zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Kontrola autokaru/Fot. policja.pl

  Kontrole autokarów w czasie ferii

  dodano: 18 stycznia 2019

  Okres ferii to czas wyjazdów na wypoczynek zimowy. Podobnie jak w poprzednich latach policjanci z wydziału ruchu drogowego legionowskiej komendy organizują punkt kontrolny, w którym można będzie sprawdzić stan techniczny autokarów i trzeźwość kierowcy. Kontrole autokarów będą odbywały się na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 26B.

  więcej
 • EdukacjaWspółpraca

  XXVI Stołecznej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

  dodano: 18 stycznia 2019

  Rozpoczęła się XXVI Stołeczna Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Dzieci i młodzież z naszego miasta co roku znajduje się w gronie laureatów edycji stołecznej. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się uzyskaniem tytułu laureata w kategorii Ósemka Senior oraz Ósemeczka.

  więcej
 • Dojedź(MY) bezpiecznie do celu – Bezpiecznie ferie 2019

  Dojedź(MY) bezpiecznie do celu – Bezpiecznie ferie 2019

  dodano: 17 stycznia 2019

  Ferie zimowe dla dzieci i młodzieży to wspaniały czas relaksu i odpoczynku. Aby przebiegły szczęśliwie i wszyscy wrócili wypoczęci do swych domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjanci, jak co roku, będą dbać o bezpieczeństwo podróżujących po polskich drogach. Już 11 stycznia 2019 r. rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczne ferie”, które wspierane są akcją informacyjno-edukacyjną „Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”.

  więcej
 • Legionowo łączy się w bólu z Gdańskiem

  dodano: 15 stycznia 2019

  Do piątku mieszkańcy Legionowa mogą wpisywać się do księgi kondolencyjnej, wyłożonej w atrium ratusza po tragicznej śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

  więcej
 • KulturaPlakat

  Dni Osób Niepełnosprawnych 2019

  dodano: 15 stycznia 2019

  Wszystkich zainteresowanych i sympatyków zachęcamy do aktywnego włączenia się w VIII Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, które odbędą się w roku 2019.

  więcej
 • Rekordowy WOŚP

  dodano: 14 stycznia 2019

  Po raz 27. Legionowo zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W 2018 roku udało się zebrać 243.129,34 zł. W tym roku Legionowo uzyskało nowy rekord – do tej pory udało się policzyć część kwot z czterech legionowskich sztabów i jest to kwota w wysokości blisko 320 tysięcy złotych.

  więcej
 • Samorządowe

  Inauguracyjne posiedzenie

  dodano: 11 stycznia 2019

  Na pierwszym posiedzeniu (10.01) nowo utworzona Komisja Skarg Wniosków i Petycji Rady Miasta Legionowo, obradowała nad trzema punktami.

  więcej
 • Kultura

  Oj, będzie się działo...

  dodano: 10 stycznia 2019

  Jak co roku, już od 27 lat, w drugą niedzielę stycznia, na terenie naszego kraju gra dość niezwykła orkiestra. Również Legionowo przyłączy się do tego wyjątkowego grania. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, bo oczywiście o niej tu mowa, zbierać będzie pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

  więcej
 • Kultura

  „Time for Dance 2019”

  dodano: 10 stycznia 2019

  Międzynarodowy Turniej Taneczny „Time for Dance 2019” odbędzie się 11 i 12 stycznia 2019 r w DPD Arena Legionowo.

  więcej
 • Odśnieżanie auta/Fot. Policja.pl

  Odśnież swój samochód

  dodano: 08 stycznia 2019

  Niemal każdej zimy obserwując drogi możemy się przekonać, że wielu kierowców zapomina, że odśnieżenie auta to ich obowiązek. Jazda z warstwą śniegu na dachu, czy z szybami pokrytymi lodem zagraża nie tylko samym kierującym i pasażerom takich pojazdów, ale także innym uczestnikom ruchu drogowego. Warstwa lodu na szybach ogranicza widoczność, natomiast spadający śnieg z dachu w wyniku poruszania się samochodu, utrudnia jazdę kierowcom jadącym za nami

  więcej