zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Wszystkie

 • Akcje informacyjneWejście do Urzędu Miasta Legionowo

  Badanie Satysfakcji Klienta

  dodano: 16 października 2019
  Ankieta ma na celu sprawdzenie satysfakcji obsługiwanych klientów. Badanie jest anonimowe, pytania krótkie, a udzielone odpowiedzi poprawią pracę Urzędu Miasta Legionowa oraz poszczególnych komórek organizacyjnych. 
  więcej
 • KomunikatyPaństwowa Komisja Wyborcza

  Znamy wyniki wyborów w Legionowie

  dodano: 14 października 2019

  Znamy już ostateczne wyniki głosowania we wszystkich obwodowych komisjach wyborczych w Legionowie w wyborach do Sejmu i Senatu. Blisko 29,5 tyś. mieszkańców Legionowa udało się wczoraj (13.10) do urn wyborczych. Frekwencja w wyborach wyniosła 72,80%.  Wyniki w Legionowie prezentują się następująco:

  więcej
 • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  dodano: 14 października 2019

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej chcielibyśmy złożyć wszystkim nauczycielkom, nauczycielom, pracownikom oświaty oraz pracownikom administracyjnym placówek oświatowych, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności.

  więcej
 • KulturaBaner promujący akcję

  Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców do VII edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

  dodano: 11 października 2019
  Ruszyły zapisy do siódmej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Jesienna edycja odbędzie się w weekend 22-24 listopada. Ta coraz bardziej popularna akcja po raz pierwszy będzie promowana także za granicą.
  więcej
 • Komunikaty100 lecie nazwy Legionowo - znak graficzny: herb miasta i napis 100 lat nazwy Legionowo

  100 medali na 100-lecie - wydłużony czas na zgłoszenie

  dodano: 11 października 2019

  100. rocznica nadania nazwy Legionowo jest wyjątkowo ważnym świętem dla naszego miasta. W związku z tym specjalnie utworzony zespół składający się z przedstawicieli Rady Miasta Legionowo oraz środowiska organizacji pozarządowych, postanowił przyznać 100 medali okolicznościowych.

  więcej
 • EdukacjaCzęść z wyróżnionych nauczycieli

  Najlepsi nauczyciele wyróżnieni

  dodano: 11 października 2019

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w czwartek (10.10) o godzinie 17.00 w legionowskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia nagród przedstawicielom kadry pedagogicznej legionowskich placówek oświatowych. Życzenia dla zgromadzonych nauczycieli w imieniu samorządu złożyli Przewodniczący Rady Miasta Legionowo Ryszard Brański oraz Sekretarz Miasta Danuta Szczepanik.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeń

  Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019 - wyszukiwarka

  dodano: 11 października 2019
  wystarczy „kliknąć” na literę, od której zaczyna się nazwa ulicy, wybrać ulicę i numer domu z listy i po kolejnym kliknięciu pojawi się na ekranie adres siedziby komisji oraz dodatkowe informacje, takie jak godziny otwarcia lokali wyborczych.
  więcej
 • Edukacjaźródło: Żłobek, http://www.zlobek.legionowo.pl Na zdjęciu dyretkor żłobka

  Nagroda dla żłobka

  dodano: 10 października 2019
  Legionowski Żłobek Miejski „Motylkowy Świat” otrzymał wyróżnienie podczas ogólnopolskiej konferencji Żłobki i Kluby Dziecięce 2019.
  więcej
 • KulturaNoc Bibliotek 2019 – znaleźliśmy wspólny język!/Fot. MBP

  Noc Bibliotek 2019 – znaleźliśmy wspólny język!

  dodano: 10 października 2019

  Z pewnością pozostanie na długo w pamięci Noc Bibliotek 2019 (5.10) tych, którzy tego popołudnia i wieczora zdecydowali się odwiedzić Bibliotekę. Tegoroczna Noc Bibliotek pod hasłem “Znajdźmy wspólny język” zgromadziła dzieci i dorosłych.

  więcej
 • Kalendarz wydarzeńPlakat promujący Mazovia Cup/Fot. Klub Four Kings

  Międzynarodowy Turniej Rugby na Wózkach Mazovia Cup 2019

  dodano: 09 października 2019

  Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Rugby na Wózkach Mazovia Cup 2019 organizowany przez Warszawski Klub Four Kings, więcej informacji już wkrótce.

  więcej