaW niedzielę (26.05) w siedzibie SMLW przy ulicy Jagiellońskiej odbył się Jubileuszowy Zjazd z okazji 40. lat Towarzystwa Przyjaciół Legionowa. Legionowskie władze samorządowe reprezentował Starosta Powiatu Legionowskiego Konrad Michalski oraz Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski.

  40. lat Towarzystwa Przyjaciół Legionowa.

  dodano: 27 maja 2019
  W niedzielę (26.05) w siedzibie SMLW przy ulicy Jagiellońskiej odbył się Jubileuszowy Zjazd z okazji 40. lat Towarzystwa Przyjaciół Legionowa. Legionowskie władze samorządowe reprezentował Starosta Powiatu Legionowskiego Konrad Michalski oraz Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski.
  więcej
 • ZdrowiePlakat

  Badanie kości

  dodano: 27 maja 2019
  Mobilny Miesiąc Zdrowia to ogólnopolska akcja organizowana przez Fundację Ziko dla Zdrowia, w trakcie której można bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne w jednym ze specjalistycznych, przystosowanych do tego pojazdów.
  więcej
 • SamorządoweNa zdjęciu dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie Perły Samorządu w 2019r.

  Legionowo 3. w Polsce

  dodano: 27 maja 2019

  Po raz kolejny Legionowo znalazło się w czołówce prestiżowego rankingu „Perły Samorządu”, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna. Tym razem miasto znalazło się na 3. pozycji w kraju, tuż za Kędzierzynem – Koźle i Świdnicą. W porównaniu z ubiegłym rokiem jest to awans o jedną pozycję.

  więcej
 • KomunikacjaOtwarcie wlotu w ulicę Buka w Legionowie

  Otwarcie wlotu w ul. Buka

  dodano: 27 maja 2019

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że 28.05 br. planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu przez otwarcie wlotu w ul. Buka.

  więcej
 • Syreny alarmowe/Fot. eSzamotuly.pl

  Sprawdzenie działania systemu wczesnego ostrzegania

  dodano: 27 maja 2019

  Jutro (28 maja) w godzinach od 08:00 do 18:00 na terenie powiatu legionowskiego przeprowadzony będzie wojewódzki trening działania elementów wojewódzkiego systemu wczesnego ostrzegania.

  więcej
 • KomunikacjaPociąg Kolei Mazowieckich

  Dużo zmian w rozkładzie KM od 9.06 br.

  dodano: 24 maja 2019

  Kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów wchodzi w życie 9 czerwca. Rozkład w takim kształcie będzie obowiązywał do 31 sierpnia 2019 r., jednak na kilku liniach jeszcze przed końcem wakacji wystąpią dodatkowe zmiany.

  więcej
 • KulturaPrezydent Smogorzewski odbiera certyfikat ustanowienia rekordu w grze na cymbałkach

  Rekord Polski w Legionowie. Najwięcej osób grających na dzwonkach (cymbałkach)

  dodano: 24 maja 2019

  Pisaliśmy już o ustanowieniu rekordu w graniu na cymbałkach w relacji z 100. urodzin nazwy Legionowo. Wydarzenie to było jednak tak wyjątkowe, że warto pochwalić się tym jeszcze raz! Pisze o naszym mieście również samo Biuro Rekordów.

  więcej
 • EdukacjaXXVI Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków

  Legionowskie Ósemeczki

  dodano: 24 maja 2019

  Legionowo jak co roku bierze udział w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw i działań młodzieży na rzecz najbliższego otoczenia: grupy rówieśniczej, sąsiadów, osiedla, szkoły, klasy oraz upowszechnianie zachowań życzliwości na co dzień, jako antidotum na agresję i brutalizację życia. Uroczystości podsumowujące tegoroczną XXVI Stołeczną Galę Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" odbyły się 21 maja 2019 r. w Teatrze Komedia w Warszawie.

  więcej
 • KomunikatyGrafika z napisem

  Stopień alarmowy BRAVO-CRP

  dodano: 24 maja 2019

  Prezes Rady Ministrów podpisał zarządzenie wprowadzające drugi stopień alarmowy CRP (BRAVO-CRP) na terenie całego kraju, obowiązujący od 23 maja od godz. 22:00, do 27 maja do godz. 16:00. Ostrzeżenie zostało wprowadzone w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni związanymi z organizacją wyborów do Parlamentu Europejskiego.

  więcej