zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Wszystkie

 • KomunikatyKlawiatura. Na klawiszach znajdują się dwie dłonie.

  Kompendium - jak nie dać się oszukać w Internecie

  dodano: 18 lutego 2021
  Cyberprzestępcy w 99% przypadkach wykorzystują nieuwagę, pośpiech i naiwność ludzką, a nie zaawansowane oprogramowanie czy nowe technologie! Internet tak jak każde inne miejsce nie powinien zwalniać z czujności i zachowania zdrowego rozsądku, gdyż tak jak nie uwierzymy, że w życiu realnym nikt obcy nie przekaże nam fortuny, tak samo w Internecie nie powinniśmy wierzyć w „nadzwyczajne okazje”! Lepiej stracić trzy niepewne okazje, niż raz dać się oszukać.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: Oblodzenie

  dodano: 17 lutego 2021

  Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -7°C, temperatura minimalna gruntu około -9°C.

 • EdukacjaNa grafice rodzina po prawej stronie napis - Rodzina 500+

  Świadczenie Wychowawcze 500+

  dodano: 17 lutego 2021

  Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na nowy okres rozpoczynający się 1 czerwca 2021 r. można składać już drogą elektroniczną (od 1 lutego br.), a od 1 kwietnia będzie to można zrobić drogą tradycyjną – papierowo w siedzibie OPS w Legionowie lub za pośrednictwem poczty na adres: Aleja 3 Maja 28, 05-120 Legionowo.

 • KulturaPlakat promujący X Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.

  Dni Osób Niepełnosprawnych 2021

  dodano: 17 lutego 2021

  Ruszają jubileuszowe, X Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do orderu "Przyjaciel Niepełnosprawnych", do 15 kwietnia 2021. W tym roku obowiązuje nowa formuła cyklu, a harmonogram może ulec zmianie z uwagi na sytuację pandemiczną.

 • KomunikatyZabezpieczony mężczyzna odśnieża dach.

  Obowiązek odśnieżania dachów

  dodano: 17 lutego 2021
  W związku z opadami śniegu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina o obowiązku odśnieżania dachów. Do wykonywania tych czynności zobowiązani są nie tylko właściciele, ale także zarządcy nieruchomości.
 • KomunikatyGrafika z napisem: Urząd Miasta

  Raport z konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo dot. nadania nazwy Malinowa ulicy w Legionowie

  dodano: 15 lutego 2021

  W związku z: „Zarządzeniem Nr 35/2021 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 3 lutego 2021 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo w sprawie nadania nazwy "Malinowa" drodze położonej w Legionowie oznaczonej numerami działek: nr 2/2 nr obrębu 15 i nr 8/17 nr obrębu 64” na stronie internetowej legionowo.pl zamieszczona została ankieta na okres 12 dni.

 • KomunikatyNabór na rachmistrzów dospisu powszechnego

  Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do 16 lutego br.

  dodano: 15 lutego 2021
  Nabór na rachmistrzów spisowych we wszystkich gminach będzie przedłużony do 16 lutego.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Ostrzeżenie meteo.

  Ostrzeżenie: silny mróz

  dodano: 12 lutego 2021

  Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy miejscami od -16°C do -14°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 25 km/h.

 • SamorządoweNa grafice wygląd ronda przy wyjeździe z planowanego tunelu

  Do planowanego tunelu dojedziemy inaczej

  dodano: 12 lutego 2021

  W minionym roku podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych polegających na budowie skrzyżowania bezkolizyjnego w miejscu dotychczasowego przejazdu kolejowego w ulicach: Kwiatowej i Polnej. Obecnie wykonawca realizuje etap projektowania, który ma zapewnić jak największe bezpieczeństwo oraz lepszą przepustowość dróg w tej części miasta.